
16 kwietnia 2024 roku w Adamowie odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych. Po wcześniejszych zwycięstwach na szczeblu powiatowym i półfinale wojewódzkim drużyna dziewcząt z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zakwalifikowała się do grona najlepszych.
Mimo trudnych warunków atmosferycznych licealistki w pięknym stylu zdobyły trzeci rok z rzędu złoto. W zawodach startowało 10 drużyn z sześciu rejonów.
I LO im. ONZ w Biłgoraju reprezentowały: Karolina Guska, Natalia Przytuła, Marlena Tyszko, Natalia Metner, Kornelia Jagucak, Anastasiia Honchar, Maja Łukaszczyk.
W Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych I miejsce w biegu na 1500 m zajął Marcin Kusz, natomiast na III miejscu w biegu na 1000 m uplasowała się Karolina Guska.
Opiekunem drużyny jest Izabela Skakuj.

Zarejestruj się
Zaloguj się






![Świąteczny klimat w Biłgoraju. Jarmark na Miasteczku Kresowym przyciąga tłumy [NOWE ZDJĘCIA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-37513-057.jpg)











Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail