Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Dwa dni na składanie ofert
2012.08.08 18:30

Przetarg na wyposażenie Starostwa Powiatowego

Zostało jeszcze tylko 2 dni na składanie ofert przez firmy chcące wyposażyć nowy budynek Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. W specyfikacji przetargowej możemy dowiedzieć się m.in, że w nowym budynku starostwa potrzebne będą biurka pracownicze komputerowe, mównica oraz 70 krzeseł do sali konferencyjnej.
Przetarg na wyposażenie Starostwa Powiatowego
Przetarg na wyposażenie Starostwa Powiatowego

W Biłgoraju istnieje wiele firm zajmujących się produkcja mebli. Jedna z nich ma szansę wyposażyć nowy obiekt siedziby Starostwa Powiatowego w Biłgoraju z lokalizacją przy ul. Kościuszki 94 w Biłgoraju.
Niezbyt często tak duży urząd zmienia swoją siedzibę. Przeprowadzka coraz bliżej. Obecnie trwa składanie ofert na wyposażenie nowych pomieszczeń w meble. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie odrębne
części: 1) CZĘŚĆ I - Meble biurowe i konferencyjne. 2) CZĘŚĆ II - Meble biurowe
Na stronie internetowej biuletynu Starostwo Powiatowego można znaleźć szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podaniem asortymentu wyposażenia, ilości oraz wymaganych warunków i parametrów techniczno-użytkowych. W ramach niniejszego zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: dostarczenia fabrycznie nowego, nieużywanego i nieuszkodzonego wyposażenia meblowego będącego przedmiotem zamówienia do nowego obiektu siedziby
Starostwa Powiatowego oraz przeniesienia na zamawiającego ich własności.

Firma, która wygra przetarg będzie także zobowiązana do dokonania rozładunku, wniesienia, złożenia, rozmieszczenia i rozstawienia oraz zamontowania dostarczonego wyposażenia w poszczególnych pomieszczeniach wskazanych przez pracowników starostwa, znajdujących się w trzy kondygnacyjnym budynku częściowo podpiwniczonym. Będzie także zobowiązana do przekazania Zamawiającemu dokumentacji technicznej, szczegółowych instrukcji obsługi, eksploatacji i konserwacji dostarczonego wyposażenia oraz certyfikatów, świadectw jakości, atestów i deklaracji zgodności.

Red.
REKLAMA
Oceń:
2 głosy
Przetarg na wyposażenie Starostwa Powiatowego, 2.5000 out of 5 based on 2 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 10291
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (14)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
PL
401-b7b
~ :)  Zdjęcie: tylko u nas największy ku*as w Polsce!!
8 sierpnia 2012
+28
-5
US
649-2c2
~ Mafia  Jaja sobie robią? Piszą o przetargu a on już się odbył? Firmy z innych miast wygrały przetarg a teraz na kilka krzeseł i biurek . Tokarski i PSL dadzą zarobić tylko swoim firmom a nie naszym z Biłgoraja.
8 sierpnia 2012
+24
-3
PL
a8a-fed
~ zz  Czy w starostwie już takich debili zatrudnili, że potrzebują szczegółowych instrukcji obsługi zmontowanych i ustawionych mebli?
Do używania papieru toaletowego pewnie wynajmą firmy zewnętrzne.
8 sierpnia 2012
+19
-3
Ostatnio dodane komentarze
PL
ed1-bdd
~ Pl   Obczajcie na liczbę 4 na zagarze.
11 sierpnia 2012
+2
-2
PL
1c3-993
~ md   a czy to jest też siedziba Urzędu Miasta - bo herb Biłgoraja jest obok herbu powiatu?? - jak to tylko siedziba powiatu to może herby wszystkich gmin niech jeszcze umieszczą będzie ciekawiej
10 sierpnia 2012
+1
-2
PL
9d5-039
~ cat   Wiechci słomianych do kibla nie wrzucać! Zapcha się!
10 sierpnia 2012
+3
-2
PL
18c-3cc
~ zatrudniony   zatrudniają de..ili bo głosujecie na nich na tych patałachów z psl, po, głosujecie na starych ludzi bez krzepy pomysłu BEZSENSU dlatego budynek wygląda na WIELKIEGO KU..A S.A bez polotu bez nowoczesności i jeszcze te okienka od strony stokrotki, kto to wymyślił? - Wyrazy współczucia
9 sierpnia 2012
+5
-4
PL
74f-cd6
~ ja a ty to kto poszukaj   Zapisu IIII używają jedynie prawosławni Czyżby jakieś nawiązania do ukraińskich korzeni ;-))) hehehehehehe
9 sierpnia 2012
+1
-4
PL
b0a-369
~ Podatnik   PODATNICY POWIATU BIŁGORAJSKIEGO I CAŁEJ POLSKI, TRZYMAJCIE SIĘ ZA KIESZENIE I OCZEKUJCIE WYŻSZYCH STAWEK PODATKOWYCH NA LATA NASTĘPNE, DLATEGO, ZE WYDATKI ROSNĄ, ZWŁASZCZA NA TZW. BIUROKRACJĘ.
9 sierpnia 2012
+6
-1
US
e27-4ce
~ Tomek   Głąby, na zegarach z cyframi rzymskimi używa się IIII, tak jest od już od bardzo dawna. Zanim skrytykujecie to poszperajcie trochę w historii :].
9 sierpnia 2012
+3
-5
PL
9d5-039
~ kot parszywy   Za darmo przekazuję instrukcję korzystania z klozetu:
INSTRUKCJA OBSŁUGI

1. Ubikacja powinna być zawsze utrzymana w czystości.
2. Do muszli klozetowych i pisuarów nie należy wrzucać śmieci, szmat, niedopałków, zapałek, podpasek ani resztek jedzenia.
3. Na muszlę klozetową nie należy wchodzić nogami, lecz siadać jak na krześle, całym ciężarem ciała tak, aby pośladki całkowicie przylegały do deski klozetowej. Tułów powinien być wyprostowany, przy czym punkt ciężkości należy przenieść ze stóp na pośladki, kładąc ręce wzdłuż kolan. Siedzieć należy w taki sposób by kał wpadał do muszli, a nie na wyżej wymienioną deskę. Jednocześnie należy starać się nie zmoczyć deski moczem. W tym celu należy przytrzymać narząd moczowy, skierowując strugę laminarną bądź turbulentną do muszli.
4. Jeśli rzecz dotyczy kobiet, to w trakcie wyżej wymienionej czynności nie należy nadmiernie rozchylać warg bocznych.
5. W przypadku, gdy zachodzi podejrzenie oddania kału o konsystencji rzadkiej, należy maksymalnie zbliżyć pośladki do muszli w celu zapobieżenia wydaleniu rozbryzgiwanemu.
6. Przy korzystaniu z muszli w pozycji stojącej należy podejść do niej jak najbliżej, dotykając jej lekko kolanami, pochylając się do przodu, wyjąć całkowicie narząd moczowy, lekko nachylić go w dół i oddać mocz aż do ostatniej kropli. Przed zakończeniem oddawania moczu nie należy odchodzić od muszli i rozbryzgiwać moczu po podłodze! Jeżeli użytkownik strzepuje więcej niż 3 razy oznacza to, że się bawi.
7. Jeżeli po skończonej nasiadówce pozostaną resztki kału na sedesie lub desce należy to wyczyścić, szczotką znajdującą się po lewej stronie. Po stronie prawej masz środek czyszczący.
...
8 sierpnia 2012
+3
-23
US
649-2c2
~ Mafia   Jaja sobie robią? Piszą o przetargu a on już się odbył? Firmy z innych miast wygrały przetarg a teraz na kilka krzeseł i biurek . Tokarski i PSL dadzą zarobić tylko swoim firmom a nie naszym z Biłgoraja.
8 sierpnia 2012
+24
-3
PL
3cd-28c
~ to było co innego   to było co innego ale fakty jakie sa kazdy widzi ;-)
8 sierpnia 2012
+0
-24
PL
c8e-427
~ aa   już wcześniej był przetarg na wyposażenie, wygrała firma nie z naszego województwa,a kwota na wyposażenie jest imponująca
szczegóły http://bilgorajski.bip.lublin.pl/upload/pliki/0wybor_wykonawcy.pdf
8 sierpnia 2012
+17
-3
PL
a8a-fed
~ zz   Czy w starostwie już takich debili zatrudnili, że potrzebują szczegółowych instrukcji obsługi zmontowanych i ustawionych mebli?
Do używania papieru toaletowego pewnie wynajmą firmy zewnętrzne.
8 sierpnia 2012
+19
-3
PL
74f-cd6
~ zegar   hahah co za głąb wymyslil zegar ahaha obczajcie na ta IIII (IV) hahaha
8 sierpnia 2012
+16
-4
PL
401-b7b
~ :)   Zdjęcie: tylko u nas największy ku*as w Polsce!!
8 sierpnia 2012
+28
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl