Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualno?ć    Dodaj galerię    Zgło? temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Opinia Krzysztofa Żbikowskiego
2011.10.03 12:11 | aktualizacja: 2011.10.03 20:10

Żbikowskiego komentarz do debaty

Kandydat do Sejmu RP, Krzysztof Żbikowski, na swoim blogu odniósł się do wczorajszej sytuacji zaistniałej na debacie Biłgorajskiej Telewizji Kablowej. Chodzi o rezygnację z udziału w niej innego kandydata - Piotra Szeligi.
Żbikowskiego komentarz do debaty
Żbikowskiego komentarz do debaty

Witam Państwa!

Nie ukrywam, że ze zdziwieniem zapoznałem się z oświadczeniem złożonym przez Pana Piotra Szeligę i czytając go nie wiem, po co ono zostało przez niego wygłoszone /napisane/ czy żeby jeszcze bardziej próbować zabłysnąć i zwrócić na siebie uwagę.

Do ostatniej chwili Panie prowadzące czekały na niego, bo rozmawiały z nim telefonicznie, że będzie w ostatniej chwili, ponieważ to on miał rozpoczynać ją pierwszy i na początku mojego wystąpienia była krótka przerwa przeze mnie, bo poszła informacja, że jest i myślałem, że on to rozpocznie ale po chwili wszystko wróciło do normy. Zaproszenia do debaty z propozycją jej odbycia zostały wysłane do poszczególnych komitetów wyborczych.

W związku z tym, że zostałem wydelegowany przez Komitet Wyborczy SLD i nie mogąc otworzyć załącznika przesłanego mi przez redakcję BTK, poprosiłem o ponowne przesłanie do mnie i bez problemów otrzymałem. Dlaczego Pan, mając inne propozycje debaty, nie dał do wiadomości komitetom wyborczym, które uczestniczyły w tej debacie, aby wspólnie to przedyskutować. Mógł Pan to zrobić przybywając na spotkanie wyborcze za pośrednictwem BTK i to przekazać wyborcom.

Jestem zdania, że ta propozycja była słuszna, bo w tak krótkim czasie była możliwość omówienia istotnych spraw nurtujących naszych mieszkańców. Na pewno formuła spotkania wyborczego /brak pytań/, żeby można było się przygotować i wykazać bieżącą wiedzą oraz odpowiedzieć na pytania kandydatów z innych komitetów /czasem niewygodne/ i obawa Pana przed utratą wyborców były główną przyczyną nieobecności, a jednocześnie próby usprawiedliwienia i zaistnienia w mediach. Młodość ma swoje prawa ale życie również.

Szanowny Panie Piotrze, obaj otrzymaliśmy mandat radnego Rady Miasta Biłgoraj w ostatnich wyborach w okregu Nr 3 i naszym obowiązkiem jest spotykanie się w różnych formach z wyborcami oraz rozliczanie się z naszej pracy. Ja to spotkanie również w tym kontekście przyjąłem, natomiast dziennikarze mają prawo i obowiązek w imieniu wyborców nas rozliczać i zadawać pytania, a naszym obowiązkiem jest wypowiedż na nie. Ubolewam, że tak Pan postąpił, bo niestety ani duża ilość plakatów, billboardów i innych form reklamy nie zastąpi bezpośrednich rozmów, kontaktów z wyborcami, tego Panie Piotrze, aby chcieć być posłem nie wolno się bać. Chcę stanowczo stwierdzić, że prowadzący program jak i przygotowujący oraz obsługujący na żywo to nasze spotkanie wywiązali się bez zarzutu i byli obiektywni. To oni to zrobili dla nas, aby nas wszystkich pokazać wyborcom. Serdecznie im za ten trud dziękuję i jeszcze raz stwierdzam, że jeżeli chce sie zmienić reguły debaty to obowiązkiem komitetu wyborczego PiS było powiadomienie pozostałych komitetów, a tego nie zrobiono i moim zdaniem było to celowe działanie. W godzinach popołudniowych była druga debata, w niej Pan nie uczestniczył, a był z PiS Pan Zawiślak z Zamościa i m.in. poinformował, że w Zamościu był osobiście Pan Ziobro z PiS i udzielił Panu Zawiślakowi poparcia w zbliżających sie wyborach parlamentarnych.

Życzę zdrowia, bezpieczeństwa

Krzysztof Żbikowski

red.
REKLAMA
Oceń:
6 głosów
Żbikowskiego komentarz do debaty, 2.3333 out of 5 based on 6 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 6230
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (23)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
b35-292
~ p.Krzyś   byłoby jeszcze weselej, gdyby pan do tego zdjęcia, na którym się pan reprezentuje, założył taką czapkę w jakiej występują pajace.
6 października 2011
brak ocen
PL
09e-fa4
~ KL   Szeliga ma pełne poparcie mieszkańców Biłgoraja. Jest szansa na posła.
5 października 2011
+5
-0
PL
cc8-0ad
~ Anika   Ale żenada, facet pisze takim językiem, że jak on ma mnie reprezentować w sejmie to ja dziękuję. Ech... i ten jego błyskotliwy tok rozumowania:)
5 października 2011
+1
-2
PL
4c3-8a2
~ BT   Zbikowski nie wie co robić to wypisuje bzdury, bo tonie. Zero szans. Szeliga wygra.
4 października 2011
+8
-3
PL
14c-74c
~ Anna   Przykre ze wciągacie w te pyskówki rodzinę Pana Szeligi.
4 października 2011
+5
-5
PL
60b-e9e
~ Krzysio   Kolejny kandydat skompromitował się. Żbikowskiego najpierw atakował Mulawa i ten odpowiadał i zrobił się poszkodowanym, a teraz sam ostrzy zęby na Szeligę. Wstyd Panie Krzysio oj wstyd.
4 października 2011
+8
-2
PL
4b2-f2f
~ pipen   weźcie dajcie spokój już tym Szeliga. Rodzinka wypisuje komentarze i się tylko kompromituje. Tomaszów, Zamość, Chełm hhahahahahaha, nikt tam nawet o tym człowieku nie słyszał. Checie to piszcie, mordki wam się zamknął jak ogłoszą wyniki.
4 października 2011
+2
-5
PL
3f5-fe3
~ obiektywnie   Rozmawiałem dzisiaj z wieloma ludźmi, wszyscy popierali decyzję Szeligi. Wszyscy bedą na niego głosowac. Mam znajomych w Tomaszowie, Zamościu,Chełmie. Tam też Szeliga ma duże poparcie. BIłgoraj ma wreszcie szansę na posła.
4 października 2011
+7
-5
PL
6ec-41f
~ Janek   Szeliga najlepszym kandydatem Ziemi biłgorajskiej !!! i bez dyskusji.
3 października 2011
+7
-6
PL
e31-089
~ oki   Rozmawiałem dzisiaj z wieloma ludźmi. Nikt z nich nie chce głosować na Szeligę. Chyba się przejadł.
Ze środka listy raczej szansy nie ma, nie jest szerzej znany poza Biłgorajem a na ewentualnych głosach na tego pana zyskają inne powiaty bo lista zdobędzie ileś tam procent.
Nie zmarnuję na niego głosu. Na pewno!
3 października 2011
+6
-13
PL
ec2-73a
~ AX   Panie Żbikowski, znając Piotra Szelige wie pan, że jest on najlepszym kandydatem Ziemi biłgorajskiej na Posła. Pozdrawiam wszystkich!!!
3 października 2011
+10
-5
PL
4b3-a65
~ wyborca   ta cała debata była ukartowana przeciwko Piotrkowi i bardzo dobrze że nie brał w niej udziału a pan Żbikowski nie ma racji i niech nie gada głupot bo to nie ładnie
3 października 2011
+5
-13
PL
9f5-ad9
~ Piaski   Panie Żbikowskie niby pan taki chory a nerwuje się pan na maksa. Nieładnie atakowac innych, nie chodzi już pan do kościoła?
3 października 2011
+11
-2
PL
b7d-f98
~ StarWars   Dlaczego ciekawe redaktor jak Yoda nagłowki pisze
3 października 2011
+2
-7
PL
b7d-f98
~ Endriu   Żbikowski ma racje, Szeliga nie poszedł bo się przestraszył. Taka forma debaty nie pozwoliła mu na wcześniejsze przygotowanie odpowiedzi na karteczce, więc po prostu nie miałby nic do powiedzenia. Rodzina Szeligi widzę twardo okupuje internet niestety to za mało. Ludzie nie są głupi, Szeliga to żaden kandydat na posła.
3 października 2011
+12
-11
PL
a4d-d1d
~ Niezaskoczony   Można bylo spodziewać się nerwowki.Slusznie P.Szeliga nie przystapił do tego spotkania,gdyby to byla debata p.t.kazdemu jedakowe dawki pytań,to wtedy wszystko jasne.Bicie piny i ustawka to strata czasu i zlekceważenie tematu.Panu Zbikowskiemu to pasowało wiec wyraza żal i obraża kontrkandydata.Zdziwuenie -Pana wiek na to nie powinien pozwalaC.Młodzi na Pana nie zalosują a Starsi liczyli na powagę i poszanowanie zasad jakie są przypisane debacie.Piotrze z każdym dniem twoje szanse rosną bo jesteś rozsądny i kompetentny.Poseł z Biłgoraja to Piotr Szeliga.
3 października 2011
+14
-3
PL
b7d-f98
~ i tak nie będziesz posłem   Szeliga skończ sobie pisać komentarze bo już się to nudne robi
3 października 2011
+8
-12
PL
261-248
~ misiek   wiecie co tak sie patrze i czytam te artykuly i czytam i wychodze z zalozenia ze raczej bede glosowal na tego PAna Mulawe bo to nie takie jak ci wszyscy kandydaci juz wymieniac nie chce mi sie... kto jest ze mna ? z tym glosowaniem na mulawe ?
3 października 2011
+2
-14
PL
906-03a
~ gmina   To była zwykla ustawka w którą Piotr nie pozwolił się wmanewrować.A Żbikowski przynajmniej w taki sposób próbuje sobie zrękompensować nie udaną debatę.Dziadkom, babkom dziękujemy.Piotr Szeliga posłem biłgorajszczyzny.PPP
3 października 2011
+16
-5
PL
14c-74c
~ wyborca   Panie Żbikowski co za nieładne zagranie obrażanie innego kandydata w celu zyskania poparcia?Raczej się to Panu nie uda w ten sposób.Panie Piotrze brak Pana udziału w debacie był słuszny-bo z kim tu debatować!Panie Żbikowski więcej honoru.
3 października 2011
+14
-5
PL
90b-17e
~ T-k   Ech ten Żbikowski, moim zdaniem Szeliga miał rację nie idąc na debatę i te ataki nic tu nie dadzą i tak Szeliga ma mój głos i większości ludzi których znam.
3 października 2011
+17
-9
PL
147-23a
~ zorientowany   wszyscy przeczytali to na blogu Żbikowskiego lub na bilgoraj.com.pl
3 października 2011
+6
-10
PL
4de-1fa
~ dobra rada   Żbikowski wyluzuj i nie atakuj, ludzie nie lubią takich ostrych jak ty. Odstresuj się na paradzie z Kaliszem...
3 października 2011
+16
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 09:26 Biłgoraj
Nowy dyrektor MDK poszukiwany
Zarząd Powiatu podjął decyzję o ogłoszeniu konkursu na dyrektora biłgorajskiego MDK. Jakie kryteria musi spełni kandydat ubiegający się o to stanowisko?
w czwartek, godzina 08:09 Biłgoraj
Petycja ws uchwały antysmogowej. Jest zakaz używania kominków?
w piątek, godzina 14:39 Biłgoraj
Klasy patronackie pod kierunkiem firmy Karko
w niedzielę, godzina 20:02 Aleksandrów
30-lecie gminy Aleksandrów
30 lat temu powstała gmina Aleksandrów. Uroczyste obchody jubileuszu z udziałem władz samorządowych, zaproszonych gości i mieszkańców gminy zorganizowano w niedzielne popołudnie 15 maja na Polanie Dąbrowa.
w czwartek, godzina 16:40 Biłgoraj
Czeki wręczone. Na realizację marzeń dostali od 500 zł do 2,5 tys. zł
w piątek, godzina 09:20 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
w niedzielę, godzina 17:35 Roztocze
Ultraroztocze 2022
Blisko 1000 zawodników z całego kraju wystartowało w tegorocznej, szóstej edycji "Ultraroztocza", która odbyła się w dniach 13-15 maja na terenie Roztocza Środkowego.
10 maja 2022 Powiat
Nawet 5 tys. zł kary dla niezarejestrowanych zbieraczy runa leśnego
13 maja 2022 Babice
Zderzenie osobówki z ciągnikiem. Pasażerka zmarła w szpitalu
w piątek, godzina 17:19 Biłgoraj
Strażacy świętowali. Były odznaczenia i awanse na wyższe stopnie
W piątek 20 maja, w Biłgoraju odbyły się uroczyste obchody Dnia Strażaka połączone z jubileuszem 120-lecia założenia Ochotniczej Straży Pożarnej w Biłgoraju, 50-lecia utworzenia Zawodowej Straży Pożarnej w Biłgoraju i 30-lecia powołania Państwowej Straży Pożarnej.
we wtorek, godzina 08:30 Biłgoraj
Wracają przymrozki, potem burze
w środę, godzina 08:16 Obsza
Wystąpią na festiwalu w Kazimierzu?
w piątek, godzina 09:28 Biłgoraj
Już za tydzień powalczą o tytuł Miss Polonia. Wśród nich biłgorajanka
Na piątek 27 maja zaplanowano finał konkursu Miss Polonia. Właśnie poznaliśmy wszystkie kandydatki. O koronę i tytuł najpiękniejszej powalczy młoda mieszkanka Biłgoraja Sylwia Bober.
we wtorek, godzina 08:47 Potok Górny
Nie będzie wody, ale tylko w dni robocze
we wtorek, godzina 11:11 Radzięcin
Dzień Strażaka w gminie Frampol
6 maja 2022 Księżpol
Jubileusz "Biłgorajczyka" i koncert zespołu "Śląsk"
W piątkowe popołudnie 6 maja, w Majdanie Starym zorganizowano koncert znanego w całym kraju zespołu "Śląsk". Koncert odbył się w ramach obchodów jubileuszu 80-lecia Jana Kowala "Biłgorajczyka". Na wydarzenie zaprosili jubilat wspólnie z wójtem gminy Księżpol i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Księżpolu.
14 maja 2022 Biłgoraj
Leśna remiza w Leśnictwie Wola
w czwartek, godzina 15:19 Biłgoraj
"Das festiwal of the songs" po raz 19. [NOWE ZDJĘCIA]
8 maja 2022 Górecko Kościelne
Pierwsza pielgrzymka samorządowców powiatu biłgorajskiego
Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip i proboszcz parafii w Górecku Kościelnym ks. Jarosław Kędra zaprosili do Sanktuarium św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Górecku Kościelnym na I Pielgrzymkę Samorządowców i Sołtysów Powiatu Biłgorajskiego. Wydarzenie odbyło się w niedzielne południe 8 maja.
w piątek, godzina 08:07 Biłgoraj
Wybory kandydatów do Biłgorajskiej Rady Seniorów
12 maja 2022 Frampol
Nowy dyrektor SZS we Frampolu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl