Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:

Edytuj tekst

UWAGA!
Teraz możesz wysłać nam zdjęcie bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.
Utwórz wiadomość MMS i wyślij na adres alert@bilgorajska.pl
(adres e-mail wpisz zamiast numeru telefonu nadawcy).
Dodaj zdjęcie:
Wybierz zdjęcie:
Wprowadź podpis zdjęcia:
Autor zdjęcia (podajemy gdy znamy):
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.10.09 15:40 | aktualizacja: 2020.10.09 15:43

Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Chcesz płynnie mówić po angielsku, ale nie wiesz jak zacząć? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki angielskiego dla swojego młodszego syna? A może dla starszej córki? A może chcesz podszkolić swój język na poziomie biznesowym? Niezależnie czego szukasz - znajdziesz to w szkole językowej w Warszawie - Enjoy.
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla Ciebie, Szkoła Językowa Warszawa - Enjoy School to bowiem miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego szkoła językowa Warszawa Enjoy?

To przede wszystkim szeroka oferta dostosowana do wszystkich - ale o tym za chwilę. To ciekawe książki i pozostałe materiały dydatktyczne. Doświadczona i pełna pozytywnej energii kadra nauczycielska sprawia, że to miejsce warto sprawdzić. Program nauczania jest starannie dopracowany i zależny od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby maksymalnie skupić uwagę lektora. Szkoła Językowa Warszawa stawia na rozwój wszystkich aspektów poznawania języka obcego - zarówno słuchania, czytania, pisania jak i oczywiście mówienia. Przez dużą część zajęć to właśnie kursanci poprzez rozmowę ze sobą na ciekawe, często bieżące tematy rozwijają umiejętności komunikacji w obcym języku. Nie można nie wspomnieć o otrzymanej ostatnio nagrodzie - Orły Kształcenia 2020 zostały przyznane właśnie w  szkole Językowej Warszawa - Enjoy. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz języka angielskiego chcesz biegle mówić po hiszpańsku bądź po polsku - sprawdź koniecznie.

Jak wygląda oferta szkoły językowej Warszawa - Enjoy?

Przede wszystkim skonstruowana jest wiekowo, zapewniając odpowiedni rodzaj przekazywania wiedzy do potrzeb odbiorcy. Szkoła Językowa Warszawa przewiduje zarówno zajęcia dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Prowadzone są także kursy dla dorosłych - zarówno od poziomu podstawowego jak i dla osób zaawansowanych. Popularne także są kursy dla firm, czy te nastawione na słownictwo typowo biznesowe. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby jak najlepiej podzielić uwagę lektora pomiędzy kursantów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Zajęcia dla przedszkolaków

- dla przedszkolaków (3-5 lat) przewidziano zajęcia oparte na zabawie. Wspólne śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek i historii, gry, zabawy i konkursy to coś co najmłodsi uwielbiają. Przyswajanie wiedzy odbywa się więc w naturalny sposób. Warto dodać, że nie są to standardowe lekcje w klasie - wręcz przeciwnie - nauce towarzyszy wiele zabaw ruchowych. Nauczyciel nie tylko mówi do dzieci po angielsku, ale za pomocą scenek, ruchów, czy gestów sprawia, że dzieci nie tylko się nie nudzą, ale osiągają też widoczne rezultaty. Zajęcia prowadzone są najczęściej 2x w tygodniu po 30-45 minut. To optymalny czas, który pozwala utrzymać koncentrację, zaciekawić dziecko i jednocześnie przyswoić wiedzę. Zapewniając dziecku kontakt z językiem od najmłodszych lat komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Zajęcia dla uczniów

- dla uczniów (6-15 lat) przewidziano zajęcia nastawione przede wszystkim na aktywny udział kursantów. Odpowiednie przypisanie do grupy - na podstawie posiadanych już umiejętności językowych pozwala zapewnić komfort i odpowiednią realizację materiału. Kursy odbywają się w małych grupach, a podczas zajęć często odbywają się scenki, czy dialogi. Uczniowie pracują w parach, co stanowi naturalną możliwość wymiany opinii i prowadzenia dialogu. Lektorzy wykorzystują różnorodne materiały dydaktyczne - w tym telewizyjne, radiowe i prasowe. Dzieci mając zapewnione ciekawe zajęcia nie nudzą się i pozostają skupione, co przekłada się na późniejsze rezultaty i przełamywanie barier językowych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej trwają po 50, 60 lub 90 minut.

Zajęcia dla młodzieży

- dla młodzieży (15+) przewidziano zajęcia przede wszystkim dostosowane do poziomu. Wiele osób ma już pierwszy kontakt z językiem za sobą i chce doskonalić umiejętności wśród rówieśników. Przekazywana wiedza docelowo pomoże w jak najlepszym wyniku egzaminu maturalnego lub zdobyciu certyfikatu. Lekcje to zarówno mówienie, słuchanie jak, pisanie i czytanie. Kursanci przerabiając materiały maturalne i egzaminacyjne praktykując kluczowe umiejętności podlegające potem ocenie. W nauce najważniejsza jest skuteczna komunikacja - i na to szkoła Językowa Warszawa Enjoy kładzie duży nacisk. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia dla dorosłych

- dla dorosłych przewidziane są standardowe kursy jak i te biznesowe i dla firm. Wachlarz możliwości jest szeroki. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, parach jak i indywidualnie - jedynie w towarzystwie native speakera. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na naukę i praktykę konwersacji. Z jej pomocą możesz przygotować się do egzaminu językowego bądź uzyskać wsparcie w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania zajęć i ich częstotliwość dopasowywana jest do możliwości i chęci klientów.

Zarówno kursy dla dzieci jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, przy czym realizowany jest zarówno materiał z podręcznika jak i konwersacje w połączeniu z różnego rodzaju grami edukacyjnymi.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Warszawa Wola ; ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61 / 131 oraz

- Warszawa Tarchomin - ul. Myśliborska 115 lok.3.

Zapraszamy!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź : https://enjoyschool.eu/

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 484
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
we wtorek, godzina 08:53 Powiat
Strażacy monitorują poziom wody w rzekach
W związku z ociepleniem i związanym z nim roztopami w poniedziałek, 1 marca strażacy z KP PSP w Biłgoraju wraz z przedstawicielem Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Biłgoraju przeprowadzili kontrolę poziomu wody w największych rzekach powiatu biłgorajskiego.
dzisiaj, 09:52 Biłgoraj
Zmarł Tadeusz Tujaka
dzisiaj, 10:30 Biłgoraj
Narkotyki zawinięte w maseczkę
21 lutego 2021 Żurawnica
Jest akt oskarżenia w sprawie śmierci Kosego
Mieszkańcowi powiatu biłgorajskiego podejrzanemu o zastrzelenie pozostającego pod ochroną gatunkową wilka z Roztoczańskiego Parku Narodowego grozi 5 lat więzienia. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do Sądu Rejonowego w Zamościu.
dzisiaj, 09:31 Tarnawa Mała
Sarna wpadła do auta przez przednią szybę. 42-latek trafił do szpitala
dzisiaj, 10:14 Turobin
Pożar domu w Turobinie
25 lutego 2021 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu zatrzymany w Lublinie. Usłyszał zarzuty dotyczące pedofilii
W poniedziałek, 22 lutego, doszło do zatrzymania mieszkańca powiatu biłgorajskiego, który jest podejrzewany o czyny pedofilskie. We wtorek został doprowadzony do prokuratury. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Już usłyszał dwa zarzuty.
we wtorek, godzina 10:48 Biłgoraj
Ostrzeżenie hydrologiczne dla Biłgoraja i południowej części powiatu
dzisiaj, 07:41 Region
Wyrównania dla emerytów z rocznika 1953
w środę, godzina 09:14 Biłgoraj
Do niedzieli trwają szczepienia nauczycieli
Jeszcze do 7 marca, w biłgorajskim szpitalu będą trwały szczepienia wśród nauczycieli, którzy głosili chęć przyjęcia preparatu. Na liście jest 1030 osób.
dzisiaj, 07:20 Biłgoraj
Laureaci Konkursu Informatycznego z RCEZ
w środę, godzina 13:47 Biłgoraj
Ostrzeżenie dot. podtopień przedłużone
19 lutego 2021 Powiat
Planowane wyłączenie prądu
Jeszcze w lutym na terenie powiatu biłgorajskiego planowane jest wyłączenie prądu. W jakich miejscowościach to nastąpi i jak długo mieszkańcy będą musieli obejść się bez tego medium?
w środę, godzina 10:47 Lubelszczyzna
15,7 tys. nowych zakażeń
24 lutego 2021 Biłgoraj
Spokojnie, to tylko... inscenizacja
20 lutego 2021 Biłgoraj
Prawie 150 tys. zł dla OSP z terenu gminy Biłgoraj
W sobotnie popołudnie, 20 lutego, w Urzędzie Gminy Biłgoraj, odbyła się konferencja prasowa dotycząca przekazania promes na sprzęt strażacki dla 11 jednostek OSP z powiatu biłgorajskiego. Do strażaków trafił sprzęt za 148 466,00 zł.
we wtorek, godzina 10:54 Gmina Goraj
Pies wpadł do studni, uratowali go strażacy
w środę, godzina 08:22 Biłgoraj
Szkoła, która pomaga osiągnąć sukces!
20 lutego 2021 Biłgoraj
Rusza remont hali sportowej w ZSBiO
W piątek, 19 lutego, w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju podpisana została umowa z wykonawcą remontu hali sportowej w Zespole Szkół Budowalnych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Tego dnia wykonawca odebrał plac budowy. Warta nieco ponad 2,5 mln zł inwestycja zakończyć ma się wczesną jesienią br. Prace inwestycyjne prowadzone będą przy wsparciu środków z Ministerstwa Sportu.
w środę, godzina 07:21 Pływanie
Intensywny weekend zawodników biłgorajskiej Sparty.
25 lutego 2021 Józefów
23-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl