Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.10.09 15:40 | aktualizacja: 2020.10.09 15:43

Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Chcesz płynnie mówić po angielsku, ale nie wiesz jak zacząć? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki angielskiego dla swojego młodszego syna? A może dla starszej córki? A może chcesz podszkolić swój język na poziomie biznesowym? Niezależnie czego szukasz - znajdziesz to w szkole językowej w Warszawie - Enjoy.
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla Ciebie, Szkoła Językowa Warszawa - Enjoy School to bowiem miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego szkoła językowa Warszawa Enjoy?

To przede wszystkim szeroka oferta dostosowana do wszystkich - ale o tym za chwilę. To ciekawe książki i pozostałe materiały dydatktyczne. Doświadczona i pełna pozytywnej energii kadra nauczycielska sprawia, że to miejsce warto sprawdzić. Program nauczania jest starannie dopracowany i zależny od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby maksymalnie skupić uwagę lektora. Szkoła Językowa Warszawa stawia na rozwój wszystkich aspektów poznawania języka obcego - zarówno słuchania, czytania, pisania jak i oczywiście mówienia. Przez dużą część zajęć to właśnie kursanci poprzez rozmowę ze sobą na ciekawe, często bieżące tematy rozwijają umiejętności komunikacji w obcym języku. Nie można nie wspomnieć o otrzymanej ostatnio nagrodzie - Orły Kształcenia 2020 zostały przyznane właśnie w  szkole Językowej Warszawa - Enjoy. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz języka angielskiego chcesz biegle mówić po hiszpańsku bądź po polsku - sprawdź koniecznie.

Jak wygląda oferta szkoły językowej Warszawa - Enjoy?

Przede wszystkim skonstruowana jest wiekowo, zapewniając odpowiedni rodzaj przekazywania wiedzy do potrzeb odbiorcy. Szkoła Językowa Warszawa przewiduje zarówno zajęcia dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Prowadzone są także kursy dla dorosłych - zarówno od poziomu podstawowego jak i dla osób zaawansowanych. Popularne także są kursy dla firm, czy te nastawione na słownictwo typowo biznesowe. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby jak najlepiej podzielić uwagę lektora pomiędzy kursantów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Zajęcia dla przedszkolaków

- dla przedszkolaków (3-5 lat) przewidziano zajęcia oparte na zabawie. Wspólne śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek i historii, gry, zabawy i konkursy to coś co najmłodsi uwielbiają. Przyswajanie wiedzy odbywa się więc w naturalny sposób. Warto dodać, że nie są to standardowe lekcje w klasie - wręcz przeciwnie - nauce towarzyszy wiele zabaw ruchowych. Nauczyciel nie tylko mówi do dzieci po angielsku, ale za pomocą scenek, ruchów, czy gestów sprawia, że dzieci nie tylko się nie nudzą, ale osiągają też widoczne rezultaty. Zajęcia prowadzone są najczęściej 2x w tygodniu po 30-45 minut. To optymalny czas, który pozwala utrzymać koncentrację, zaciekawić dziecko i jednocześnie przyswoić wiedzę. Zapewniając dziecku kontakt z językiem od najmłodszych lat komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Zajęcia dla uczniów

- dla uczniów (6-15 lat) przewidziano zajęcia nastawione przede wszystkim na aktywny udział kursantów. Odpowiednie przypisanie do grupy - na podstawie posiadanych już umiejętności językowych pozwala zapewnić komfort i odpowiednią realizację materiału. Kursy odbywają się w małych grupach, a podczas zajęć często odbywają się scenki, czy dialogi. Uczniowie pracują w parach, co stanowi naturalną możliwość wymiany opinii i prowadzenia dialogu. Lektorzy wykorzystują różnorodne materiały dydaktyczne - w tym telewizyjne, radiowe i prasowe. Dzieci mając zapewnione ciekawe zajęcia nie nudzą się i pozostają skupione, co przekłada się na późniejsze rezultaty i przełamywanie barier językowych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej trwają po 50, 60 lub 90 minut.

Zajęcia dla młodzieży

- dla młodzieży (15+) przewidziano zajęcia przede wszystkim dostosowane do poziomu. Wiele osób ma już pierwszy kontakt z językiem za sobą i chce doskonalić umiejętności wśród rówieśników. Przekazywana wiedza docelowo pomoże w jak najlepszym wyniku egzaminu maturalnego lub zdobyciu certyfikatu. Lekcje to zarówno mówienie, słuchanie jak, pisanie i czytanie. Kursanci przerabiając materiały maturalne i egzaminacyjne praktykując kluczowe umiejętności podlegające potem ocenie. W nauce najważniejsza jest skuteczna komunikacja - i na to szkoła Językowa Warszawa Enjoy kładzie duży nacisk. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia dla dorosłych

- dla dorosłych przewidziane są standardowe kursy jak i te biznesowe i dla firm. Wachlarz możliwości jest szeroki. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, parach jak i indywidualnie - jedynie w towarzystwie native speakera. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na naukę i praktykę konwersacji. Z jej pomocą możesz przygotować się do egzaminu językowego bądź uzyskać wsparcie w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania zajęć i ich częstotliwość dopasowywana jest do możliwości i chęci klientów.

Zarówno kursy dla dzieci jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, przy czym realizowany jest zarówno materiał z podręcznika jak i konwersacje w połączeniu z różnego rodzaju grami edukacyjnymi.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Warszawa Wola ; ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61 / 131 oraz

- Warszawa Tarchomin - ul. Myśliborska 115 lok.3.

Zapraszamy!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź : https://enjoyschool.eu/

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 792
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
11 lipca 2021 Biłgoraj
Siedemnasta biłgorajska garażówka
W niedzielę 11 lipca na miejskim targowisku przy ulicy Jagiełły zorganizowano wyprzedaż garażową. To już siedemnasta edycja wydarzenia, które z miesiąca na miesiąc cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem zarówno sprzedających, jak i kupujących.
w sobotę, godzina 11:21 Lubelszczyzna
Lubelszczyzna znowu w czołówce pod względem liczby nowych zakażeń
w piątek, godzina 14:40 Biłgoraj
Szarpali się z policjantami. Dwóch mieszkańców Biłgoraja usłyszało zarzuty
w piątek, godzina 10:53 Biłgoraj
Jest dofinansowanie na budowę hali sportowej przy biłgorajskiej "Jedynce"
W czwartek 22 lipca ogłoszono wyniki głównego naboru do programu "Sportowa Polska" w trzech kategoriach: inwestycje lokalne w szkołach, klubach sportowych oraz te ogólnodostępne. Dofinansowanie w łącznej kwocie ponad 374 mln zł otrzyma 260 inwestycji sportowych. Wśród dofinansowanych wniosków znalazła się m.in. budowa Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju.
w czwartek, godzina 10:04 Biłgoraj
Zaginiony odnaleziony
w sobotę, godzina 08:01 Gmina Tereszpol
Tablice informacyjne w lasach tereszpolskich
w piątek, godzina 19:25 Biłgoraj
Zaprezentowano koncepcję przebudowy szpitala
W piątkowe popołudnie 23 lipca odbyła się sesja Rady Powiatu w Biłgoraju. Podczas obrad przedstawiona została koncepcja rozbudowy szpitali w Biłgoraju oraz budynku w Tarnogrodzie. W Biłgoraju ma powstać SOR oraz lądowisko dla helikopterów. Co jeszcze się zmieni?
w czwartek, godzina 13:18 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
w piątek, godzina 07:15 Lubelszczyzna
1400 żołnierzy 2 LBOT na ćwiczeniach bojowych i kryzysowych
12 lipca 2021 Szarajówka
Dzień Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej w Szarajówce
W Szarajówce, w gminie Łukowa zorganizowane zostały wojewódzkie obchody Dnia Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej. Wydarzenie odbyło się w poniedziałek 12 lipca. W ten sposób uczczono pamięć mieszkańców wsi, którzy zapłacili najwyższą cenę za swoją patriotyczną postawę. W Szarajówce żywcem spalono 58 osób.
w sobotę, godzina 09:59 Biłgoraj
Biłgorajskie Targi Ślubne już we wtorek
w sobotę, godzina 09:05 Powiat
Uważajmy na oszustów podszywających się pod rachmistrzów
w sobotę, godzina 23:41 Biłgoraj
Czesław Mozil na rozpoczęcie Chillout Festiwal
W sobotnie popołudnie 24 lipca rozpoczęła się pierwsza edycja Chillout Festiwal. Na scenie ustawionej na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju wystąpił m.in. Czesław Mozil.
w sobotę, godzina 08:41 Łukowa
ZGK w Łukowej apeluje do mieszkańców o niewyrzucanie śmieci do toalety
w środę, godzina 21:52 Biłgoraj
Chillout Festiwal już w najbliższy weekend
15 lipca 2021 Biłgoraj
Święto honorowych dawców krwi
W czwartkowe przedpołudnie 15 lipca rozpoczęły się obchody święta krwiodawców. Uroczystość zorganizowano w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju. Odznaczenia otrzymało kilkanaście osób.
16 lipca 2021 Biłgoraj
"Dzień i noc" - premiera filmu o kobietach Roztocza
w czwartek, godzina 09:33 Biłgoraj
Historia Kuby dotarła do Dzień Dobry TVN, o pomoc apeluje też Karolina Gorczyca
we wtorek, godzina 10:54 Biłgoraj
Co z ul. Graniczą? Wraca temat obwodnicy Biłgoraja
Ul. Graniczna w Biłgoraju jest jedną z najgorszych dróg na terenie miasta. Jakość nawierzchni pozostawia wiele do życzenia. Czy jest szansa na remont ulicy? O tym dyskutowano podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się na początku lipca.
w poniedziałek, godzina 12:53 Biłgoraj
To już prawdziwa plaga. Kolejne osoby oszukane przez internet
w piątek, godzina 08:45 Aleksandrów
Próbna ewakuacja obozowiska
w środę, godzina 08:41 Biłgoraj
Rozmawiali o przyszłości autodromu. Samorząd chce pozyskać 40 mln zł na przebudowę
We wtorek 20 lipca, w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie dotyczące koncepcji zagospodarowania autodromu. Udział w nim wzięli przedstawiciele władz samorządowych, ale też mieszkańcy ul. Motorowej i miłośnicy motoryzacji, zainteresowani możliwością korzystania z toru. Padły zapowiedzi, że jeszcze w tym tygodniu złożony zostanie wniosek o dofinansowanie działań w kwicie 40 mln zł.
w poniedziałek, godzina 11:25 Powiat
Szczepieniobus w powiecie biłgorajskim
17 lipca 2021 Józefów
Nielegalni zbieracze mchu wpadli na gorącym uczynku
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl