Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  

Przeczytaj:
Przysięga Terytorialsów
Minister rodziny odwiedziła Biłgoraj
Oddają pieniądze z 500+
Nieszczęśliwy wypadek podczas naprawy koła
home > Start > Kraj > Samorządowcy się szkolą. Ponad 300 nowych uczestników V edycji SAF
Rozmiar tekstu:
AAA
KRAJ
2017.04.20 14:05

Samorządowcy się szkolą. Ponad 300 nowych uczestników V edycji SAF

Już ponad trzysta nowych uczestników dołączyło do V edycji Samorządowej Akademii Finansów. Za nami ponad 1/3 wykładów, ale nadal można wziąć udział w szkoleniu.
Samorządowcy się szkolą. Ponad 300 nowych uczestników V edycji SAF
Samorządowcy się szkolą. Ponad 300 nowych uczestników V edycji SAFFot. SAF

Kolejne wydanie SAF ruszyło w styczniu 2017 r. Po czterech udanych edycjach zaprosiliśmy samorządowców na piąte już szkolenie, które ma poszerzyć wiedzę na temat szeroko rozumianych finansów publicznych. Tym razem skupiamy się na tematyce zrównoważonej gospodarki finansowej w jednostkach samorządu terytorialnego, m.in. zarządzania długiem.

SAF za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem; tak jest i tym razem. Od momentu uruchomienia V edycji na naszej platformie e-learningowej zarejestrowało się już 335 nowych uczestników, a trzeba pamiętać, że wiele osób korzysta ze "starych" kont założonych przy poprzednich edycjach (czwarta edycja miała ponad 550 aktywnych uczestników i przeszło 300 absolwentów).

Osią SAF są wykłady w formule e-learningowej. Dwanaście opracowań przygotowanych przez ekspertów-praktyków zostanie systematycznie udostępnionych zalogowanym uczestnikom SAF na stronie internetowej http://www.saf.ews21.pl.

Do tej pory ukazały się: ?Niedopuszczalne prawnie próby obchodzenia przez jednostki samorządu terytorialnego wskaźnika zadłużenia?, ?Wieloletnia prognoza finansowa jako instrument prowadzenia zrównoważonej gospodarki finansowej w jednostkach samorządu terytorialnego?, ?Samodzielność finansowa gmin, a ograniczenia w zaciąganiu zobowiązań?, ?Uchwały rad gmin w sprawach gospodarki finansowej? oraz ?Planowanie zamówień publicznych jako instrument efektywnego zarządzania wydatkami lokalnymi?.

Chętni mogą po lekturze wykładu przystąpić do testu sprawdzającego wiedzę. Zaliczenie wszystkich sprawdzianów pozwoli uzyskać sygnowany przez NBP i PAP certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Uczestnikiem e-szkoleń może być wyłącznie osoba zalogowana - posiadająca swój login i hasło określane w momencie rejestracji. Nie jest jeszcze za późno, by dołączyć do projektu. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszenia na http://www.saf.ews21.pl.

Samorządowa Akademia Finansów to projekt edukacyjny realizowany przez Serwis Samorządowy PAP we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne.

PAP
REKLAMA
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
PAP dodany
Forum  forum (0)    
Odsłon: 97

Waszym zdaniem (0)

Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl
Mapa strony | Zapytania Google | Recepcja | Google+ | Zamojska.pl