Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2019.06.13 14:09 | aktualizacja: 2019.06.13 14:13

Wykonawca miejskiego monitoringu wybrany

W tym tygodniu władze Biłgoraja dokonały wyboru wykonawcy miejskiego monitoringu. Zadanie będzie kosztować prawie 600 tys. zł i ma być gotowe do końca bieżąco roku.
Wykonawca miejskiego monitoringu wybrany
Wykonawca miejskiego monitoringu wybrany

O planach wykonania w Biłgoraju monitoringu pisaliśmy już w artykule pt. Biłgoraj pod okiem kamer. Mogli Państwo przeczytać, że w planie zamówień publicznych na bieżący rok wykonanie monitoringu oszacowano na kwotę 500 tys. zł. Ma być to część większej inwestycji, polegającej na przebudowie centrum Biłgoraja wraz z przebudową budynku po szkole muzycznej, w sumie będzie to kosztować prawie 20 mln zł.

W kwietniu przygotowywana została dokumentacja monitoringu, zgodnie z którą mają powstać dwie centrale do obsługi kamer, które będą usytuowane w budynkach straży miejskiej i policji. Kamery zostaną zainstalowane m.in. na każdym z miejskich rond.

Na początku maja ogłoszony został przetarg na wyłonienie wykonawcy zadania. - Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie monitoringu miasta Biłgoraj, sporządzenie dokumentacji technicznej w stadium PB-W, wykonanie prac budowlano - montażowych i towarzyszących wraz z pracami zabezpieczającymi i dokumentacją powykonawczą. Minimalny okres gwarancji i rękojmi 3 lata od dnia protokólarnego odbioru przedmiotu zamówienia - czytamy w ogłoszeniu. Termin składania ofert minął w połowie maja. Do postępowania zgłosiły się trzy podmioty. Najwyższa oferta opiewała na kwotę 870 tys. zł, najniższa na prawie 600 tys. zł i właśnie ta propozycja została wybrana.

- Podpisanie umowy będzie możliwe po zwiększeniu środków na przedmiotowe prace w budżecie miasta - poinformował burmistrz Janusz Rosłan.

Termin wykonania zadania określono na 20 grudnia br.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Wykonawca miejskiego monitoringu wybrany, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 3347
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
stan  Co to za artykuł i jaki to poziom dziennikarstwa ? Normalnie podaje się nazwę firmy która została wybrana. Opisuje się jakie firmy , jakie kwoty oferowały itd. Wtedy czytelnik i mieszkaniec jest należycie poinformowany. Przetarg czyli można wszystko opisać jak należy.
13 czerwca 2019
+24
-3
Ostatnio dodane komentarze
stan   Co to za artykuł i jaki to poziom dziennikarstwa ? Normalnie podaje się nazwę firmy która została wybrana. Opisuje się jakie firmy , jakie kwoty oferowały itd. Wtedy czytelnik i mieszkaniec jest należycie poinformowany. Przetarg czyli można wszystko opisać jak należy.
13 czerwca 2019
+24
-3
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl