PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 4 lipca 2024

Serwisant

Serwisant
Opis:
Serwisant z prawem jazdy kat. B

Oferujemy
• stawkę 16 euro brutto/h,
• program Zarabianie przez Polecanie – otrzymasz dodatkowo 100 euro brutto za każdą poleconą osobę,
• zapewnione zakwaterowanie w dobrym standardzie, opłacone przez Pracodawcę,
• możliwość pobierania zaliczek już po przepracowaniu pierwszego tygodnia,
• zwrot kosztów dojazdu do Niemiec (na podstawie faktur za paliwo, biletów),
• możliwość nadgodzin przy większej ilości pracy,
• dodatki za pracę w porze nocnej,
• płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech,
• stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce,
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,
• polską umowę o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec – do wyboru warunki polskie lub niemieckie,
• pomoc w załatwieniu zameldowania,
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy,
• pomoc w załatwieniu spraw formalnych oraz organizacji wyjazdu do Niemiec.

Opis stanowiska
Praca dla klienta w pralni przemysłowej.

Serwis punktów obsługiwanych przez naszego Klienta:
• rozwożenie koszy z asortymentem pralni (ręczniki),
• zbieranie koszy ze zużytymi ręcznikami,
• uzupełnianie podajników z mydłem,
• kierowanie pojazdem służbowym.

Wymagania
Wymagane prawo jazdy zawodowe oraz znajomość niemieckiego umożliwiającą dogadanie się oraz własny telefon (smartphone).
Wymagane są badania psychotechniczne.

KONTAKT: + 48 505 176 000

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96, HR Now z siedzibą w 32-050 Skawina, ul. Gen. Emila Fieldorfa "Nila" 7 oraz HR Creator z siedzibą w 30-390 Kraków, ul. Zawiła 69. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.
HR Now jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 24977.
HR Creator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 14997.
dodane 6 czerwca 2024

Odsłon: 326