Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2019.09.06 09:16 | aktualizacja: 2019.09.06 10:09

Ukrył się w pudełku po telewizorze

Poszukiwany przez policjantów 35-latek najbliższych 7 miesięcy spędzi w zakładzie karnym. Mężczyzna od lipca ukrywał się przed organami ścigania. W minioną środę funkcjonariusze zatrzymali 35-latka, który schował się przed nimi w pudełku po...48 calowym telewizorze plazmowym.
Ukrył się w pudełku po telewizorze
Ukrył się w pudełku po telewizorze

W minioną środę, około godziny 9:00 dzielnicowi biłgorajskiej komendy udali się do miejsca zamieszkania 35-latka, który ukrywał się przed organami ścigania od połowy lipca bieżącego roku. - Mężczyzna był dobrze znany policjantom z uwagi na swoją kryminalną przeszłość. Był wielokrotnie karany między innymi za pobicie, kradzież, posiadanie narkotyków i niewywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego - wyjaśnia mł. asp. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Policjanci na podstawie informacji własnych ustalili, że poszukiwany może przebywać u znajomego 45-latka w tej samej miejscowości. Natychmiast udali się pod jego dom i zauważyli mężczyznę przez okno. - Drzwi do budynku były zamknięte, a właściciel w widocznym stanie nietrzeźwości nie reagował na polecenia otworzenia drzwi. Funkcjonariusze o pomoc poprosili straż pożarną, która po przybyciu na miejsce siłowo otworzyła drzwi - relacjonuje mł. asp. Klimek.

Po wejściu do środka okazało się, że 35-latek ukrył się przed policjantami w pudełku po 48-calowym telewizorze plazmowym, to znajdowało się na piecu kaflowym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, a następnie do zakładu karnego.

W chwili zatrzymania 35-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Najbliższe 7 miesięcy spędzi za kratami.

JK/Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
JK/Red. dodany
 
Odsłon: 8492
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
REKLAMA
12 kwietnia 2025 Tarnogród
Zielone światło dla budowy nowej obwodnicy
Wojewoda lubelski wydał decyzję o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej dla budowy obwodnicy Tarnogrodu. Nowa trasa o długości blisko 6 km przebiegać będzie przez teren gminy Księżpol oraz miasta i gminy Tarnogród i ma na celu usprawnienie ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835.
dzisiaj, 10:07 Biłgoraj
Zaparkował BMW w ogrodzeniu
dzisiaj, 08:25 Powiat
Burze nad powiatem
9 kwietnia 2025 Biłgoraj
100-lecie urodzin mieszkanki Biłgoraja
7 kwietnia wyjątkowy jubileusz obchodziła mieszkanka Biłgoraja - Pani Aniela Paczos, która świętowała swoje 100. urodziny. Z tej okazji odbyły się uroczystości jubileuszowe z udziałem przedstawicieli władz miasta oraz instytucji.
w poniedziałek, godzina 08:29 Powiat
"Piejo kury piejo" w ogólnopolskiej telewizji. Ludowy głos z biłgorajskiego znów zachwyca
dzisiaj, 08:38 Lubelszczyzna
5 wypadków i 121 kolizji w świąteczny weekend
12 kwietnia 2025 Majdan Gromadzki
Nie żyje radna Rady Gminy Biłgoraj [DATA POGRZEBU]
Nie żyje Władysława Danuta Ligaj, radna Radny Gminy Biłgoraj i wieloletnia sołtys Majdanu Gromadzkiego. Zmarła 11 kwietnia w wieku 80 lat.
w poniedziałek, godzina 14:40 Powiat
Śmigus-dyngus w strażackim wydaniu
w sobotę, godzina 12:37 Biłgoraj
Święcenie pokarmów w kościołach w Biłgoraju
11 kwietnia 2025 Biłgoraj
Biłgoraj powołuje Społeczną Radę Przedsiębiorców
W Biłgoraju powstanie Społeczna Rada Przedsiębiorców - nowy organ doradczo-opiniodawczy burmistrza, którego zadaniem będzie wspieranie rozwoju lokalnej gospodarki. Rada ma być forum współpracy między miastem a środowiskiem biznesowym. Nabór do jej pierwszego składu ruszy w najbliższych tygodniach.
w niedzielę, godzina 09:12 Radzięcin
Nowa droga gminna gotowa
w niedzielę, godzina 09:27 Powiat
Dziesięć miejscowości bez prądu, na liście Biłgoraj
w środę, godzina 21:59 Majdan Stary
Zaginął mieszkaniec powiatu [AKTUALIZACJA]
Trwają poszukiwania 81-letniego mężczyzny, który w środę rano opuścił swój dom w Majdanie Starym i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziany był około godziny 11:00, gdy kierował się samochodem w stronę miejscowości Sól. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu jego miejsca pobytu.
w piątek, godzina 19:31 Powiat
Podtopienia, uszkodzone dachy, powalone drzewa. Kilkanaście interwencji po burzach
w poniedziałek, godzina 11:17 Gliny
Czasowe utrudnienia na drodze gminnej
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball