Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2017.04.18 09:28

Wyraź swoją opinię

Zakończyły się spotkania konsultacyjne dotyczące opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla części Biłgoraja. Teraz władze proszą mieszkańców, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty o wyrażenie swojej opinii na ten temat. Uwagi można zgłaszać do 26 kwietnia.
Wyraź swoją opinię
Wyraź swoją opinię

Burmistrz Biłgoraja przedstawia do konsultacji społecznych projekt Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Miasto Biłgoraj na lata 2016-2022. Szczegóły związane z programem można znaleźć na stroniehttp://bilgoraj-rewitalizacja.zamnet.pl/lokalny-program-rewitalizacji/.

Władze miasta zapraszają mieszkańców, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty do wnoszenia uwag i opinii w terminie do 26 kwietnia 2017 roku. Z projektem Lokalnego Programu Rewitalizacji można zapoznać się w siedzibie Urzędu Miasta Biłgoraj, ul. Plac Wolności 16, 23-400 Biłgoraj, pok. 2 w okresie od 6 kwietnia2017r. do 26 kwietnia 2017r. (w godzinach pracy urzędu) oraz na stronie internetowej rewitalizacja@bilgoraj.pl Uwagi i opinie można zgłaszać przy pomocy formularza do dokumentów LPR oraz Prognozy, które dostępne są na stronie internetowej http://bilgoraj-rewitalizacja.zamnet.pl przy pomocy poczty elektronicznej na adres: rewitalizacja@bilgoraj.pl - w tytule maila prosi się o wpisanie "Konsultacje społeczne LPR", przy pomocy poczty tradycyjnej na adres: Urząd Miasta Biłgoraj, ul. Plac Wolności 16, 23-400 Biłgoraj z dopiskiem "Konsultacje społeczne LPR". Organem rozpatrującym uwagi i wnioski będzie Burmistrz Miasta Biłgoraj.

O procesie powstawania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Biłgoraja przeczytają Państwo w artykułach pt. Proces rewitalizacji Biłgoraja rozpoczęty, Rewitalizacja coraz bliżej oraz Pomysły na rewitalizację Biłgoraja.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Wyraź swoją opinię, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 2139
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
c2f-6cc
~ ja   Zamość ma za sobą ród Zamoyskich, związaną z tym Historię, urok Perły Renesansu i tego nikt nie neguje . Ale zabrać wam starówkę w Zamościu i jesteście zapyziałym wschodnim miasteczkiem. A tor kartingowy to nam tak potrzebny jak dziura w moście - tylko koszty i problemy dla mieszkańców Biłgoraja. Weźta se go jak chceta do Zamościa.
18 kwietnia 2017
+2
-3
a09-8f6
85f-fb3
~ Opinia   Biłgoraj jest ładny ale mój Zamość jest ładniejszy ./
Macie kiepski basen i zniszczony tor kartingowy
http://www.sportbiznes.com.pl
18 kwietnia 2017
+2
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl