Do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych doszło w sobotni poranek 13 maja, na trasie wojewódzkiej na 835 w Księżpolu. Jeden z kierujących trafił do szpitala. Sprawca zdarzenia dostał mandat karny w wysokości ponad 1,5 tys. zł.

Zgłoszenie o zdarzeniu, do którego doszło na trasie wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Księżpol, na ul. Tarnogrodzkiej, policjanci otrzymali w sobotni poranek 13 maja, o godz. 6:30.
Kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu autem marki Volkswagen Passat.
Drugi z pojazdów jechał z przyczepą, ta w wyniku zderzenia odpięła się od auta i uderzyła w jadący z tyłu samochód marki Renault.
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
Kierujący passatem został przewieziony do szpitala, na szczęście okazało się, że obrażenia nie zagrażają jego życiu.
Funkcjonariusze zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową, a sprawca otrzymał mandat w wysokości 1550 zł.
red.

Zarejestruj się
Zaloguj się




![Zawody pożarnicze trzech gmin [KLASYFIKACJA KOŃCOWA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-39036-054.jpg)
![Medale dla strażaków [LISTA WYRÓŻNIONYCH]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-39057-001.jpg)








Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail