Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ Artykuł sponsorowany
2020.01.10 10:51

Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?

Gabaryty takie jak stare meble, dywany i uszkodzone dziecięce wózki nie mogą być wyrzucane do zwykłych pojemników na śmieci. Jest to podyktowane zarówno dużym rozmiarem odpadów tego typu, jak i trudnościami w ich późniejszym składowaniu. Gabaryty powinny być odbierane w osobnych kontenerach przez wyspecjalizowane firmy. Jeżeli chcesz pozbyć się z mieszkania starych, niepotrzebnych mebli i innych przedmiotów, sprawdź, jak tanio wypożyczyć kontener na odpady wielkogabarytowe.
Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?
Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?

1. Gabaryty - co się zalicza do tej grupy śmieci?

2. Gdzie szukać kontenera na odpady wielkogabarytowe?

Wypożyczenie kontenera na odpady różnego rodzaju jest coraz popularniejsze. Decydują się na nie zarówno osoby, które chcą pozbyć się odpadów po remoncie, jak i wyrzucić niefunkcjonalne, zniszczone meble z mieszkania po babci. Gdzie szybko i niedrogo wypożyczy się kontener na gabaryty?

Gabaryty - co się zalicza do tej grupy śmieci?

Grupa śmieci nazywanych gabarytami jest dość rozbudowana. Zalicza się do niej przede wszystkim różnego rodzaju meble - wersalki, biurka, krzesła, stoły, szafy, komody itp. Meble są zbyt duże, by wyrzucić je do jakiegokolwiek pojemnika na zwykłe odpady. Dodatkowo składają się z różnych tworzyw, co uniemożliwia ich segregację. Ponadto do odpadów wielkogabarytowych zalicza się inne śmieci, których rozmiary są zbyt duże, by mogły trafić do klasycznego kubła. Przykładem takich przedmiotów są suszarki na pranie, wózki dla dzieci, duże zabawki, deski do prasowania, zdemontowane drzwi lub uszkodzona stolarka okienna. Do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się sprzętów gospodarstwa domowego i elektronicznych. Stare lodówki, pralki, kuchenki gazowe lub telewizory to elektrośmieci, które powinny być odbierane osobno, zwykle przez sklepy ze sprzętem AGD i RTV podczas dostarczania nowego urządzenia tego samego typu.

Gdzie szukać kontenera na odpady wielkogabarytowe?

Jeżeli chce się wyrzucić odpady wielkogabarytowe, powinno się wypożyczyć kontener dedykowany do tego rodzaju śmieci. Znajdzie się go szybko za pośrednictwem platformy https://www.ecoexpress24.pl/, na której można wynająć pojemniki na odpady na terenie całej Polski. Platforma została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które chcą szybko wypożyczyć kontener na odpady różnego typu, w tym na gabaryty. Wystarczy zalogować się na stronie, wybrać rodzaj pojemnika i podać swoją lokalizację, a platforma wskaże, które kontenery są dostępne w okolicy. Dodatkowo otrzyma się szybką informację na temat kosztów ich wypożyczenia i czasu oczekiwania na podstawienie pojemnika o wybranym rozmiarze.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Jak tanio wypożyczyć kontener na gabaryty?, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 716
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
6 stycznia 2020 Biłgoraj
"Cuda, cuda ogłaszają"
Pod takim hasłem odbył się tegoroczny Orszak Trzech Króli. W Biłgoraju wydarzenie zorganizowano już po raz 6. Ulicami miasta przeszły tysiące mieszkańców.
w niedzielę, godzina 15:46 Biłgoraj
Zderzenie karetki z terenówką [AKTUALIZACJA]
we wtorek, godzina 12:07 Biłgoraj
Miasto sprzedaje mieszkania
6 stycznia 2020 Biłgoraj
Nowe nazwy ulic w Biłgoraju
Podczas grudniowej sesji Rady Miasta Biłgoraja radni podjęli uchwałę dotyczącą nadania nazw ulicom położonym w osiedlu Różnówka. Jakie będą to nazwy?
dzisiaj, 12:51 Lubelszczyzna
Piraci drogowi na celowniku policyjnej grupy Speed
dzisiaj, 12:47 Biłgoraj
Biłgorajskie licea i technika w Rankingu Perspektyw 2020
10 stycznia 2020 Biłgoraj
Ubywa mieszkańców
Mniej urodzeń, więcej ślubów, rozwodów i zgonów - tak w skrócie wypada 2019 rok w statystykach Urzędu Stanu Cywilnego w Biłgoraju. Z danych wynika również, że mieszkańców miasta z roku na rok ubywa.
9 stycznia 2020 Biłgoraj
Znaleziono zwłoki mężczyzny [AKTUALIZACJA]
w środę, godzina 17:47 Księżpol
Drzewo przygniotło starszego mężczyznę
8 stycznia 2020 Turobin
Turobin będzie miastem?
Rada Gminy Turobin podjęła decyzję o rozpoczęciu procedury związanej z przywróceniem miejscowości praw miejskich. Turobin to kolejna po Goraju miejscowość w naszym powiecie, w której podjęto inicjatywę przywrócenia statusu miasta.
w czwartek, godzina 12:51 Biłgoraj
Spotkanie opłatkowe w LOK-u
w środę, godzina 08:05 Biłgoraj
Nowy pełnomocnik PiS w okręgu
w niedzielę, godzina 00:15 Biłgoraj
Studniówka Zespołu Szkół Leśnych
W sobotę, 11 stycznia, rozpoczął się sezon studniówkowy w biłgorajskich szkołach. Jako pierwsi na swoim balu maturalnym bawili się uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół Leśnych. Studniówka odbyła się w sali balowej w Modliborzycach.
w sobotę, godzina 18:03 Biłgoraj
Działacze PiS zaprosili na spotkanie opłatkowe
dzisiaj, 08:53 Biłgoraj
Policjanci odwiedzili dzieci na zimowisku
10 stycznia 2020 Biłgoraj
Komunikat starosty dotyczący Wydziału Komunikacji i Drogownictwa
Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip komentuje sytuację dotyczącą pracy Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu wydanego przez starostę.
w czwartek, godzina 15:18 Biłgoraj
42 wypadki, 10 zabitych, 750 kolizji
w poniedziałek, godzina 11:27 Biłgoraj
Poszukiwany 4 nakazami wpadł podczas kontroli drogowej
3 stycznia 2020 Biłgoraj
Biuro poselskie Beaty Strzałki otwarte
W piątkowe przedpołudnie, 3 stycznia, uroczyście otwarto biuro poselskie Beaty Strzałki. Mieści się ono w budynku przy ul. Włosiankarskiej 5, pracownicy biura będą dostępni każdego dnia tygodnia. Sama parlamentarzystka będzie pełnić dyżur w poniedziałki.
w środę, godzina 10:07 Biłgoraj
Praktyki w Sewilli
dzisiaj, 08:53 Bukowa
Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej na ogólnopolskim przeglądzie
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl