
To był dzień pełen wzruszeń, pięknych wspomnień i radosnego śpiewu.
Swoją obecnością zaszczycili w imieniu marszałka województwa lubelskiego Grzegorz Wróbel radny Sejmiku Wojewódzkiego, wójt gminy Biłgoraj Dariusz Świerczyński, radny gminy Biłgoraj Mariusz Schodziński, sołtysi Jakub Rymarz i Andrzej Rączka.
Zespół od pół wieku kultywuje lokalne tradycje, pielęgnuje dziedzictwo muzyczne regionu i integruje pokolenia mieszkańców. Podczas uroczystości nie zabrakło podziękowań, wspólnych występów oraz gratulacji od władz samorządowych i zaproszonych gości.
- Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w tym wyjątkowym dniu - zarówno członkom zespołu, dawnym i obecnym, jak i publiczności, która od lat wspiera ich działalność. Życzymy kolejnych lat pełnych pasji, energii i pięknych dźwięków! - podziękowały władze gminy.

Zarejestruj się
Zaloguj się




![Zawody pożarnicze trzech gmin [KLASYFIKACJA KOŃCOWA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-39036-054.jpg)















Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail