Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Artykuł sponsorowany
2019.10.10 10:04

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej!

Już niebawem - 13 października 2019 r. zadecydujemy o losie naszej Ojczyzny na przyszłe lata. To my zmieniamy Polskę. Polskę, która staje się państwem nieprzyjaznym wobec swoich obywateli, którzy mają inne poglądy polityczne, inaczej widzą funkcjonowanie systemu prawnego w państwie czy pracę urzędników, dziennikarzy, służb mundurowych niż obecnie rządzący. Polskę, która traci wpływ na to, co dzieje się w Europie i w strukturach organizacji międzynarodowych, do których należy. Polskę, która na arenie międzynarodowej zaczyna być izolowana.
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej!
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej!

Wielu z Was stoi przed dylematem, kogo wybrać w tych wyborach, jak zainwestować swój głos, by się opłaciło, aby głos nie został zmarnowany. Warto wybrać osobę z naszego najbliższego otoczenia, osobę, która stąd pochodzi i tu mieszka. Zawsze najlepszym posłem dla regionu jest ktoś, kto pamięta o swoich korzeniach - małej ojczyźnie, osoba, która swoją postawą nieraz już udowodniła, że jest gotowa pracować na rzecz wszystkich, nie tylko zwolenników swojej partii.

Czy ja jestem taką kandydatką? Jestem.

Zawsze starałam się pomagać innym i działać na rzecz lokalnych społeczności. Nigdy nie robiłam tego ze względu na posiadane stanowisko, ale zawsze działałam po godzinach pracy jako wolontariusz. Po prostu lubię pracę z ludźmi i dla ludzi.

Jestem gotowa podejmować kolejne wyzwania i pracować na rzecz naszego regionu. Wykorzystam wszelkie możliwości, by do naszego powiatu trafiło jak najwięcej funduszy. Będę działała na rzecz: naszych rodzin, przedsiębiorczości i osób podejmujących zatrudnienie, bezwzględnej walki ze smogiem, walki o czyste środowisko, dofinansowanie służby zdrowia, ochrony polskiego rolnika, samorządów lokalnych i wszystkich tych, których prawa będą łamane. Będę walczyła o szacunek dla ludzi, którym zależy: na pracy, edukacji, realizacji zasady równości wobec prawa, wolności!

Chcę żyć w Ojczyźnie wolnej, demokratycznej, gdzie będą respektowane prawa wszystkich obywateli, gdzie nie będzie podziałów, nieuzasadnionej nienawiści i pogardy, gdzie będzie liczyła się współpraca.

Taką posłanką chciałabym być.

Proszę Państwa o głos!

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Szanowni Państwo, Mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej!, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 2701
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
J.Deep   precz z KO ponieważ nie jesteście warci głosu. Ze względu na atakowanie tych co pomagają ludziom.
https://twitter.com/i/status/1182003268345577477
10 października 2019
+13
-11
formaldehyd   W necie przeczytałem właśnie pełne 'miłości' komentarze po śmierci p.Szyszko. O Lechu W. nie wspomnę. Dlatego nie zagłosuję na PO i p.Małgorzatę.
10 października 2019
+14
-15
Drakkar   Piątka Konfederacji - oficjalny program Konfederacji
10 października 2019
+6
-9
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl