Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.01.03 12:29 | aktualizacja: 2018.01.03 12:29

"Bóg jest dla wszystkich - wszyscy do stajenki!"

To hasło tegorocznego Orszaku Trzech Króli, który wyruszy już w najbliższą sobotę. Wydarzenie rozpocznie się od mszy świętej, dokładnie w samo południe. Zachęcamy do udziału.
"Bóg jest dla wszystkich - wszyscy do stajenki!"
"Bóg jest dla wszystkich - wszyscy do stajenki!"

Przygotowania do tegorocznego Orszaku Trzech Króli rozpoczęły się jeszcze w listopadzie. Organizatorem wydarzenia od kilku lat jest Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju.

W tym roku orszak wyruszy już po raz czwarty. - W tym roku chcemy przypomnieć, że Bóg przyszedł na świat aby odkupić każdego człowieka, niezależnie od koloru skóry, wieku, poglądów czy światopoglądu. Święto Objawienia Pańskiego ma objawić wszystkim, że Bóg na nich czeka, że chce ich zbawić, że nawet jeśli koleiny życia zaprowadziły ich daleko od Bożego Prawa - zawsze jest czas, aby odnaleźć Chrystusa, wejść na drogę do Niego - mówią organizatorzy.

O przygotowaniach informowaliśmy w artykule pt. Orszak wyruszy ponownie.

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się już w najbliższą sobotę, o godz. 12. Najpierw w Sanktuarium pw. św. Marii Magdaleny odprawiona zostanie msza św., następne uczestnicy przejdą główną ulicą miasta na plac przy BCK. Zachęcamy do udziału w tych największych ulicznych jasełkach.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
"Bóg jest dla wszystkich - wszyscy do stajenki!", 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 2417
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
ee3-32f
~ fifka   nieźle się zbuchałeś kolego...
5 stycznia 2018
brak ocen
ce4-f8b
~ j 64  
Bifenole są spotykane w większości tworzyw sztucznych. Ftalany są wszechobecne w materiałach budowlanych, czy kosmetykach. Glifosat znajduje się już w ponad 80 preparatach rolniczych, a wiadomo, że jest rakotwórczy.
Pomimo posiadanej wiedzy już od 1930 roku, kiedy to stwierdzono, że Bifenole - BPA odkryte w 1891 roku, mogą naśladować działanie hormonów estrogenowych w organizmie człowieka, nie wydano zakazu ich stosowania. Do związków zwanych EDCs zaliczamy:
dwuetyloistillbesterol
polichlorowanebifenole -PCB,
dioksyny
ftalany
związki prefluoroalkilowe
rozpuszczalniki
bifenol BPA
dichlorodiphenylochloroethilene DDE
fosforoorganiczne i chloroorganiczne pestycydy
polibromowaneethery difenylowe PBDE
Przeprowadzone prace naukowe udowodniły, że wymienione związki - EDC - odgrywają istotną rolę w powstawaniu poniżej wymienionych chorób:
powodują zmniejszenie IQ, u w związku z tym mogą doprowadzić do niepełnosprawności intelektualnej,
powodują otyłość zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych,
powodują raka prostaty u mężczyzn i raka piersi,
powodują cukrzycę typu 2,
powodują niepłodność u mężczyzn,
powodują dysfunkcje narządów rodnych u kobiet,
powodują wnętrostwo, śmiertelność związaną z ograniczeniem testosteronu,
powodują choroby układu krążenia i immunologiczne.
Oczywiście stopień ciężkości tych chorób zależy zarówno od dawki przyjmowanej, jak również od czasu przyjmowania. Innymi słowy, czym młodsze dziecko zaczyna być karmione związkami EDCs, tym skutki będą gorsze dla jego zdrowia.
Oczywiście przemysł przez podstawionych naukowców się bronił, zresztą jak zwykle. Np. taki „uczony w piśmie Justin Teegaaurden z Pacific Northwest Natonal Laboratory, cytowany na okrągło, twierdził, że BPA rozkłada się szybko i nie kumuluje w organizmie. Okazało się to nieprawdą, ale tego już w podręcznikach nie umieszczono. Największe spustoszenie czynią EDC-sy u kobiet w ciąży i u płodów. Pod wpływem tych związków stwierdzono:
uszkodzenia struktur mózgu,
zaburzenia uczenia się,
wczesne dojrzewanie,
wczesne występowanie cech płciowych 3-rzędowych,
zaburzenia w cyklu miesięcznym u kobiet,
dysfunkcje jajników,
bezpłodność,
nieprawidłowe zachowania seksualne - homoseksualizm,
stymulacja komórek raka prostaty
otyłość
przerost prostaty z jednoczesnym zmniejszeniem produkcji plemników,
zmiany odporności.

Efektem realizacji depopulacji poprzez te związki jest spadek liczby plemników w jednym ejakulacie u mieszkańców Polski z ok. 350 milionów w latach 70. ubiegłego wieku do ok. 50 milionów obecnie. Wartość 50 milionów była uznawana za bezpłodność.

A czy słyszeliście Szanowni Czytelnicy, aby jakiemukolwiek homoseksualiście robiono badania np. bifenoli? Ale zatrucie przewlekłe uważają za stan normalny.
I kto tutaj jest chory?
Musisz także pamiętać, że pomija się zupełnym milczeniem badania żydowskiego naukowca Yehuda Shoenfelda udowadniające, że szczepionki są odpowiedzialne za choroby autoimmunologiczne.
VII miejsce wśród najbardziej niebezpiecznych leków na Ziemi, zajmuje szczepionka przeciwko rota wirusom, czyli zwykłej biegunce. Szczepionka zawiera żywe szczepy wirusa G1, G2, G3,G4, i P1. Dodatkowo trucie jest wzmocnione zawartością Polisorbatu 80, powodującego zmiany deformacyjne narządów rodnych oraz zawiera płodową surowicę bydlęcą, a także fragmenty cirkowirusa, który infekuje świnie.
3 stycznia 2018
+0
-4
603-027
~ j 64   Z cyklu: p-261, państwo istnieje formalnie - dr J. Jaśkowski
Celare fraudem fraus est - ukrywanie oszustwa jest oszustwem!
[rzymska maksyma prawna]
Tylko 6% pracowników Służby Zdrowia jest na tyle głupich, że szczepi się przeciwko grupie. Niestety, jak to pokazuje TV, zajmują oni najczęściej stanowiska administracyjne i wykorzystują je do napełniania kabzy koncernom farmaceutycznym.
W samej Komisji Europejskiej działa ponad 30 000 lobbystów, a mamy tylko 750 posłów. Innymi słowy, mieszkańcy Unii Europejskiej muszą utrzymywać nie tylko posłów, ale i te 30 000 darmozjadów, ciekawe jakiej są oni narodowości, którzy przecież z czegoś muszą żyć. I to, jak widzimy, całkiem dobrze.
Najgorsi są owi Komisarze, nomen omen podobnie zwani jak czekiści u Sowietów po tzw. rewolucji październikowej, wykonanej wg planu Warburga, ministra tajnej i jawnej policji cesarstwa pruskiego, a opłaconej przez City. To oni decydują w Europie, co mogą jeść jej mieszkańcy i w jakiej postaci. Stąd idą zezwolenia na stosowanie bifenoli w butelkach dla niemowląt, bez sprawdzenia skutków zdrowotnych.
Wiadomo każdemu jako tako zorientowanemu lekarzowi, że np. nowoczesne pestycydy doprowadziły do znikania fok w Morzu Północnym. Doprowadziły do feminizacji samców ryb w akwenach hodowli brytyjskich, zasilanych ściekami. Doprowadziły do modyfikacji układu rozrodczego aligatorów na Florydzie.
Bifenole mają wpływ na coraz częstsze zaburzenia płci u mężczyzn. Zamiast wycofania się z produkcji chemicznych preparatów, wpływających na modyfikację zaburzeń seksualnych, Unia Europejska lansuje pojęcie gender i wprowadza w dokumentach trzecią płeć, tzw. obojnaków.
Proszę zauważyć, mamy całą masę tzw. naukowców, którzy się pod tym podpisują. I podobno to nie są zaburzenia psychiczne u tych ludzi. Przecież nie nadawano by wariatom tytułów naukowych? Chociaż z drugiej strony, jak 5-klasista może zostać w tym kraju, będącym własnością kogoś z zewnątrz, „prezydentem”, to 7-klasista może zostać profesorem. Mamy przecież prawdziwą epidemię mianowań profesorskich. Już ponad 23000 „wyświęcono tych ludków, tylko żadnych śladów w postaci patentów, czy odkryć ze świeczką nie można znaleźć.
W całej działalności tej Unii wyraźnie widoczne są potężne interesy korporacji zrzeszonych w City of London Corporations.
Proszę zauważyć, że taki Główny Inspektor Sanitarny p. Posobkiewicz, zamiast zajmować się skażeniem żywności pestycydami, zajmuje się handlem szczepionkami. Nie jestem gołosłowny. Na żadnej stronie sanepidu nie znajdziecie znaku o pestycydach, czy innych środkach chemicznych, znajdujących się w przywożonych do Kraju np. owocach, czy warzywach. Dodatkowo wszelkie kontrole tych urzędników są tajne, łamane przez poufne i nie udostępniane podatnikom, z pieniędzy których jest finansowanie tych instytucji. I nikomu to nie przeszkadza.
A przecież wiadomo, że te środki zakłócają procesy hormonalne. Są to związki chemiczne naturalne, lub sztuczne, ale obce dla naszego ludzkiego organizmu. Substancje te przeszkadzają w prawidłowej pracy poszczególnych narządów, doprowadzają do poważnych chorób, m.in. raka.
3 stycznia 2018
+1
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl