Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA ŁUKOWA
2025.01.06 12:50 | aktualizacja: 2025.01.06 21:17

Tragedia na drodze. Nie żyje mężczyzna

W poniedziałkowe przedpołudnie, 6 stycznia w gminie Łukowa doszło do tragicznego wypadku. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować życia 52-letniego mężczyzny.
Tragedia na drodze. Nie żyje mężczyzna
Tragedia na drodze. Nie żyje mężczyzna

Jak informuje w rozmowie z naszym portalem asp. Joanna Klimek do tragicznego wypadku doszło na trasie Chmielek-Pisklaki.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło o godz. 11.28. Na miejsce skierowano policję, pogotowie i pięć zastępów straży pożarnej.

Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący volkswagenem 52-latek podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w skarpę.

Mimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.

Podkomisarz Kamil Karbowniczek przekazał, że do zdarzenia doszło na oblodzonej i częściowo zaśnieżonej drodze.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że ofiarą wypadku jest proboszcz parafii w Chmielku.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 18541
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
krzysztofpa   czegoś mi brakuje , zazwyczaj portal podaje ..... kierowca był lub miał .... . Teraz już wiem dlaczego trzeba jechać po wielebnego jak ma chodzić po kolędzie.
6 stycznia 2025
+2
-5
sojicoc835   Jak się człowiek spieszy...
6 stycznia 2025
+2
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
REKLAMA
w poniedziałek, godzina 10:13 Biłgoraj
Nabór do miejskich szkół i przedszkoli
Wkrótce rozpocznie się rekrutacja do szkół podstawowych i przedszkoli prowadzonych przez samorząd Biłgoraja na rok szkolny 2025/2026. Do kiedy trzeba złożyć wymagane dokumenty?
dzisiaj, 16:19 Biłgoraj
Przedszkolny koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka
dzisiaj, 16:36 Powiat
"Szklanka" na drogach w regionie
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball