Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Nasz patronat
2016.06.01 08:17

25 czerwca - IX Modelowy Rajd Rowerowy

Tegoroczna impreza odbędzie się w sobotę, 25 czerwca.
25 czerwca - IX Modelowy Rajd Rowerowy
25 czerwca - IX Modelowy Rajd Rowerowy

By zgłosić się na listę uczestników, w dniu 8 czerwca, od godz. 8:30, zadzwoń pod nr kom. 796 482 079. Zapisy trwają do zamknięcia listy, a liczba osób jest ograniczona do 300.

Podczas zapisów wystarczy podać : swoje imię i nazwisko, adres zameldowania, numer PESEL oraz wybraną trasę.

Zapisy prowadzi p. Magdalena Martens.

Zapraszamy wszystkich spragnionych przygody rowerzystów!

Więcej informacji w Regulaminie oraz na plakatach promocyjnych:

Plakat promocyjny
Regulamin Imprezy

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 3486
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Treść komentarza:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
bff-fe2
~ 45   A gdzie inne firmy?BRW czy pol-skone?
1 czerwca 2016
+2
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
REKLAMA
w sobotę, godzina 14:54 Tarnogród
Zielone światło dla budowy nowej obwodnicy
Wojewoda lubelski wydał decyzję o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej dla budowy obwodnicy Tarnogrodu. Nowa trasa o długości blisko 6 km przebiegać będzie przez teren gminy Księżpol oraz miasta i gminy Tarnogród i ma na celu usprawnienie ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835.
w czwartek, godzina 15:13 Hedwiżyn
Zderzenie BMW i toyoty [AKTUALIZACJA]
w czwartek, godzina 16:59 Gmina Księżpol
Szczęśliwy finał poszukiwań
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball