Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.10.09 15:40 | aktualizacja: 2020.10.09 15:43

Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Chcesz płynnie mówić po angielsku, ale nie wiesz jak zacząć? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki angielskiego dla swojego młodszego syna? A może dla starszej córki? A może chcesz podszkolić swój język na poziomie biznesowym? Niezależnie czego szukasz - znajdziesz to w szkole językowej w Warszawie - Enjoy.
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla Ciebie, Szkoła Językowa Warszawa - Enjoy School to bowiem miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego szkoła językowa Warszawa Enjoy?

To przede wszystkim szeroka oferta dostosowana do wszystkich - ale o tym za chwilę. To ciekawe książki i pozostałe materiały dydatktyczne. Doświadczona i pełna pozytywnej energii kadra nauczycielska sprawia, że to miejsce warto sprawdzić. Program nauczania jest starannie dopracowany i zależny od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby maksymalnie skupić uwagę lektora. Szkoła Językowa Warszawa stawia na rozwój wszystkich aspektów poznawania języka obcego - zarówno słuchania, czytania, pisania jak i oczywiście mówienia. Przez dużą część zajęć to właśnie kursanci poprzez rozmowę ze sobą na ciekawe, często bieżące tematy rozwijają umiejętności komunikacji w obcym języku. Nie można nie wspomnieć o otrzymanej ostatnio nagrodzie - Orły Kształcenia 2020 zostały przyznane właśnie w  szkole Językowej Warszawa - Enjoy. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz języka angielskiego chcesz biegle mówić po hiszpańsku bądź po polsku - sprawdź koniecznie.

Jak wygląda oferta szkoły językowej Warszawa - Enjoy?

Przede wszystkim skonstruowana jest wiekowo, zapewniając odpowiedni rodzaj przekazywania wiedzy do potrzeb odbiorcy. Szkoła Językowa Warszawa przewiduje zarówno zajęcia dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Prowadzone są także kursy dla dorosłych - zarówno od poziomu podstawowego jak i dla osób zaawansowanych. Popularne także są kursy dla firm, czy te nastawione na słownictwo typowo biznesowe. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby jak najlepiej podzielić uwagę lektora pomiędzy kursantów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Zajęcia dla przedszkolaków

- dla przedszkolaków (3-5 lat) przewidziano zajęcia oparte na zabawie. Wspólne śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek i historii, gry, zabawy i konkursy to coś co najmłodsi uwielbiają. Przyswajanie wiedzy odbywa się więc w naturalny sposób. Warto dodać, że nie są to standardowe lekcje w klasie - wręcz przeciwnie - nauce towarzyszy wiele zabaw ruchowych. Nauczyciel nie tylko mówi do dzieci po angielsku, ale za pomocą scenek, ruchów, czy gestów sprawia, że dzieci nie tylko się nie nudzą, ale osiągają też widoczne rezultaty. Zajęcia prowadzone są najczęściej 2x w tygodniu po 30-45 minut. To optymalny czas, który pozwala utrzymać koncentrację, zaciekawić dziecko i jednocześnie przyswoić wiedzę. Zapewniając dziecku kontakt z językiem od najmłodszych lat komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Zajęcia dla uczniów

- dla uczniów (6-15 lat) przewidziano zajęcia nastawione przede wszystkim na aktywny udział kursantów. Odpowiednie przypisanie do grupy - na podstawie posiadanych już umiejętności językowych pozwala zapewnić komfort i odpowiednią realizację materiału. Kursy odbywają się w małych grupach, a podczas zajęć często odbywają się scenki, czy dialogi. Uczniowie pracują w parach, co stanowi naturalną możliwość wymiany opinii i prowadzenia dialogu. Lektorzy wykorzystują różnorodne materiały dydaktyczne - w tym telewizyjne, radiowe i prasowe. Dzieci mając zapewnione ciekawe zajęcia nie nudzą się i pozostają skupione, co przekłada się na późniejsze rezultaty i przełamywanie barier językowych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej trwają po 50, 60 lub 90 minut.

Zajęcia dla młodzieży

- dla młodzieży (15+) przewidziano zajęcia przede wszystkim dostosowane do poziomu. Wiele osób ma już pierwszy kontakt z językiem za sobą i chce doskonalić umiejętności wśród rówieśników. Przekazywana wiedza docelowo pomoże w jak najlepszym wyniku egzaminu maturalnego lub zdobyciu certyfikatu. Lekcje to zarówno mówienie, słuchanie jak, pisanie i czytanie. Kursanci przerabiając materiały maturalne i egzaminacyjne praktykując kluczowe umiejętności podlegające potem ocenie. W nauce najważniejsza jest skuteczna komunikacja - i na to szkoła Językowa Warszawa Enjoy kładzie duży nacisk. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia dla dorosłych

- dla dorosłych przewidziane są standardowe kursy jak i te biznesowe i dla firm. Wachlarz możliwości jest szeroki. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, parach jak i indywidualnie - jedynie w towarzystwie native speakera. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na naukę i praktykę konwersacji. Z jej pomocą możesz przygotować się do egzaminu językowego bądź uzyskać wsparcie w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania zajęć i ich częstotliwość dopasowywana jest do możliwości i chęci klientów.

Zarówno kursy dla dzieci jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, przy czym realizowany jest zarówno materiał z podręcznika jak i konwersacje w połączeniu z różnego rodzaju grami edukacyjnymi.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Warszawa Wola ; ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61 / 131 oraz

- Warszawa Tarchomin - ul. Myśliborska 115 lok.3.

Zapraszamy!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź : https://enjoyschool.eu/

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 431
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
we wtorek, godzina 12:12 Biłgoraj
Odśnieżanie to obowiązek
Minione dni przyniosły spore mrozy, ale także opady śniegu. Obecnie jest go tak dużo, że utrudnia przemieszczanie się, a zalegające na chodnikach śnieg i lód stanowią zagrożenie dla pieszych. Przypominamy zatem, że właściciele posesji muszą odśnieżać chodniki przed swoją działką. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą kary.
w niedzielę, godzina 10:46 Lubelszczyzna
Dziś oblodzone drogi, jutro zamiecie śnieżne
w środę, godzina 19:33 Biłgoraj
Zmarła Stanisława Dzikoń
we wtorek, godzina 10:00 Biłgoraj
Iga Świątek rozmawiała z dziećmi z Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju
Kacper uczy się w technikum mechanicznym, ale na studia ma tyle pomysłów, że ciężko mu się zdecydować, Amelia chce zostać fryzjerką, największą pasją Klaudii jest taniec, a w wolnych chwilach pisanie scenariuszy, Aleksandra jest utalentowaną artystką, która jeszcze nie wie, czy widzi swoja przyszłość na deskach teatru, czy przed sztalugą, Weronika, uwielbia hulajnogę i piłkę nożną, Zuzia już stawia pierwsze kroki na korcie tenisowym, uwielbia też akrobacje, a marzeniem Karoliny jest skończyć szkołę ekonomiczną.
w niedzielę, godzina 11:18 Lubelszczyzna
Nawet 52 tysiące złotych na rozpoczęcie działalności
w niedzielę, godzina 11:25 Lubelszczyzna
Ponad 4,6 tys. zakażeń w kraju
16 stycznia 2021 Biłgoraj
Dostawa szczepionek do biłgorajskiego szpitala wstrzymana
Dziś (16 stycznia) dyrekcja biłgorajskiego szpitala otrzymała informację o wstrzymaniu dostaw szczepionek. Odwoływane są więc zapisy, które miały się odbyć w pierwszych trzech dniach przyszłego tygodnia. - W czwartek mam dostać 90 dawek na drugie szczepienie dla osób z grupy zero. Potem zobaczymy co dalej - mówi dyrektor szpitala Tomasz Kwiatkowski.
w czwartek, godzina 12:15 Tarnogród
Wjechała w naczepę ciężarówki
w czwartek, godzina 09:44 Biłgoraj/Aleksandrów
Dwa pożary domów. Paliło się w kuchni i kotłowni
11 stycznia 2021 Żurawnica
42-latek z powiatu oskarżony o zastrzelenie wilka z Roztoczańskiego Parku Narodowego
Skrupulatna i skuteczna praca dochodzeniowców z zamojskiej policji oraz śledczych z Prokuratury Okręgowej w Zamościu doprowadziła do ustalenia podejrzanego o zastrzelenie pozostającego pod ochroną gatunkową wilka z Roztoczańskiego Parku Narodowego. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 42-latek z powiatu biłgorajskiego. Grozi mu do 5 lat więzienia.
w niedzielę, godzina 09:14 Księżpol
Pół miliona zł na wyposażenie ośrodka kultury
we wtorek, godzina 08:36 Biłgoraj
Darmowy posiłek w jednej z biłgorajskich restauracji
10 stycznia 2021 Goraj
Gorajski kalendarz w stylu glamour
Kalendarz stylizowany na 2021 rok "Glamour w każdym wieku" wydawany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goraju już jest dostępny! 9. edycja kalendarza została wydana w nakładzie 600 sztuk.
w sobotę, godzina 08:08 Łukowa
Międzynarodowy sukces kolędniczy Mai
w piątek, godzina 10:47 Lubelszczyzna
Zmarły 4 osoby z powiatu, jedna na COVID-19
11 stycznia 2021 Biłgoraj
Dziś rozpoczynają się badania przesiewowe nauczycieli
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna informujemy, że od poniedziałku, 11 stycznia, aż do piątku, 15 stycznia, na terenie województwa lubelskiego, zostaną przeprowadzone badania przesiewowe w kierunku SARS-CoV-2 wśród nauczycieli klas 1-3 i nauczycieli szkół specjalnych oraz pracowników niepedagogicznych.
w czwartek, godzina 08:16 Biłgoraj
Twój piec w rządowej ewidencji CEEB
16 stycznia 2021 Różaniec
Szczeniaki czekają na swoje rodziny
w sobotę, godzina 20:05 Biłgoraj
W 158. rocznicę powstania styczniowego
W sobotnie popołudnie, 23 stycznia, w parafii pw. Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju odbyły się uroczystości z okazji 158. rocznicy powstania styczniowego. - Walka była przegrana, ale historycy twierdzą, że bez tego zrywu Polska by się tak nie odrodziła, że nie mielibyśmy takiej tożsamości narodowej jaką zyskaliśmy - mówił podczas mszy św. ks. proboszcz Witold Batycki.
15 stycznia 2021 Biłgoraj
Noclegownia w Biłgoraju nie działa. Co z bezdomnymi?
w niedzielę, godzina 07:20 Józefów
Książki ze smakiem i zimowe ilustracje
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl