Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:

Edytuj tekst

UWAGA!
Teraz możesz wysłać nam zdjęcie bezpośrednio z Twojego telefonu komórkowego.
Utwórz wiadomość MMS i wyślij na adres alert@bilgorajska.pl
(adres e-mail wpisz zamiast numeru telefonu nadawcy).
Dodaj zdjęcie:
Wybierz zdjęcie:
Wprowadź podpis zdjęcia:
Autor zdjęcia (podajemy gdy znamy):
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych
2013.03.25 11:38

Sukces Weroniki Pyzik

W zawodach, które odbyły się w sobotę, 23 marca na rekreacyjnych terenach Kwidzyn - Miłosna startowała czwórka lekkoatletów biłgorajskiego "Znicza". Mistrzostwa odbyły się w zimowej scenerii, przy minusowej temperaturze i na ośnieżonych trasach. Świetnie w tych warunkach poradziła sobie Weronika Pyzik.
Sukces Weroniki Pyzik
Sukces Weroniki PyzikZdjęcia: 4

Ubiegłoroczna srebrna medalistka przełajowych MP ze Szczecina zaliczana była do grona faworytek i nie zawiodła zdecydowanie wygrywając na dystansie 3000 m. z czasem 9,29 min. Druga na mecie zameldowała się Agnieszka Filipowska (LKB Rudnik - 9,39 min.), trzecia była Aneta Konieczek

(WMLKS Nadodrze Powodowo - 9,49 min.).

W Kwidzynie startowało jeszcze trzech zawodników "Znicza" :

- Michał Jamroz: 41 miejsce w biegu na 3000 m.

- Daniel Dolina: 46miejsce na 5000 m.

- Dariusz Dolina: 61 miejsce na 3000 m.

W zawodach brało udział ponad 470 zawodniczek z 96 klubów, a LKS "Znicz" zajął w punktacji drużynowej miejsce 6-12.

Mieczysław Jamroz
REKLAMA
Oceń:
1 głos
Sukces Weroniki Pyzik, 5.0000 out of 5 based on 1 ratings
Mieczysław Jamroz dodany
 
Odsłon: 8467

Galeria (4)

Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Treść komentarza:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
US
588-392
~ Karol   Gratulacje dla trenera i Weroniki. Rok temu bylo srebro a w tym roku zloto z niecierpliwoscia czekamy na nastepny rok. Duzo zdrowia zycze i jak naj mniej kontuzji;)
25 marca 2013
+2
-0
PL
d8a-5a4
~ ja   Pan Mietek robi robote. Do kadry z nim!!
25 marca 2013
brak ocen
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
Gazetka Lidl - Zobacz aktualne promocje i nowe gazetki na stronie Moja Gazetka
REKLAMA
12 kwietnia 2025 Tarnogród
Zielone światło dla budowy nowej obwodnicy
Wojewoda lubelski wydał decyzję o Zezwoleniu na Realizację Inwestycji Drogowej dla budowy obwodnicy Tarnogrodu. Nowa trasa o długości blisko 6 km przebiegać będzie przez teren gminy Księżpol oraz miasta i gminy Tarnogród i ma na celu usprawnienie ruchu na drodze wojewódzkiej nr 835.
we wtorek, godzina 15:56 Biłgoraj
Jarmark wraca na główną ulicę Biłgoraja. Trwają zapisy wystawców
we wtorek, godzina 16:51 Majdan Nowy
Osobówka w rowie. Służby w akcji
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball