![Bożonarodzeniowe uwielbienie w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]](https://im2.bilgorajska.pl/zdjecie-artykul-34279-001.jpg)
Koncert rozpoczął się po mszy świętej o godzinie 16:00. Wystąpili młodzi artyści - 40 osób z różnych części diecezji zamojsko-lubaczowskiej. W programie znalazły się zarówno tradycyjne kolędy, jak “Bóg się rodzi" czy “Tryumfy Króla Niebieskiego " oraz pastorałki jak np. “Tylko jedna jest taka noc".
Podczas koncertu zwracano uwagę na duchowy wymiar świąt Bożego Narodzenia. Kilkukrotnie pojawiły się refleksje, w których zachęcano uczestników do zatrzymania się i spojrzenia na Święta jako czas umacniania relacji z Bogiem i ludźmi.
Publiczność wypełniła wnętrze kościoła, a wydarzenie było jednym z większych tego typu spotkań w mieście. Wspólne kolędowanie przy akompaniamencie licznych instrumentów i pięknych głosów zakończyło się owacjami na stojąco.
Pomysłodawczynią koncertu, jak i dyrygentką oraz solistką była Maja Skakuj. Celem wydarzenia było stworzenie przestrzeni do wspólnego przeżywania radości z Narodzin Chrystusa.

Zarejestruj się
Zaloguj się





![Zabytkowe auta opanowały autodrom [NOWE ZDJĘCIA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38667-038.jpg)


![Bożonarodzeniowe uwielbienie w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]](https://im2.bilgorajska.pl/glowne-artykul-470-34279-001.jpg)











Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail