Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.10.09 15:40 | aktualizacja: 2020.10.09 15:43

Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Chcesz płynnie mówić po angielsku, ale nie wiesz jak zacząć? A może szukasz sprawdzonego miejsca do nauki angielskiego dla swojego młodszego syna? A może dla starszej córki? A może chcesz podszkolić swój język na poziomie biznesowym? Niezależnie czego szukasz - znajdziesz to w szkole językowej w Warszawie - Enjoy.
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy

Każdy znajdzie odpowiednią ofertę dla Ciebie, Szkoła Językowa Warszawa - Enjoy School to bowiem miejsce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dlaczego szkoła językowa Warszawa Enjoy?

To przede wszystkim szeroka oferta dostosowana do wszystkich - ale o tym za chwilę. To ciekawe książki i pozostałe materiały dydatktyczne. Doświadczona i pełna pozytywnej energii kadra nauczycielska sprawia, że to miejsce warto sprawdzić. Program nauczania jest starannie dopracowany i zależny od poziomu umiejętności i grup wiekowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, aby maksymalnie skupić uwagę lektora. Szkoła Językowa Warszawa stawia na rozwój wszystkich aspektów poznawania języka obcego - zarówno słuchania, czytania, pisania jak i oczywiście mówienia. Przez dużą część zajęć to właśnie kursanci poprzez rozmowę ze sobą na ciekawe, często bieżące tematy rozwijają umiejętności komunikacji w obcym języku. Nie można nie wspomnieć o otrzymanej ostatnio nagrodzie - Orły Kształcenia 2020 zostały przyznane właśnie w  szkole Językowej Warszawa - Enjoy. Miejsce nieustannie się rozwija. Jeśli więc oprócz języka angielskiego chcesz biegle mówić po hiszpańsku bądź po polsku - sprawdź koniecznie.

Jak wygląda oferta szkoły językowej Warszawa - Enjoy?

Przede wszystkim skonstruowana jest wiekowo, zapewniając odpowiedni rodzaj przekazywania wiedzy do potrzeb odbiorcy. Szkoła Językowa Warszawa przewiduje zarówno zajęcia dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Prowadzone są także kursy dla dorosłych - zarówno od poziomu podstawowego jak i dla osób zaawansowanych. Popularne także są kursy dla firm, czy te nastawione na słownictwo typowo biznesowe. Lekcje odbywają się w małych grupach, aby jak najlepiej podzielić uwagę lektora pomiędzy kursantów. Dla zainteresowanych możliwe są również lekcje indywidualne.

Zajęcia dla przedszkolaków

- dla przedszkolaków (3-5 lat) przewidziano zajęcia oparte na zabawie. Wspólne śpiewanie piosenek, opowiadanie bajek i historii, gry, zabawy i konkursy to coś co najmłodsi uwielbiają. Przyswajanie wiedzy odbywa się więc w naturalny sposób. Warto dodać, że nie są to standardowe lekcje w klasie - wręcz przeciwnie - nauce towarzyszy wiele zabaw ruchowych. Nauczyciel nie tylko mówi do dzieci po angielsku, ale za pomocą scenek, ruchów, czy gestów sprawia, że dzieci nie tylko się nie nudzą, ale osiągają też widoczne rezultaty. Zajęcia prowadzone są najczęściej 2x w tygodniu po 30-45 minut. To optymalny czas, który pozwala utrzymać koncentrację, zaciekawić dziecko i jednocześnie przyswoić wiedzę. Zapewniając dziecku kontakt z językiem od najmłodszych lat komunikacja w języku angielskim staje się dla niego naturalna.

Zajęcia dla uczniów

- dla uczniów (6-15 lat) przewidziano zajęcia nastawione przede wszystkim na aktywny udział kursantów. Odpowiednie przypisanie do grupy - na podstawie posiadanych już umiejętności językowych pozwala zapewnić komfort i odpowiednią realizację materiału. Kursy odbywają się w małych grupach, a podczas zajęć często odbywają się scenki, czy dialogi. Uczniowie pracują w parach, co stanowi naturalną możliwość wymiany opinii i prowadzenia dialogu. Lektorzy wykorzystują różnorodne materiały dydaktyczne - w tym telewizyjne, radiowe i prasowe. Dzieci mając zapewnione ciekawe zajęcia nie nudzą się i pozostają skupione, co przekłada się na późniejsze rezultaty i przełamywanie barier językowych. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu i w zależności od grupy wiekowej trwają po 50, 60 lub 90 minut.

Zajęcia dla młodzieży

- dla młodzieży (15+) przewidziano zajęcia przede wszystkim dostosowane do poziomu. Wiele osób ma już pierwszy kontakt z językiem za sobą i chce doskonalić umiejętności wśród rówieśników. Przekazywana wiedza docelowo pomoże w jak najlepszym wyniku egzaminu maturalnego lub zdobyciu certyfikatu. Lekcje to zarówno mówienie, słuchanie jak, pisanie i czytanie. Kursanci przerabiając materiały maturalne i egzaminacyjne praktykując kluczowe umiejętności podlegające potem ocenie. W nauce najważniejsza jest skuteczna komunikacja - i na to szkoła Językowa Warszawa Enjoy kładzie duży nacisk. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu po 90 minut.

Zajęcia dla dorosłych

- dla dorosłych przewidziane są standardowe kursy jak i te biznesowe i dla firm. Wachlarz możliwości jest szeroki. Zajęcia odbywają się zarówno w grupach, parach jak i indywidualnie - jedynie w towarzystwie native speakera. Szkoła kładzie nacisk nie tylko na naukę i praktykę konwersacji. Z jej pomocą możesz przygotować się do egzaminu językowego bądź uzyskać wsparcie w przygotowaniu profesjonalnych prezentacji biznesowych. Czas trwania zajęć i ich częstotliwość dopasowywana jest do możliwości i chęci klientów.

Zarówno kursy dla dzieci jak i młodzieży mogą mieć formę kursu intensywnego. Zajęcia odbywają się 3-4 razy w tygodniu, przy czym realizowany jest zarówno materiał z podręcznika jak i konwersacje w połączeniu z różnego rodzaju grami edukacyjnymi.

Gdzie znajduje się szkoła językowa w Warszawie

Do wyboru są 3 miejsca:

Szkoła Językowa Warszawa Wola ; ul. Bellottiego 5 lok. 3c i Al. Jana Pawła II 61 / 131 oraz

- Warszawa Tarchomin - ul. Myśliborska 115 lok.3.

Zapraszamy!!!

Chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź : https://enjoyschool.eu/

Red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Najlepsza Szkoła Językowa w Warszawa na Woli I Tarchominie - Enjoy, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 634
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA
10 kwietnia 2021 Biłgoraj
81. rocznica zbrodni katyńskiej i 11. rocznica katastrofy smoleńskiej
W sobotnie popołudnie, 10 kwietnia w Biłgoraju upamiętniono polskich oficerów pomordowanych na terenie byłego ZSRR w 1940 r. oraz ofiary katastrofy smoleńskiej, w 11. rocznicę tego tragicznego wydarzenia. Z uwagi na pandemię i obowiązujące obostrzenia uroczystości miały symboliczny charakter.
w czwartek, godzina 10:47 Lubelszczyzna
3 przypadki śmiertelne w powiecie
we wtorek, godzina 12:51 Biłgoraj
Była zawodniczka Znicza jedzie na olimpiadę w Tokio
16 kwietnia 2021 Powiat
Ognisko ptasiej grypy w powiecie
W bieżącym tygodniu, na terenie powiatu biłgorajskiego wykryto pierwsze ognisko ptasiej grypy, dotyczyło ono gospodarstwa niekomercyjnego, w którym utrzymywano 52 ptaki. Stado zostało już zlikwidowane. Przypominamy, że ptasia grypa nie jest groźna dla ludzi.
w czwartek, godzina 07:15 Lubelszczyzna
Wracają przymrozki. IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia
we wtorek, godzina 12:26 Diecezja Zamojsko - Lubaczowska
Biskup o organizacji Pierwszej Komunii Św.
14 kwietnia 2021 Kraj
Minister zdrowia o obostrzeniach. Co z majówką?
W środowe przedpołudnie 14 kwietnia odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Podczas tego spotkania przekazał informacje dotyczące kolejnych kroków podejmowanych przez rząd dotyczących obowiązujących obostrzeń. Jak wiele się zmieni w ciągu najbliższych dni?
we wtorek, godzina 10:42 Kraj
Nowe obostrzenia. Jutro konferencja ministra
we wtorek, godzina 07:21 Biłgoraj
Uczennice ZSZiO finalistkami VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży
w czwartek, godzina 09:10 Biłgoraj
Do Rady Powiatu wpłynęła skarga na starostę
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się w poniedziałek 19 kwietnia, radni zajęli się skargą w sprawie naruszenia zasad praworządności i przekroczenia uprawnień, jaka wpłynęła na starostę biłgorajskiego.
w niedzielę, godzina 10:03 Lubelszczyzna
Jak działają oszuści?
w środę, godzina 10:39 Lubelszczyzna
Znów rośnie liczba nowych zakażeń SARS-CoV-2
w środę, godzina 15:48 Kraj
Regionalizacja obostrzeń. Na Lubelszczyźnie nauka hybrydowa
W środowe popołudnie 21 kwietnia odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, podczas której przekazane zostały informacje dotyczące dalszych kroków podejmowanych przez rząd, związanych z epidemią koronawirusa. Wiadomo już, że najmłodsze dzieci wracają do szkół, ale w trybie hybrydowym. Co jeszcze się zmieni w najbliższym czasie?
w sobotę, godzina 18:01 Turobin
Pijany kierowca potrącił rowerzystkę, potem próbował uciec
8 kwietnia 2021 Biłgoraj
Miasto chce sprzedać mieszkania
13 kwietnia 2021 Biłgoraj
Finał Ninja Warrior za nami. Jak poradził sobie strażak z Biłgoraja?
We wtorkowy wieczór 13 kwietnia wyemitowany został finał Ninja Warrior. W programie wystąpił strażak ochotnik z Biłgoraja Piotr Lisiczka. O tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych walczyło 24 zawodników.
we wtorek, godzina 14:28 Dereźnia
Prawie 3 promile u kierowcy skody
w poniedziałek, godzina 10:51 Biłgoraj
125 km/h przez Biłgoraj
w poniedziałek, godzina 11:01 Kraj
Maturzyści będą testowani na koronawirusa przed egzaminem?
Za dwa tygodnie powinny rozpocząć się tegoroczne matury. Czy tak się stanie? Minister edukacji Przemysław Czarnek przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie. Możliwe, że będą testy na koronawirusa i szczepienia dla zdających.
w środę, godzina 08:09 Biłgoraj
Od 2021 roku obowiązują nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi
w czwartek, godzina 07:43 Biłgoraj
Taneczne sukcesy w Gdańsku
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl