Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Już można spotkać się z parlamenatrzystą
2011.12.30 17:37 | aktualizacja: 2011.12.30 20:53

Szeliga otworzył biuro poselskie

W piątkowe popołudnie, 30 grudnia br., poseł na Sejm Piotr Szeliga, oficjalnie otworzył swoje biuro poselskie. Znajduje się ono przy ul. Kościuszki 86, tuż obok Urzędu Gminy. Ale to nie jedyne miejsce w którym będzie można porozmawiać z posłem osobiście. Szeliga planuje otwarcie biura także w Zamościu.
Szeliga otworzył biuro poselskie
Szeliga otworzył biuro poselskie

Na uroczystym otwarciu obecni byli: wicestarosta powiatu biłgorajskiego Stanisław Schodziński, sekretarz Urzędu Gminy Teresa Różańska, radna Rady Miasta Danuta Łosiewicz. Z zaproszenia nie skorzystali natomiast burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan, wójt Gminy Biłgoraj Wiesław Różyński oraz starosta biłgorajski Marian Tokarski. Poświęcenia lokalu dokonał proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju ks. Józef Flis, był także czas na życzenia i upominki dla posła.

- Życzę dużo siły, a my będziemy wspierać działania modlitwą - mówił do posła ks. proboszcz.

Biuro poselskie będzie otwarte od poniedziałku do piątku od godz. 9 do godz. 17, w czwartki od godz. 8. Planowane są także dyżury w soboty.

- Będę się starał, w miarę możliwości, być w poniedziałki, chyba, że akurat będę musiał być w Warszawie. Po umówieniu się przez pracowników będę przyjmował interesantów także w pozostałe dni tygodnia. Oczywiście ważną rzeczą będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych - zachęcał poseł Piotr Szeliga.

Jeśli tylko mieszkańcy zechcą skorzystać z tego typu pomocy, będą mogli liczyć na obecność prawnika przez co najmniej jeden dzień w tygodniu. - W nowym roku planuję z młodymi ludźmi pewną inicjatywę, żeby biuro "żyło", ale na razie nie chcę zdradzać szczegółów - mówił tajemniczo poseł i zaznaczył, że biuro jest przede wszystkim po to, by mieszkańcy bez przeszkód mogli kontaktować się z parlamentarzystą i w ten sposób zainteresować swoimi sprawami, nawet tymi najbardziej błahymi.

- Oczywiście nie na wszystkim się znam, do takich spraw należy np. rolnictwo, ale na pewno będę mógł pomóc chociażby składając interpelację poselską. Każdy może tutaj przyjść i podzielić się ze mną nie tylko swoimi troskami, ale również radościami. Deklaruję także chęć współpracy z każdym samorządowcem bez względu na opcję polityczną - dodał Szeliga.

Na działalność polityczną, w tym utrzymanie biur poselskich, każdy parlamentarzysta co miesiąc otrzymuje kwotę 11 600 zł. - Z racji tego, że budujemy nową partię oraz planuję zatrudnienie trzech osób, na pewno nie zmieszczę się w tej kwocie, będę musiał jeszcze dokładać z własnych środków - wyjaśnił poseł.

red.
REKLAMA
Oceń:
7 głosów
Szeliga otworzył biuro poselskie, 4.4286 out of 5 based on 7 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 25106
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (16)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
16d-9d0
~ JASIO   Co za książkę trzyma ksiądz w ręku? Może to Pismo Święte? Czy to prawda ze jak ksiądz,umiera.To mu wkładają Pismo ŚWIĘTE DO TRUMNY.NA ZNAK POJEDNANIA SIĘ Z BOGIEM?
29 listopada 2012
+1
-0
PL
e68-50f
~ u   a gdzie jest to bióro????????
3 stycznia 2012
+2
-6
PL
b98-0c3
~ frt   po co te szopki??
2 stycznia 2012
+4
-4
PL
b35-292
~ a   'relikwie' po ile lat mają, fajnie kolejny cud ale nie z ampułki,Smieja się z Biłgoraja 'krainy cudów', Nie rozumiem dlaczego?
31 grudnia 2011
+4
-7
PL
db3-9a3
~ Kuzyn po fachu   Ten Pan wysoki w czarnej sukience. Z długim na szyi białym szalikiem jest,łysy.Wyjaśniam dlaczego? Jego włosy zostały na cudzych,poduszkach.To się stało jak był młody i piękny.
31 grudnia 2011
+6
-11
PL
d0f-e22
~ gossc   swołocz pisowska
31 grudnia 2011
+5
-11
PL
b35-292
~ do arczi   minusy arczi otrzymujesz za ortografię.
31 grudnia 2011
+6
-2
PL
4d5-69f
~ arczi64   no to hulaj dusza piekla nie ma ,na biuro poselskie bylo 11000zl ale Tusek mietusek podniusl w mysl kryzysu jak dotknal Polske ale ta na dole , bo na gorze za nasze pieniadze swietnie sie bawia nawet ksieza, mam nadzije z e okna beda na przeciwko urzedu komunikacjii:) przykazania na budynku urzytecznosci panstwoej moz eda Szelidze do myslenia ze gdzie nie spojzy ma wrazenie jakby siedzial wkosciele czekam na minusy populistow:)o calego obludnego srodowiska
31 grudnia 2011
+7
-5
PL
b35-292
~ do czemu/wypow. poniższa/   ze ślepcem nie rozmawiajmy.. jesli nie widzi STERNIKÓW
31 grudnia 2011
+1
-7
PL
86a-96d
~ CZEMU   nie przedstawiono obsługi biura ? - kto, skąd jakie wykształcenie
brak również doradcy - takiego co działa z tyłu
pełna jawność jest potrzebna - to może sie zapiszę
30 grudnia 2011
+3
-4
PL
56e-1d1
~ y2k   szok połączony z tragedią !!!!
30 grudnia 2011
+10
-7
PL
257-30b
~ kolega   Stasio Schłodziński schylił głowę,pokornie.A to dlatego.Bo w tej chwili latają mu po głowie nie czyste myśli.Lecz to długo nie potrwa.Bo pd ręką są kapłani.Którzy przyszli wyświęcić lokal od nieczystych,sił.Za friko! Inaczej za dobre słowo!
30 grudnia 2011
+8
-5
PL
b35-292
~ ISTOTA   mam normalną głowę o wielkiej pojemności, ale wiarę w Boga jako świętość, miłość. sprawiedliwość rozumię inaczej od Ciebie.
30 grudnia 2011
+8
-12
PL
937-abb
~ Do ,,na przyjęciu,,   Albo ty istoto jesteś ćpunem albo masz w głowie siano o ile ją masz (głowę)
30 grudnia 2011
+8
-9
PL
b35-292
~ na przyjeciu   to jest ten pan Szeliga co czyta. w co on sie tylko ,ubrał,W przebierańców naród wierzy\ZNAK ZAPYTANIA\
30 grudnia 2011
+6
-12
mac   p. Pośle jak bedziecie przyjmować do Solidarnej Polski takich ludzi jak p. SS to nie widze przyszłości przed Wami
30 grudnia 2011
+12
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 22:52 Józefów
Zenek Martyniuk gwiazdą festynu charytatywnego na rzecz mieszkanki gminy Józefów
Artyści znani z prestiżowych festiwali i popularnych programów telewizyjnych, zespoły disco polo oraz koła gospodyń wiejskich z kilku gmin powiatu biłgorajskiego włączyły się w pomoc dla mieszkanki Samsonówki w gminie Józefów. W niedzielę 17 października zorganizowano koncert charytatywny pod hasłem "Wybudźmy Elżbietę", którego gwiazdą był Zenon Martyniuk.
w niedzielę, godzina 16:48 Kociołki
Upamiętnili osadę leśną Kociołki
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
Biłgorajska Orkiestra Dęta im. Czesława Nizio ma już 100 lat
w piątek, godzina 18:28 Józefów
W Józefowie podsumowano dwie inwestycje drogowe
W piątkowe popołudnie 15 października, na skrzyżowaniu dróg odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie dwóch dużych inwestycji drogowych, wykonanych w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego Lubelszczyzny". Zadania mogły zostać zrealizowane dzięki wsparciu w wysokości 10 milionów złotych, jakie samorząd ZDW z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych oraz z budżetu województwa.
w niedzielę, godzina 15:08 Wólka Czernięcińska
Otwarcie ciągu dróg powiatowych w Wólce Czernięcińskiej
w sobotę, godzina 19:37 Biłgoraj
W Biłgoraju otwarto biuro Solidarnej Polski
8 października 2021 Biłgoraj
Rozmawiali o gospodarce leśnej
W piątkowe popołudnie 8 października, odbyło się spotkanie dotyczące gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Biłgoraj. Udział w nim wzięli m.in. nadleśniczy, burmistrz Biłgoraja, ale także przedsiębiorcy związani z branżą leśną oraz przedstawiciele aktywistów, walczących o zaniechanie wycinki lasu.
w niedzielę, godzina 10:50 Lubelszczyzna
Prawie 600 zakażeń SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
w niedzielę, godzina 08:10 Nadrzecze
"Bidaczowskie opowieści" oraz warsztaty obywatelskie w Nadrzeczu
w środę, godzina 13:53 Biłgoraj
Będzie remont ulicy Nadstawnej
Zarząd Dróg Powiatowych w Biłgoraju ogłosił przetarg na remont ulicy Nadstawnej. Przebudowa będzie kosztować ponad 2,1 mln zł, a 900 tys. zł dołoży Urząd Miasta w Biłgoraju.
w piątek, godzina 08:52 Biłgoraj
Burmistrz ostrzega przed kontrolami ze strony policji i straży miejskiej
w czwartek, godzina 14:51 Biłgoraj
Ewakuacja klientów z marketu w Biłgoraju
7 października 2021 Obsza
Ofensywa drogowa w powiecie biłgorajskim
W latach 2019-2021 na terenie powiatu biłgorajskiego powstało blisko 23 km nowej nawierzchni drogi wojewódzkiej nr 863. Inwestycje pochłonęły łącznie ponad 8,5 mln zł. Konferencja dotycząca remontów prowadzonych przez samorząd województwa lubelskiego wraz z Zarządem Dróg Wojewódzkich w Lublinie i jednostkami samorządów terytorialnych odbyła się w czwartek 7 października.
w czwartek, godzina 09:06 Biłgoraj
Chciała prawo jazdy za łapówkę
w piątek, godzina 10:48 Lubelszczyzna
Będzie kolejny lockdown? Wiceminister zdrowia mówi o spotkaniu w tej sprawie
9 października 2021 Samsonówka
Potrzebny dawca szpiku dla Darka
Darek Szydełko to mieszkaniec gminy Józefów. 1 września usłyszał diagnozę - przewlekła białaczka mielomonocytowa. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. Włączmy się w akcję, pomóżmy i zarejestrujmy się na stronie organizacji non-profit jaką jest DKMS.
10 października 2021 Biłgoraj
Garażówka po raz 20.
w środę, godzina 23:44 Turobin
Olga pożegnała się z Top Model
3 października 2021 Brodziaki
Piknik z historią
Każdego roku w Brodziakach organizowany jest Piknik Historyczny. Tym razem wydarzenie odbyło się w niedzielne popołudnie 3 października na placu naprzeciw remizy.
w środę, godzina 08:03 Obsza
Uwaga na oferty w sprawie fotowoltaiki
w sobotę, godzina 09:04 Józefów
XXV Rajd im. Profesora Józefa Jóźwiaka
6 października 2021 Bukowina
Laur Konserwatorski 2021 dla kościoła w Bukowinie
Laurem Konserwatorskim w 2021 roku wyróżniono Stowarzyszenie Na Rzecz Bukowiny i parafię rzymskokatolicką pw. Najświętszego Serca Jezusa w Biszczy - za prace konserwatorskie i restauratorskie dekoracji malarskiej w kościele filialnym pw. Ofiarowania NMP w Bukowinie.
w sobotę, godzina 14:10 Lubelszczyzna
Ponad 1 200 przypadków więcej niż tydzień temu
w sobotę, godzina 08:24 Biłgoraj
Do RCEZ i ZSZiO w Biłgoraju trafiły komputery za kwotę 314 tys. zł
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl