Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
GMINA FRAMPOL
2019.05.14 09:23

Kolejny odcinek krajówki wyłączony z ruchu

Od środy, 15 maja wyłączona z ruchu zostanie kolejna część DK74, od Woli Radzięckiej do Smorynia. Związane jest to z trwającą przebudową krajówki, na odcinku o długości ponad 7 kilometrów od Frampola do Smorynia.
Kolejny odcinek krajówki wyłączony z ruchu
Kolejny odcinek krajówki wyłączony z ruchu

Kierowców czekają kolejne utrudnienia związane z remontem drogi krajowej na trasie Frampol-Gorajec. Jak informuje lubelski oddział GDDKiA od środy, 15 maja, wyłączony z ruchu zostanie odcinek od Woli Radzięckiej do Smorynia. Tym samym kierowcy nie będą mogli korzystać z trasy od końca obwodnicy Frampola do skrzyżowania z droga powiatową do Teodorówki. Objazd na trasie z Frampola do Szczebrzeszyna wyznaczono drogami wojewódzkimi: 835 na odcinku Frampol - Biłgoraj oraz 858 na odcinku Biłgoraj - Szczebrzeszyn. Przywrócenie ruchu pojazdów planowane jest z końcem września 2019 roku.


Remontowany odcinek drogi zostanie zbudowany praktycznie od podstaw tak by mogły po niej poruszać się pojazdy o nacisku na oś 11,5 t i zostanie dostosowany do standardów dla drogi klasy GP. Jezdnia będzie miała szerokość 7 m, utwardzone zostanie również pobocze, a krzyżujące się z nią drogi publiczne i wewnętrzne zostaną przebudowane. Dla obsługi ruchu lokalnego powstaną drogi zbiorcze, bezpieczeństwo użytkowników trasy wspomagać będą bariery ochronne i oświetlenie drogowe. Poprawione zostanie odwodnienie drogi.

Przypomnijmy: umowę na rozbudowę DK74 pomiędzy Frampolem i Gorajcem podpisano jesienią ubiegłego roku, a prace mają potrwać do 2020 roku. Modernizacja ponad 7-kilometrowego odcinka pochłonie blisko 63 mln zł.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kolejny odcinek krajówki wyłączony z ruchu, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 4752
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl