Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Wpadł z narkotykami podczas interwencji domowej
Budynek LOK sprzedany
Trwa rozbudowa targowiska
Sprzątają przy zalewie
home > Start > Aktualności > Poseł straci immunitet?
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2017.08.09 11:33 | aktualizacja: 2017.08.09 12:23

Poseł straci immunitet?

W ogólnopolskich mediach pojawiły się informacje jakoby w najbliższym czasie zamojska prokuratura miała skierować do Sejmu wniosek o uchylenie immunitetu posłowi PiS Piotrowi Olszówce. - Nie jest to prawdą, to zwykły fake news - mówi w rozmowie z naszym portalem prokurator okręgowy Jerzy Ziarkiewicz. Nie jest wykluczone jednak, że taki wniosek się pojawi, na pewno nie nastąpi to do końca września.
Poseł straci immunitet?
Poseł straci immunitet?

Pod koniec kwietnia pisaliśmy o problemach posła Piotra Olszówki. Informowaliśmy, że prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie ewentualnych nieprawidłowości przy uzyskaniu prawa jazdy kat. A i C w 2011 r. - Prokuratura sprawdza posła.

To ciąg dalszy sprawy handlu dokumentami. Proceder trwał kilka lat, a do zatrzymań doszło w 2015 r. Więcej na ten temat znajdą Państwo w artykle pt. Pracownicy Starostwa oskarżeni o korupcję.

Pod koniec ubiegłego roku do Sądu Okręgowego w Zamościu trafił akt oskarżenia przeciwko 51 osobom, którym łącznie przedstawiono 925 zarzutów popełnienia przestępstw.

W trakcie postępowania zarzuty usłyszało łącznie 157 osób, większość z nich zgodziła się na dobrowolne poddanie się karze i te przypadki włączono do innego postępowania. Do odrębnych postępowań zostały także włączone inne materiały dowodowe, które w trakcie prowadzenia śledztwa nie pozwalały na przedstawienie zarzutów i sformułowanie aktu oskarżenia. Jak wyjaśniał pod koniec kwietnia rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zamościu Bartosz Wójcik tak też stało się z dokumentami dotyczącymi prawa jazdy Piotra Olszówki.

Prokuratura miała wątpliwości czy dokumentacja związana z uzyskaniem przez niego prawa jazdy kat. A i C została sporządzona w sposób prawidłowy i czy odzwierciedla prawdziwy przebieg zdarzeń. Wciąż trwają czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności.

W ostatnim czasie ogólnopolskie media rozpisują się o planach prokuratury dotyczących skierowania w ciągu najbliższych dni wniosku do Sejmu o uchylenie immunitetu posłowi.

- Jest to nieprawda. Cały czas prowadzimy czynności, są one na końcowym etapie. Niemniej w ciągu najbliższych dni z pewnością nie skierujemy takiego wniosku - mówi w rozmowie z portalem bilgorajska.pl prokurator Jerzy Ziarkiewicz. Czy zatem prokuratura ma w ogóle taki plan? - Zobaczymy jak wykonamy wszystkie czynności. Jeżeli one potwierdzą wszystkie ustalenia, które obecnie mamy, to nie wykluczam skierowania takiego wniosku. Jednak to nie jest oczywiste i nie nastąpi do końca września - dodaje prokurator.

W kwietniu poseł zapewniał, że nie był zamieszany w proceder nielegalnego pozyskiwania prawa jazdy.

red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Poseł straci immunitet?, 5.0000 out of 5 based on 2 ratings
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
red. dodany
 
Odsłon: 10994
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (33)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
8f1-b45
~ obiektywnie  dla mnie sprawa jest prosta - prokuratura powinna zapytać tego pana gdzie zdawał prawo jazdy - sprawdzić dokumentacje, nie ma w dokumentach to znaczy nie zdawał,egzaminy są nagrywane i powinno być nagranie a nie badanie kilka miesięcy i czekanie na co???
Olszówka nie pamiętał gdzie zdawał prawo jazdy, więc przeciąganie sprawy wskazuje na granie na czas i tak może odbierać to obywatel, dla PiS to wielka próba skoro ma być prawo i sprawiedliwość to dlaczego tak długo badają prostą sprawę w prokuraturze, bo potrzebny do głosowania?
9 sierpnia 2017
+89
-1
252-533
~ dziadek  no i takie"newsy"nam się podobają!wziąć go za du.ę i pokazać cwaniakowi jak wygląda prawdziwe prawo i sprawiedliwość!
9 sierpnia 2017
+74
-3
f4e-9f5
~ Koledzy spod sklepu na końcu soli  Czekamy Piotrek na ciebie
11 sierpnia 2017
+32
-1
Ostatnio dodane komentarze
3c0-b7f
~ PRAWO  do ~ nkhj   NIE KRADNIJ BO I TAK CIĘ POLICJA UZNA ZA PRZESTĘPCĘ CZY PROKURATOR GDY ZECHCĄ AWANSOWAĆ, WTARGNĄ DO TWEGO MIESZKANIA I ABY WYRWAĆ WIADOMOŚCI WAŻNE DLA NICH DLA AWANSU ITD, A NIE WIADOME O CO IM CHODZI TOBIE ZASTRASZĄ CIĘ, A PROKURATOR POPRAWI ATAKUJĄC JAK WILK, BO POLICJA BEZ WZYWANIA CIĘ DO KOMENDY NA PRZESŁUCHANIE PRZYNIESIE CI DO DOMU WEZWANIE JUŻ JAKO PODEJRZANEGO O PRZESTĘPSTWO DO PROKURATORA. POZOSTANIE CI STRACONE ZDROWIE, TRAUMA PO SILNYM PRZEŻYCIU DO KOŃCA ŻYCIA I ODEBRANA CI RADOŚĆ ŻYCIA, BO TAKICH SYTUACJI NIGDY JUŻ NIE DA SIĘ ZAPOMNIEĆ I WRAŻLIWA OSOBA UCZCIWIE ŻYJĄCA I SPOKOJNIE DO CHWILI TEGO NAJŚCIA POLICJI DO MIESZKANIA NIGDY JUŻ NIE BĘDZIE TĄ SAMĄ RADOSNĄ OSOBĄ. SILNA TRAUMA ODEBRAŁA RADOŚĆ ŻYCIA. TAK PRACUJĄ LUDZIE PRAWA. W CIĄGU CHWILI MOŻNA TAK SKRZYWDZIĆ NICZEMU WINNĄ OSOBĘ ODEBRAĆ ZDROWIE I RADOŚĆ ŻYCIA. NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI TYM KTÓRZY TAK BOLEŚNIE MNIE SKRZYWDZILI ZA TO TYLKO ŻE ŻYJĘ UCZCIWIE , TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA TO. BARDZO MI PRZYKRO DROGA POLICJO. MOJE ŻYCIE JUŻ NIGDY NIE BĘDZIE TAKIE RADOSNE JAK SPRZED DWU LAT. ŻYCZĘ TYM KTÓRZY MNIE TAK SKRZYWDZILI ABY ICH NIGDY NIKT NIE SKRZYWDZIŁ, ABY NIKT IM NIE ODEBRAŁ NAJDROŻSZEGO ZDROWIA I RADOŚCI ŻYCIA ZA TO ŻE KTOŚ JEST UCZCIWYM CZŁOWIEKIEM I WRAŻLIWYM NA LUDZKĄ KRZYWDĘ. TAKI TYLKO CZŁOWIEK NIE POTRAFI NIKOGO SKRZYWDZIĆ, DLATEGO JEST KRZYWDZONY PRZEZ INNYCH, ALE WSZYSTKO DO CZASU. CIERPIENIE LUDZI NICZEMU WINNYCH, PODOBNE JEST DO CIERPIENIA JEZUSA. WARTO CIERPIEĆ A NIE KRZYWDZIĆ TYCH KRZYWDZĄCYCH WAS LUDZI.
24 sierpnia 2017
+1
-0
30a-b00
~ cdn.   Nic nie straci, nie bójcie się. Posłów nie obowiązuje jakieś tam prawo!
12 sierpnia 2017
+4
-0
a56-064
~ Allan  do ~ Freelancer   Do not lie because Olszówka is false in itself. Its nose tip is not counted and not people ... It's a mere MP and villain
12 sierpnia 2017
+22
-0
f4e-9f5
~ Koledzy spod sklepu na końcu soli   Czekamy Piotrek na ciebie
11 sierpnia 2017
+32
-1
90b-9a2
~ Ojciec  do ~ do-~ Jan   Ty jesteś chory, idź się leczyć, zamiast mózgu masz kaczą kupe.
11 sierpnia 2017
+3
-0
6a1-5e6
~ Freelancer   Fake news - one of the best tool to manipulate the truth. I suppose many people believed that envoy mr Piotr Olszowka can lose his immunity but not many read that is the fake news. Opposition wants to destroy PiS and it's doesn't matter for them what kind of tool they use. The goal is one - destroy PiS. One of victims of this fight is envoy mr Piotr Olszowka. They want to destroy one by one to reach the authority.
11 sierpnia 2017
+3
-20
696-b2a
~ B   CHWILOWO ZAKRĘCI ALE I TAK MU UDOWODNIĄ .
10 sierpnia 2017
+20
-0
a45-30d
~ s  do ~ gość   To jeszcze to lotnisko i galerię trzeba dobudowac do parkingu.
10 sierpnia 2017
+2
-0
881-df6
~ Rowerami będzie za darmo  do ~ gość   w większości to samochody ludzi z wiosek i pracowników urzędów niech płacą , ja jeżdżę rowerem i parking powinien kosztować 20zł za godzinę
10 sierpnia 2017
+3
-3
f48-0ed
~ kalkulator  do ~ OBOP Zam.   Sumując podane dane wychodzi ponad 100%, kup sobie kalkulator ankieterze.
10 sierpnia 2017
+5
-4
f48-0ed
~ gość  do ~ fff   A co w tym dziwnego że parking płatny, tak jest w innych miastach Zamość, Lublin, jedziesz na dowolne lotnisko płacisz, parkingi podziemne w galeriach handlowych płatne, jedziesz do Biszczy czy Krasnobrodu nad zalew parking płatny. Tam mieszkańcy Biłgoraja nie narzekają i płaca.
10 sierpnia 2017
+2
-2
d40-773
~ PRAWO?   Ktoś tutaj w komentarzu napisał że uczciwie nie da się żyć w naszym kraju. Tak jest kto żyje uczciwie, to i tak zostanie zaatakowany i odbiorą mu zdrowie, pozostanie tylko trauma do końca życia przeżyta i tylko dlatego że żyje uczciwie, nigdy w życiu nic nie ma na sumieniu związanego z prawem.Nigdy w życiu nikomu niczego nie wziął nikogo by nie skrzywdził,niestety takich uczciwych ludzi kończą ludzie naszego PRAWA. To chyba muszą płakać z żalu Ci niczemu winni, a potem bardzo chorować na serce bo siadło z przeżycia i z żalu, dlatego napadają jak wilki na niczemu winne osoby. Tak to rozumiem, bo jak inaczej. Żeby zaatakować napadem niespodziewanym we własnym domu człowieka który nawet nie wiedział o co chodzi i zastraszać prokuratorem niczemu winną osobę, to takie zachowanie ludzi PRAWA nie jest w PRAWIE dozwolone. Zniszczyć zdrowie komuś bezpodstawnie i odebrać radość życia, radość zamienić na wielką traumę to też nie jest w PRAWIE dozwolone. Aby kogoś posądzić o przestępstwo trzeba najpierw przedstawić zarzuty o co chodzi Panie Prokuratorze a NIE OD RAZU Z DRZWI ZAATAKOWAĆ CZŁOWIEKA KRZYKIEM I ZASTRASZENIEM. ZA CO PYTAM? aby tak postąpić trzeba człowieka znać jaki ma charakter itd. Wrażliwe osoby są jeszcze bardzo na tym świecie i bardzo uczciwi także, swoje wszystko by oddali zanim by wkroczyli na drogę przestępstwa droga POLICJO. Takie osoby można w ciągu kilku nawet minut zapędzić do grobu zastraszając itd. Tak pracują ludzie PRAWA dla niczemu winnych i uczciwych osób. Dlaczego uczciwie żyjący człowiek, nagle ma życie piękne i spokojne przewrócone do góry nogami? Pytam i nigdy tego nie zapomnę dnia bo to było bardzo silne i niebezpieczne dla życia nawet przeżycie. Tak się nie postępuje droga POLICJO i Panie Prokuratorze z człowiekiem, niczemu winnym, uczciwie żyjącym człowiekiem. Należy zatrzymywać i czepiać się winnych, a nie tych którzy o niczym nawet nie wiedzą. Nie ma takiego PRAWA aby wtargnąć do czyjegoś mieszkania i zastraszać, niczemu winnego człowieka bo ktoś dzwonił często do osoby tej, telefony po to są moi drodzy i mamy prawo rozmawiać z ludzmi. Nikt z nas nie wie i nie zna od podstaw ludzi z którymi rozmawiamy więc-DLACZEGO PADAMY OFIARAMI PRZESTĘPCÓW OD RAZU?, odpowiem NA TO PYTANIE bo uczciwe osoby teraz niszczą, dręczą zabijają w nich radość życia a złodziei, morderców, krętaczy,przestępców się broni. Taka jest PRAWDA. Tych uczciwych ludzi już nie nie wiele więc trzeba ich zniszczyć, nie boję się tego pisać bo Prawda jest taka, niestety to widać gołym okiem. Ludzie PRAWA powołani są po to aby winnych karać, a nie odbierać zdrowie tym, którzy swoje życie prowadzą uczciwe, są na to dowody że zostają posądzani niczemu winne osoby i zastraszani są przykre to, ale z takiego postępowania i zastraszania przez ludzi PRAWA, w niewinnym niczemu, wrażliwym człowieku bardzo szybko z silnego przeżycia i żalu rozwija się nowotwór, taki człowiek może dostać zawału serca itd. Trzeba najpierw się zastanowić aby tak skrzywdzić kogoś, za to że żyje uczciwie. Nie usuwajcie komentarzy gdzie jest pisana prawda z życia wzięta, trzeba szanować każdego człowieka kim by nie był a nie wykorzystywać swoje tytuły POLICJA I PROKURATOR do krzywdzenia niczemu winnych ludzi, odbierać im zdrowie i pozostawić w nich traumę i lęk wewnątrz. Ich życie już nigdy nie będzie takie jak było, radość życia została zniszczona im i tym bardziej zdrowie--DLACZEGO PYTAM? DLATEGO ŻE POLICJI I PROKURATOROWI MOŻNA ZNISZCZYĆ SPOKOJNE UCZCIWE ŻYCIE I ODEBRAĆ ZDROWIE. MOGĘ NAWET PODAĆ PUBLICZNIE SWOJE NAZWISKO NA DOWÓD ŻE PISZĘ TU PRAWDĘ I NIE BOJĘ SIĘ TEGO NIGDY.
10 sierpnia 2017
+5
-2
5ab-0aa
~ Wborca   Podejrzewam, że to rodzinny klan z Aleksandrowa zakapował Olszówkę, że ma prawko kupione za łapówkę. Bo u PIS-lamistów to jest taki zwyczaj, że najlepiej szpiclować, donosić i wykańczać się jest we własnej partii. Aby do wyborów, wszyscy pójdziecie paść krowy. A co na to Kaczor? Jeszcze go nie wyciapnął z partii? Zrobił by tak,jeśli do PIS-u przeszedł by ktoś od Kukiza, lub z PSL-u. A tak musi liczyć na każdy głos w swojej partii. Nawet na głos durnia i głąba co nie umiał normalnie uzyskać prawa jazdy.
10 sierpnia 2017
+12
-5
adc-4fa
~ do-~ Jan   Stary komuchu , ty byś zatyrał i g .. płacił niewolnikowi z Afryki , dobrze , że twoje pokolenie już ginie jak mamuty .Tak się utarło ,że Słowianie maja tyrać a germanie ich poganiać razem z komuchami ,muzułmany maja po 6 dzieci i ich stać na nie a w Polsce ludzi nie stać na założenie rodziny przez 60 lat rządów komuchów , dobrze ,że już zdychają
10 sierpnia 2017
+5
-9
adc-4fa
~ 784jh   Po prostu zaradny człowiek sukcesu ,dlatego jest posłem , a ilu naszych biznesmenów , sędziów czy wysokich urzędasów chodzi do kościoła i kombinuje jak się da?Dzisiaj ktoś kto przestrzega przykazań to naiwniak i nie ma szansy ,żyć normalnie w tym świecie , wybić się może tylko cwaniak złodziej kombinator mający układy ,to są ludzie sukcesu których się promuje .Jak wy chcecie żyć nie kombinując?Przecież tak się nie da
10 sierpnia 2017
+3
-4
753-5dd
~ logan   grozniejszy jest facet,ktoremu w glowinie rodza sie pomysly zakupu pociagu pancernego dla armii.Nastepne moga byc rowery rakietowe i hulajnogi do przenoszenia glowic jadrowych.A wtedy przywodca Korei Polnocnej Kim to bedzie tylko przystawka wobec naszej militarnej potegi
10 sierpnia 2017
+4
-6
f32-19c
~ fff   Inna sprawa. Ogłoszono przetarg na przebudowę ul. Pocztowej i parkingu z tyłu pks.
Wygląda na to, że będzie to płatny parking.
Fragment OPZ:
/
III. Roboty branży elektrycznej
f) Przebudowa oświetlenia ulicy Pocztowej oraz budowa oświetlenia Parkingu.
g) Monitoringu parkingu.
h) System poboru opłat parkingowych.
i) Odcinek miejskiej kanalizacji teletechnicznej
10 sierpnia 2017
+5
-0
e1a-147
~ ryś   straci,straci - zaraz po wakacjach
10 sierpnia 2017
+6
-1
0f4-e20
~ OBOP Zam.   Gdyby wybory do Parlamentu odbyły się 3 sierpnia 2017r.
- Sondaż przeprowadzony na targu w Biłgoraju
Do Sejmu RP z Listy PiS Powiatu Biłgorajskiego - podział głosów w %:
- 34% poparcia: Michał Furlepa
- 22% poparcia: Piotr Szeliga
- 18% poparcia: Michał Mulawa
- 5% poparcia: Piotr Olszówka
- 4% poparcia: Agata Borowiec
- 1% poparcia: Henryk Paska
- 0,002% poparcia Łukasz Borowiec
- 16% nie wiem na kogo zagłosuję
Badanie przeprowadzone od godz. 8ej do godz. 11ej
9 sierpnia 2017
+10
-16
e65-645
~ do-~ j23   A pierdzi prywatnie czy jako prezydent?Skończmy z tymi bzdurami
9 sierpnia 2017
+3
-0
a06-f6f
~ książe  do ~ Jan   Skoro tyle masz opłat ZUS, US.............bo masz firme..........zamknij ja , idż do pracy , jesteś zaradny wiec dostaniesz dobrze płatna w Bilgoraju np BRW, i tylko same zyski, a jeszcze ewentualnie tartak , tez dobrze placą
9 sierpnia 2017
+4
-6
aad-290
~ czytający   Kretyństwem jest ustawiczne atakowanie posłanki Borowiec z powodu brata. Dorośli ludzie odpowiadają za siebie a nie za innych, w tym krewnych.
Co do posła, którego sprawę prawa jazdy bada prokuratura,zapewne nie da się niczego zamieść pod dywan.
9 sierpnia 2017
+9
-7
c31-8d3
~ ...majster   Szkoda bo nie załatwi już kuzynowi, powrotu z Tomaszowa do Bołgoraja.
9 sierpnia 2017
+8
-2
5ab-0aa
~ Jan   Do ,,nkhj"Zacznij klepać dzieci-nierobo. Ciągle tylko jęczysz, że mało zarabiasz. To firmę sobie zarejestruj, opłać 1100 zł ZUS, podziel się jeszcze z Urzędem Skarbowym a w sobotę stuknij sobie bliźniaki lub trojaczki i życie od razu stanie się lepsze. Awansujesz na społecznej drabinie do klasy średniej.
9 sierpnia 2017
+12
-4
5ab-0aa
~ Jaś   ,, informację jakoby w najbliższym czasie zamojska prokuratura miała wystąpić do Sejmu o uchylenie immunitetu posłowi PIS Piotrowi Olszówce-nie jest to prawdą...Nie jest wykluczone, że taki wniosek się pojawi..." Świadczy to dobitnie że w prokuraturze pracują durnie. Bo co to znaczy w ,,najbliższym czasie..." Zapewne prokurator rozumie to tak, że za 2-3 godziny. Zapewne byłby zadowolony gdyby dziennkarze napisali, że np jutro po południu o godz 14. Wtedy oświadczyli by, że to kłamstwo bo prokurator złoży do Sejmu wniosek o godz 14 minut 50. A jak tam z tym prezesiną sądu a jednocześnie sędzią z Żyrardowa co zwinął kobiecinie 50 zł na stacji paliw. Idiota do potęgi. Przecież nawet najgłupszy, tępy złodziej wie, że na stacjach paliw wszędzie są kamery. Ten matoł nie wiedział, ale sędzią jest nadal i pobory bierze. Co za cholerny kraj i co na to rządzący PIS-lamiści.
9 sierpnia 2017
+8
-2
91d-679
~ obserwator   Ten nasz poseł chciał reformować sądownictwo i dlatego podpisał się pod projektem ustawy. ha wiadomo
9 sierpnia 2017
+13
-2
e9d-31e
~ Anna   http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/bedzie-wniosek-prokuratury-do-sejmu-bo-posel-pis-kupil-prawo-jazdy/nmcf79q
CHWALIL SIE ZE MA PRAWO JAZDY ZALATWIONE TO TERAZ BEDZIESZ SIE TLUMACZYL Z TEGO. \
CAŁA WIOSKA SOS WIE O TYM BO SIE CHWALILES
9 sierpnia 2017
+24
-5
8f1-b45
~ obiektywnie   dla mnie sprawa jest prosta - prokuratura powinna zapytać tego pana gdzie zdawał prawo jazdy - sprawdzić dokumentacje, nie ma w dokumentach to znaczy nie zdawał,egzaminy są nagrywane i powinno być nagranie a nie badanie kilka miesięcy i czekanie na co???
Olszówka nie pamiętał gdzie zdawał prawo jazdy, więc przeciąganie sprawy wskazuje na granie na czas i tak może odbierać to obywatel, dla PiS to wielka próba skoro ma być prawo i sprawiedliwość to dlaczego tak długo badają prostą sprawę w prokuraturze, bo potrzebny do głosowania?
9 sierpnia 2017
+89
-1
5c6-abf
~ j23  do ~ 24*/4*   A komisja powołała ją osobę prywatną czy jako prezydent W-wy.
9 sierpnia 2017
+3
-2
0a2-3e0
~ mediokracja   W Polsce rynsztokowe media obrzucą błotem za nim prokuratura cokolwiek wyjaśni i Sąd wyda bezstronny wyrok !
9 sierpnia 2017
+7
-22
252-533
~ dziadek   no i takie"newsy"nam się podobają!wziąć go za du.ę i pokazać cwaniakowi jak wygląda prawdziwe prawo i sprawiedliwość!
9 sierpnia 2017
+74
-3
a26-7a1
~ nkhj   A ja mam to w d... w tym kraju zawsze krętacze i farbowane lisy rządziły.Mnie interesuje jak przeżyć miesiąc i jak wykarmić rodzinę za te grosze jakie płacą zdziercy. Chyba zacznę kraść jak inni , bo uczciwie nie da się żyć w tym mieście i prawo i urzędasy uczciwych zmuszają do tego żeby kradli ,a przykład idzie z góry
9 sierpnia 2017
+19
-8
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl