W sobotę, 22 lutego o godzinie 15:00, w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy rozpoczął się bal karnawałowy dla dzieci z całej gminy. Wydarzenie przyciągnęło młodych uczestników, którzy z entuzjazmem brali udział w przygotowanych atrakcjach.

Sala widowiskowa GOKSiR zamieniła się w karnawałową przestrzeń. Nie zabrakło kolorowych dekoracji, balonów i zabaw prowadzonych przez animatorkę. Wśród przebrań dominowały stroje księżniczek i superbohaterów, ale można było dostrzec wiele innych kreatywnych kostiumów, co oddają zdjęcia dostępne w naszej galerii.
W programie znalazły się różnorodne konkurencje, które dostarczyły dzieciom mnóstwa energii i radości. Na wszystkich uczestników balu czekał także poczęstunek, który umilił czas spędzony na wspólnej zabawie.
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
Podczas trwających ferii zimowych taka forma aktywności to doskonała alternatywa dla dzieci, aby spędzić czas w radosnej atmosferze, spotkać się z innymi i wziąć udział w karnawałowej zabawie.
Red.