Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2013.10.17 11:46

Policyjny radiowóz uderzył w psa

Do zdarzenia z udziałem radiowozu doszło 15 października br. w Górecku Starym. Pod policyjny radiowóz wbiegł pies. Zwierzę niestety nie przeżyło.
Policyjny radiowóz uderzył w psa
Policyjny radiowóz uderzył w psa

Zdarzenie miało miejsce o godz. 6.45 na wysokości przystanku autobusowego w Górecku Starym. W trakcie kiedy policjanci jechali wykonać zleconą przez Sąd czynność zatrzymania, pies, który przyszedł za osobą na przystanek, na widok radiowozu rzucił się na auto. Kierujący radiowozem policjant wyhamował, niestety zwierzę uderzyło w samochód i poniosło śmierć.
- Prędkość radiowozu była dopuszczalna. Policjanci się nie śpieszyli, nie jechali na sygnale. Świadkowie zdarzenia przebywający na przystanku, potwierdzili wersję policjanta, że przyczyną zdarzenia było nagłe wtargnięcie zwierzęcia pod pojazd - informuje w rozmowie z portalem bilgorajska.pl, nadkomisarz Marek Jamroz z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Radiowozem kierował 31-letni policjant z Komisariatu Policji w Józefowie. Za zdarzenie odpowie właściciel psa. Reguluje to ustawa z dnia 16 września 2011r."o zmianie ustawy o ochronie zwierząt oraz ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach", oraz ustawa z dnia 20 maja 1971r Kodeks Wykroczeń, nakładają na właściciela czworonogów obowiązku należytej kontroli swojego psa udając się z nim w miejsca ogólno dostępne. Właściciel nie może wypuścić swojego czworonoga jak mu się tylko podoba. Obowiązek szczególnej ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia nakłada bowiem na właściciela art. 77 kodeksu wykroczeń:

Art. 77. Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Policyjny radiowóz uderzył w psa, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 6331
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (28)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
5da-3e5
~ sama prawda  Idzie ksiądz ulicą obok komisariatu policji i zobaczył na drodze rozjechanego zdechłego psa.
Bez namysłu wchodzi na komisariat i krzyczy do siedzących policjantów:
- Wy tu sobie bezczynnie siedzicie, a na drodze leży nie żyjący pies!
Jeden z policjantów na to:
- Hehe.. ja to myślałem, że wy jesteście od pogrzebów.
Wszyscy się śmieją, a ksiądz na to:
- Przyszedłem powiadomić najbliższą rodzinę...
17 października 2013
+48
-4
Ostatnio dodane komentarze
PL
0cd-ad8
~ AK  do ~ sama prawda   w zestawieniu słów pies-suka to popatrzcie jak pies brzmi dumnie a każda suka to wredne bydle a jak jeszcze merda ogonem kłamliwie a potem gryzie oszczerstwami za plecami to dopiero suka jest suką .Ogólnie to suki się gryzą ale jak się zmówią to przerąbane .Nawet jak się wyda to kolejna suka się zwącha z poprzednimi i też po ptokach.
Ale na drodze wśród kierowców gest środkowego palca ku górze facetów wkurza ale jak kobiety cieszy .Kiedyś widziałem ów gest faceta i dumny uśmiech zadowolonej kobiety.
Skoro ów gest ku górze jest w jakiejś tam mierze zaszczytny co miałem okazję widzieć u kierowcy-pani to polecał bym inny gest zaczerpnięty z Włoch .Włosi są mistrzami gestykulacji i mnie osobiście najbardziej się podoba gest pokazujący ,,d u p a " Pokazuje się go jako kółeczko z połączenia palca wskazującego z kciukiem skierowanego do dołu .Ale trzeba opuścić szybę i wyciągnąć rękę z kabiny skierować ją w dół i pokazać melepecie drogowemu jakiemuś ,że jest d u p a a nie kierowca bombowca.
Jeszcze inny gest który jakoś się u nas nie che przyjąc a włochów doprowadza do szału to gest rogów /nie mylić tego w kształcie V bo to wiktoria czyli zwycięstwo znaczy /ale gest rogów z małego paluszka i wskazującego wystających z pięści .
Na ten gest włosi wpadają prawie w szał że niby jest rogaczem iże On tu jest zakałą na drodze a żona mu się w dodatku puszcza i rogi przyprawia czyli, że d u p ą jest w domu i d u p ą na drodze.
Sam gest d u p y jeszcze nie wskazuje ba bycie rogaczem.
Kilka razy miałem przyjemność pokazania gestu kółeczka skierowaną ręką w dół. Kierowcy nie wykazywali agresywnych popisów w odróżnieniu od gestu dumnego palca w górę .
2 listopada 2013
+1
-0
PL
0cd-ad8
~ AK  do ~ sama prawda   - biedne psy zdychają a kłamliwe suki mają się dobrze .
2 listopada 2013
brak ocen
PL
0cd-ad8
~ AK   -mam pytanie a nie mógł by tam w jaką kłamliwą parszywą oszczerczynię w zmowie sukę od Chmiela? uderzyć albo w kłamliwą szubrawą też zdeprawowaną fałszerkę z Kościuszki 29 ?
2 listopada 2013
brak ocen
PL
27e-967
~ Franek   Reksiu ale dałes popis ...
22 października 2013
brak ocen
PL
124-796
~ Paralinek  do ~ iza   Dokładnie,a oni zamiast coś zrobić z poziomem artykułów straszą sądami bo przecież "obrażamy dziennikarzy" . Porażka na całej linii!
20 października 2013
+3
-1
PL
c8e-427
~ iza  do ~ Paralinek   juz od dawna interweniowalam na forum o tych sklecanych zdaniach przez tych redaktorkow po podstawowce co maja prace tylko tatus zalatwil po rodzinie i wstyd na cale wojewodztwo i kraj bo niektorzy umieszczaja linki naszej gazety na onecie i dopiero ludzie sie smiaja jak czytaja
18 października 2013
+9
-1
PL
5ac-293
~ Paralinek   W trakcie kiedy policjanci jechali wykonać zleconą przez Sąd czynność zatrzymania, pies, który przyszedł za osobą na przystanek, na widok radiowozu rzucił się na auto - Mam nadzieję, że dziennikarz, który to pisał, ukończył chociaż pierwsze 3 klasy podstawówki. Proszę pana/pani - nie zrozumiałam, jaka osoba, a zamiast "na widok radiowozu rzucił się na auto" można bylo napisać "pies wybiegł na jezdnię" .
Ile Wy macie lat, redaktorzy? 8? Bo moja siostra w tym wieku skleca podobne zdania.
18 października 2013
+7
-0
PL
52b-6af
~ agrafka   Do więzienia!
18 października 2013
+3
-0
PL
e07-533
~ KACZY   JAK NAZYWA SIE NAJBARDZIEJ ZBOCZONY HISZPAŃSKI PIŁKARZ??
.
.
.
.
.
.
.
MARSZCZERANO
:)
18 października 2013
+4
-4
ID
3b0-8e7
~ Michał   Przeczytajcie poniżej artykuł o BCK. Żona Rosłana Maryla Olejko i żona Szmita Alicja Jachowicz specjalnie podały panieńskie nazwiska żeby ludzie nie połapali się kim są, właśnie dostały kolejne etaty w BCK. Szmit też wziął dla siebie etat. Teraz pracują na da etaty a ludzie pracy nie mają a oni po 10 tysięcy miesięcznie. Rosłan stworzył w BCK dwór nepotyzmu.
17 października 2013
+6
-1
GB
af0-bd2
~ inferno   ale czy ten zabity policjant nie osierocil dzieci?
17 października 2013
+3
-5
PL
930-289
~ jaja_jak_berety   ale numer to ten pies musiał zapier...lać i nie miał sprytu bo nie zauważył radiowozu jadącego 40 i tak się nieszczęśliwie wbił pod koła! ba on uderzył w tylne drzwi zabił się... ble ble ble wszystko chore w tym regionie same głupoty policjanci jeżdzą przepisowo ruch odbywa się przy inwestycjach płynnie wszystko jest wporządku dec jeździ przeź dereźnie więc nie widzi tych ku..w rzucanych przez kierowców ogólnie super
17 października 2013
+7
-0
PL
20d-601
~ pat   Dobrze ze własciciel psa sie nie rzucił na radiowóz ,bo było by po nim.
17 października 2013
+4
-1
PL
092-ae8
~ megii   Policji wszystko mozna nawet psy na ulicy zabijać
17 października 2013
+7
-1
PL
5b0-601
~ rg  do ~ xawery   Czarne wstążki zakładają kiedy któryś z policjantów w kraju ginie na służbie.
17 października 2013
+2
-1
PL
87c-b87
~ figa   niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i tyle w temacie ! i jeszcze temat jeden - jak długo jeszcze policja będzie tolerować ewidentne łamanie przepisów na ul.Strażackiej ???
http://zapodaj.net/9e52f9f6693a6.jpg.html
17 października 2013
+3
-0
PL
18c-3cc
~ 1906   Szkoda mi tych psów...
17 października 2013
+3
-3
PL
52b-6af
~ BIłgorajanin   TO nie musieli zapi***szać tylke ! jakby jechali wolniej to by wyhamowali !!!!!!
17 października 2013
+6
-0
PL
5da-3e5
~ sama prawda   Idzie ksiądz ulicą obok komisariatu policji i zobaczył na drodze rozjechanego zdechłego psa.
Bez namysłu wchodzi na komisariat i krzyczy do siedzących policjantów:
- Wy tu sobie bezczynnie siedzicie, a na drodze leży nie żyjący pies!
Jeden z policjantów na to:
- Hehe.. ja to myślałem, że wy jesteście od pogrzebów.
Wszyscy się śmieją, a ksiądz na to:
- Przyszedłem powiadomić najbliższą rodzinę...
17 października 2013
+48
-4
PL
5da-3e5
~ bserwator biłgorajska.pl   Brawo redakcja! po moim komentarzu nagłośniliście akcje z udziałęm policji i psa!
17 października 2013
+7
-2
PL
a8a-782
~ max   napiszcie coś o tym tragicznym wypadku na ul.lubelskiej i jana pawła dwie osoby już nie żyją 19l i 24l w pażdzierniku miał być ślub. to jest właśnie tragedia a nie jakieś tam psy o takich rzeczach się nie pisze że sprawcy tego wypadku są załatwiane żółte papiery może takie rzeczy poruszajcie. a nie głupotami się zajmujecie
17 października 2013
+10
-5
PL
c8e-427
~ iza   wielkie wyrazy wspolczucia , szkoda psa , badzmy wyrozumiali w te trudne dni dla wlascicielki , pewnie potrzebna pomoc psyhologa i wiele troski , wpierajmy duchowo i emocjonalnie napewno pies niebyl samobojca niezrobil tego specjalnie tylko chcial pogonic drugiego :) , mysle ze takie sprawy powinny byc naglosniane w telewizji , prasie i chociaz w wiadomosciach
17 października 2013
+8
-4
PL
d0a-05b
~ taaaa   ciągnie swój do swego :P
17 października 2013
+9
-2
PL
fdb-08d
~ lo   no wiecie co? Takie głupoty pisać, to jest żenujące. Ludzie mają takie problemy, a tu czytamy o takich głupotach! Wstyd! może lepiej coś napisać o Dniach Papieskich, a nie o potrącony psie przez policyjny radiowóz... przesłuchania i potwierdzenie wersji... ludzie do czego to wszystko dąży?
17 października 2013
+10
-6
PL
526-998
~ biłgorajski żul   ogłośmy żałobę Narodową i opuśćmy spodnie do kolan
17 października 2013
+12
-7
PL
7c3-348
~ xawery   to dlatego radiowozy jeżdżą z czarną wstążką?
17 października 2013
+8
-4
PL
3f3-99e
~ bezimienny   Szkoda psa. Właściwie to obu mi szkoda.
17 października 2013
+10
-4
PL
40d-de1
~ dfg   niech odpoczywa w pokoju (*)
17 października 2013
+12
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl