W niedzielę, 28 stycznia, w hali OSiR w Biłgoraju odbył się halowy turniej piłki nożnej trampkarzy. W turnieju wzięło udział 10 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy. Kto okazał się najlepszy?

Młodzi piłkarze Janowskiego Orlika w meczu finałowym 1:0 pokonali ubiegłorocznego zwycięzcę turnieju zespół Gryfa Gmina Zamość. Dla trampkarzy Gryfa była to jedyna przegrana w turnieju. Trzecie miejsce na podium zajęła Unia Hrubieszów.
I miejsce - Janowski Orlik
II miejsce - Gryf Gmina Zamość
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
III miejsce - Unia Hrubieszów
IV miejsce - Metalowiec Goraj
Wyróżnieni zawodnicy: Król Strzelców - Patryk Tokarski (Unia Hrubieszów) - 7 goli Najlepszy Bramkarz - Hubert Kowalik (Janowski Orlik) Najlepszy Zawodnik - Wiktor Ziemba (Gryf Gmina Zamość) Kolejny turniej w hali OSiR Biłgoraj już w najbliższą niedzielę (4 lutego) a będzie to turniej młodzików rocznik 2012 i młodsi.
OSiR

Zarejestruj się
Zaloguj się






![Zdarzenie drogowe na feralnym skrzyżowaniu w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38757-002.jpg)












![Garażówka przyciąga tłumy [NOWE ZDJĘCIA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38746-018.jpg)
Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail