
Zebranych powitali: dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 Monika Bednarz, dyrektor Programu
Biłgoraj SOS Wioski Dziecięce w Polsce Ludwik Zboch i dyrektor Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju Marian Łosiewicz.
Przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych uczestników.
Były zabawy ruchowe przy muzyce prowadzone przez księdza Macieja Lewandowskiego, inscenizacja baśni "Jaś i Małgosia", występ zespołu wokalno-tanecznego.
Podczas festynu rozstrzygnięto także konkurs międzyklasowy na palmy wielkanocne, które ozdobią ołtarz kościoła pw. Chrystusa Króla.
Przeprowadzono konkurs kulinarny na najsmaczniejsze i najpiękniej udekorowane wiosenne ciasto i sałatki. Następnie wszystkie produkty można było kupować za symboliczne kwoty, a zebrane w ten sposób pieniądze ze sprzedaży przeznaczone zostaną na cel charytatywny. Ogromne emocje wśród najmłodszych wzbudziły międzyklasowe potyczki sportowe.

Zarejestruj się
Zaloguj się




![Zawody pożarnicze trzech gmin [KLASYFIKACJA KOŃCOWA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-39036-054.jpg)
![Medale dla strażaków [LISTA WYRÓŻNIONYCH]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-39057-001.jpg)













Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail