Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2015.12.17 11:51

"Żałosne" na Gali Wolontariatu Seniorów

W ubiegłym tygodniu, w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie odbyła się Gala Wolontariatu Seniorów zrzeszonych w klubach przy PCK. W gali wzięli udział Seniorzy z Klubów PCK z Chełma, Kraśnika, Lubartowa, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa. Nie zabrakło przedstawicieli z Biłgoraja, którzy zaprezentowali spektakl widowiskowo-muzyczny związany z pożegnaniem sitarzy pn "Żałosne".
"Żałosne" na Gali Wolontariatu Seniorów
"Żałosne" na Gali Wolontariatu Seniorów

10 grudnia w sali kinowej Centrum Kultury w Lublinie odbyła się Gala Wolontariatu Seniorów zrzeszonych w klubach przy PCK. W gali wzięli udział Seniorzy z Klubów PCK z Biłgoraja, Chełma, Kraśnika, Lubartowa, Tomaszowa Lubelskiego oraz Zamościa.

Gala była okazją do podsumowania projektu i zaprezentowania osiągnięć Seniorów w dziedzinie wolontariatu. Przez ostatnie pół roku przedstawiciele poszczególnych Centrów Zagospodarowania Aktywnych Seniorów brali udział w zorganizowanym cyklu szkoleń, podczas których zdobywali nową wiedzę i nauczyli się nowych umiejętności, a zdobytą wiedzą dzielili się z innymi seniorami w swoich klubach. Szkolenia obejmowały następujące tematy; pielęgnacja kwiatów, prowadzenie ogrodów, profilaktyka zdrowotna, ziołolecznictwo, metody przygotowywania nalewek, naturalne wytwarzanie kosmetyków, techniki pamięci, robótki ręczne, wizażystka dla seniorów itp.

Podczas gali seniorzy z Biłgoraja zaprezentowali spektakl widowiskowo-muzyczny związany z pożegnaniem sitarzy pn "Żałosne".

W ciągu roku biłgorajscy seniorzy uczestniczyli w zajęciach Fitness i Agua Fitnes które zapewniają poprawę kondycji, dobre samopoczucie. Atrakcyjność zajęć stały się swoistym rozwiązaniem na wiele dolegliwości jakie nękają ludzi wieku seniora. Zajęcia cieszą się dużą popularnością.

Po wyczerpaniu środków z projektów, zajęcia w dalszym ciągu będą prowadzone do czasu uzyskania nowych projektów.

red.
REKLAMA
Oceń:
1 głos
"Żałosne" na Gali Wolontariatu Seniorów, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 2611

Wideo

Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
US
c64-474
~ KENYS   Szkoda że osoba podpowiadająca że to nie czas na "Żałosne" nie brała (tak myślę )udziału w tej Gali Wolontariatu , to taka podpowiedź miała by uzasadnienie.Podziękowania należą się Seniorom za Ich inicjatywę i zaangażowanie w społeczne prace. W tym przypadku za pokazanie że miasto Biłgoraj istnieje, a Seniorzy coś potrafią zrobić.
19 grudnia 2015
brak ocen
PL
a31-e4d
~ verte   Nie czas i miejsce na takie popisy. Żałosne pasuje do czasu wiosennego. To już lepsze byłoby Radosne, bo to łaczy się z późną jesienią
18 grudnia 2015
brak ocen
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl