Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.01.10 08:11

Kolędowali w Starostwie

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju odwiedziła grupa młodzieży w barwnych strojach. Kolędnicy z Gimnazjum nr 2 im Stefana Batorego w Biłgoraju, kultywując tradycję razem z członkami Zarządu Powiatu zaśpiewali piękne polskie kolędy, a następnie w poetycki sposób przedstawili ideę swojej wizyty.
Kolędowali w Starostwie
Kolędowali w Starostwie

Członkowie szkolnego koła krajoznawczego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego zbierają w ten sposób środki na dofinansowanie wycieczek w góry. Organizatorem zbiórki jest Rada Rodziców.

W skład grupy kolędników weszli uczniowie: Szymon Bujak, Antoni Bujak, Julia Mydlak, Sandra Wójcik, Aleksandra Sarecki, Karol Krucoń, Dawid Róg, Patrycja, Szymaniak, Agnieszka Cieślak. Do Starostwa przybyli wraz z opiekunem, dyrektor Aldoną Kozak.

- Dziękujemy serdecznie staroście Kazimierzowi Paterakowi za wyrażenie zgody na wizytę kolędników oraz serdeczne przyjęcie, wszystkim zaś obecnym na spotkaniu - za hojne datki. Życzymy Wam, - jak powiedział jeden z naszych pastuszków - "żebyście drugiego roku kolędy doczekali i jeszcze nam dali" - piszą na oficjalnej stronie c złonkowie szkolnego koła krajoznawczego Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.

red./bilgorajski.pl
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Kolędowali w Starostwie, 0 out of 5 based on 0 ratings
red./bilgorajski.pl dodany
 
Odsłon: 3026
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
acf-1b0
~ ciekawy   Dlaczego pracownicy szpitala nie dostają wypłaty? Mają przyjść kolędować do starostwa?
12 stycznia 2018
+1
-0
27c-132
~ zabawa   to nie są zadania statutowe panie terak , dobrze poczytaj , a szpital jak się ma, byłeś , zobacz,przejdż po oddziałach,wejdż na izbę przyjęć ,gdzie czeka się cały dzień na przyjęcie , mozna skonać,zadziałaj w tym temacie a nie pijar,festyny,może by tak stworzyć szpitalny oddział ratunkowy,może byś uruchomił możliwość odbycia stażu lekarskiego,czy wiesz że młodzi lekarze z powiatu biłgorajskiego mają blokadę i od 2010 roku wyjeżdżają i staże robia po Polsce,tu są młodzi z innych powiatów na chwilę wpadają i wracają do siebie,o tych sprawach działaj,pomocnych dla ludzi , a nie głupoty,
10 stycznia 2018
+1
-0
287-5ad
~ porawda   W STAROSTWIE śmierdzi kupą i cebulą dlatego powinno się zamknąć ten smród gówienny zarówno w cebuloraju jak i w innych wiochach
10 stycznia 2018
+1
-0
f82-e2f
~ Wyborca   Paterak,PSL-owski oprycznik powinien dostać wyrok 5 lat mamra za pozorowanie pracy w starostwie. Pobiera 10 tyś zł miesięcznie i zamiast pracować, przyjmować interesantów, sprawdzać wydział komunikacji czy znowu łapówek nie biorą i nie oddają pijakom prawa jazdy to zrobił sobie święto i kolęduje. A dyrektorowi-tej pożal się Boże- szkoły to powinna Policja wlepić mu 5 tyś zł mandatu za przeszkadzanie PSL-owskim urzędasom w pracy i pozbawić urzędników zapłaty za dniówkę. Bo przecież jak oni kolędują to nie pracują. A co robili w święta, że się nie wykolędowali? Leżeli pijani pod stołem jak wieprze chore na afrykański pomór świń?
10 stycznia 2018
+3
-1
6c0-c26
~ do-poniżej   Król Dawid też miał dzieci z wieloma kobietami, z dwoma kobietami miał dzieci Mojżesz , Abraham , Bóg ich nie potępił , papieże też maja dzieci i księża . Przecież te kobiety mogą iść do sądów i na policję jak uważają się pokrzywdzone
10 stycznia 2018
+1
-3
44c-4b0
~ fgfdg   Kupa nierobów , oni bawią się za kasę podatników a ludzie siedzą na korytarzy po 2 godziny, co za dureń wymyślił ,żeby dwa razy chodzić po dowodu rejestracyjny?Miesiąc się kończy a drugi dowód nie gotowy, ja płacę podatki na was!!!!!!!
10 stycznia 2018
+6
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w poniedziałek, godzina 09:25 Biłgoraj
Nagrody burmistrza dla dyrektorów i nauczycieli [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Biłgoraja przyznał nagrody dyrektorom szkół, przedszkoli oraz nauczycieli. Kto tym razem został wyróżniony?
we wtorek, godzina 09:12 Biłgoraj
Magda Steczkowska wystąpi w Biłgoraju
we wtorek, godzina 10:55 Lubelszczyzna
Jedna czwarta zakażeń pochodzi z Lubelszczyzny
w niedzielę, godzina 22:52 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
we wtorek, godzina 15:32 Biłgoraj
Wizyta ukraińskiej delegacji. Goście odwiedzili starostwo, szkoły i Zakład Zagospodarowania Odpadów
we wtorek, godzina 18:24 Biłgoraj
37. rocznica męczeńskiej śmierci legendarnego kapelana "Solidarności"
w piątek, godzina 18:28 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
w poniedziałek, godzina 15:00 Biłgoraj
PCK rozdawał żywność dla potrzebujących
w niedzielę, godzina 16:48 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
8 października 2021 Biłgoraj
Rozmawiali o gospodarce leśnej
W piątkowe popołudnie 8 października, odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Udział w nim wzięli m.in. nadleśniczy, burmistrz Biłgoraja, ale także przedsiębiorcy związani z branżą leśną oraz przedstawiciele aktywistów, walczących o zaniechanie wycinki lasu.
w piątek, godzina 08:52 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w sobotę, godzina 19:37 Biłgoraj
W Biłgoraju otwarto biuro Solidarnej Polski
13 października 2021 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w niedzielę, godzina 15:08 Wólka Czernięcińska
Otwarcie ciągu dróg powiatowych w Wólce Czernięcińskiej
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio ma już 100 lat
7 października 2021 Obsza
Ofensywa drogowa w powiecie biłgorajskim
W latach 2019-2021 na terenie powiatu biłgorajskiego powstało blisko 23 km nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 863. Inwestycje pochłonęły łącznie ponad 8,5 mln zł. Konferencja dotycząca remontów prowadzonych przez samorząd województwa lubelskiego wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie i jednostkami samorządów terytorialnych odbyła się w czwartek 7 października.
w poniedziałek, godzina 11:56 Lubelszczyzna
Lubelszczyzna znów w czołówce pod względem zakażeń
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
w czwartek, godzina 09:06 Biłgoraj
Chciała prawo jazdy za łapówkę
w czwartek, godzina 14:51 Biłgoraj
Ewakuacja klientów z marketu w Biłgoraju
6 października 2021 Bukowina
Laur Konserwatorski 2021 dla kościoła w Bukowinie
Laurem Konserwatorskim w 2021 roku wyróżniono Stowarzyszenie Na Rzecz Bukowiny i parafię rzymskokatolicką pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - za prace konserwatorskie i restauratorskie dekoracji malarskiej w kościele filialnym pw. Ofiarowania NMP w Bukowinie.
w niedzielę, godzina 08:10 Nadrzecze
"Bidaczowskie opowieści" oraz warsztaty obywatelskie w Nadrzeczu
13 października 2021 Turobin
Olga pożegnała się z Top Model
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl