Zbyt szybka jazda stała się przyczyną wypadku do jakiego doszło 18 lipca br. w Aleksandrowie.

Do zdarzenia doszło w Aleksandrowie 18 lipca br. po godz. 17-tej. 14-latek kierując motocyklem marki Suzuki po drodze gruntowej nie dostosował prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad motocyklem i wjechał do rowu. Oczywiście, z racji wieku, nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami tego typu - relacjonuje Milena Wardach, rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju.
14-latek w wyniku uderzenia doznał wstrząśnienia mózgu i ogólnych potłuczeń. Przebywa w biłgorajskim szpitalu. Nastolatek był trzeźwy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że wsiadł na motocykl bez wiedzy ojca, właściciela jednośladu. Mundurowi ustalają także, czy w momencie zdarzenia nastolatek miał na głowie kask ochronny.
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
Red.

Zarejestruj się
Zaloguj się




![Koncerty gwiazd przyciągnęły tłumy mieszkańców i turystów [NOWE ZDJĘCIA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38809-083.jpg)













Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail