Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2024.02.16 20:01

Przemysław Czarnek udzielił poparcia kandydatowi na burmistrza

Lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości zaprosiły na spotkanie z byłym ministrem edukacji Przemysławem Czarnkiem. Wydarzenie było okazją do udzielenia poparcia Ireneuszowi Buliczowi, kandydatowi na burmistrza Biłgoraja.
Przemysław Czarnek udzielił poparcia kandydatowi na burmistrza
Przemysław Czarnek udzielił poparcia kandydatowi na burmistrza

W piątek 16 lutego w Biłgoraju zorganizowano spotkanie z posłem Przemysławem Czarnkiem, przewodniczącym zarządu wojewódzkiego PiS, byłym ministrem edukacji. Wszystkich zgromadzonych witał starosta Andrzej Szarlip.

- Spotykamy się u progu kampanii samorządowej. Kampanii, która rozstrzygnie o dalszych losach powiatu biłgorajskiego i Biłgoraja i poszczególnych samorządów. Podchodzimy do tego zdania w sposób bardzo odpowiedzialny. Od wielu tygodni w działaniach powiatu można zaobserwować kierunek rozwoju, który proponujemy naszym mieszkańcom. Jesteśmy gotowi kontynuować to wszystko, co rozpoczęliśmy. Jesteśmy gotowi również wziąć odpowiedzialność za inne samorządy, w których dotychczas władzy nie mieliśmy. to mieszkańcy, inwestycje i służba lokalnym społecznościom są dla nas najważniejsze. Dalej chcemy pracować dla dobra wspólnego i lokalnych społeczności - mówił starosta Szarlip.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji Ireneusza Bulicza, kandydata na burmistrza Biłgoraja, który jak podkreślał starosta nie należy do żadnej partii.

- Zależy nam na rozwoju miasta. Na kontynuowaniu tego co było dobre, ale diagnoza którą stawiamy, mówi nam że brakuje pomysłu na kolejne kadencje. Chociażby na to, żeby miasto się nie wyludniało, żeby młodzi mieszkańcy chcieli tu zostać. Żeby były tu perspektywy rozwoju, miejsca pracy, żeby żyło się tutaj zwyczajnie lepiej - wyliczał Andrzej Szarlip.

Jak mówił starosta w zbliżających się wyborach samorządowych struktury Prawa i Sprawiedliwości będą popierać kandydaturę Ireneusza Bulicza.

- Zdecydowałem się kandydować na fotel burmistrza Biłgoraja ponieważ wierzę w pomyślną przyszłość. Wierzę, że razem możemy zmienić biłgorajską rzeczywistość na lepsze. Za 50 dni są wybory samorządowe. Wybory te będą dotyczyć niezmiernie ważnych dla nas decyzji. Będą to decyzje dotyczące naszego miejsca zamieszkania, ale też miejsca w którym pracujemy i spędzamy wolny czas. Będą to decyzje dotyczące lepszej jakości dróg, lepszych szkół, przedszkoli żłobków i wielu innych obszarów, które są niezwykle ważne dla nas wszystkich. Dlatego chciałbym zaprosić państwa do współpracy w tworzeniu lepszego Biłgoraja - Biłgoraja przyszłości - mówił Ireneusz Bulicz i dodał, że Biłgoraj potrzebuje inwestycji w przedsiębiorczość.

- Dlatego tak ważne jest utworzenie strefy inwestycyjnej. Chcę Biłgoraja, który będzie Biłgorajem przyjaznym nam wszystkim. Żeby mieszkańcy mogli mieszkać w schludnych, czystych i nowoczesnych osiedlach. Żeby miasto zapewniało odpowiednia infrastrukturę ścieżek rowerowych - podkreślał kandydat i dodał, że Biłgoraj powinien być miastem wielopokoleniowym, w którym wszyscy będą mogli godnie żyć.

- Powiat biłgorajski to miejsce, gdzie poparcie dla środowisk niepodległościowych, chrześcijańskich, suwerennościowych, prawicowych jest największe w Polsce. Powiat, którego mieszkańcy tak głosują i mają takie poglądy, bo mają taką przeszłość. Symbolem tej historii jest gmina Łukowa i cmentarz w Osuchach - mówił Przemysław Czarnek i dodał, że z nowym burmistrzem w Biłgoraju będzie dziać się dobrze.

W drugiej części spotkania głos zabrał poseł Przemysław Czarnek, wicemarszałek Michał Mulawa oraz starosta Andrzej Szarlip. Był też czas na dyskusję i zadawanie pytań.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Red. dodany
 
Odsłon: 6650
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (5)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
sssss  Burak. Wstyd że ktoś mu tutaj pozwala głosić te putinowskie brednie. Pozostaje mieć nadzieję że wkrótce i tego kolesia skutecznie rozliczą. Kościelnego nie było?
17 lutego 2024
+23
-7
Zonkers  Temu niezależnemu, tak? ;D
16 lutego 2024
+19
-6
Ostatnio dodane komentarze
TakYest   Czarnek to ten którego nie lubi lobby LGBT. Ma mój głos! :-)
20 lutego 2024
+3
-0
Drakkar   Wszyscy na utrzymaniu podatnika.
Wszyscy obiecują złote góry które w ostateczności zapłacą mieszkańcy w podatkach od nieruchomości oraz firmy z Biłgoraja z racji prowadzenia działalności w mieście której koszty przerzucą na swoich klientów.
Wszyscy mają stałe bezpieczne urzędnicze pensje.
Nie mam zamiaru sponsorować was ani tych których powsadzacie na stanowiska po znajomości z nowymi wynagrodzeniami w urzędach miejskich.
Nie mieszkacie tu,lub zbyt krótko mieszkacie żeby móc decydować o losach mieszkańców miasta.
Wasze serca nie są związane z tym miastem.
Obecni na spotkaniu niech decydują o swoich władzach i miejscowościach u siebie.
Osoby piastujące stanowiska urzędnicze nie powinny należeć do żadnej partii.
18 lutego 2024
+5
-4
GallAnonim   Do lokalnych polityków... Jaki to dla was zaszczyt żeby mieć poparcie takiego kolesia jak jakiś czarnej ? DZBAN ROKU W PLEBISCYCIE ? Pokazujecie lokalnemu społeczeństwu że trzeba was omijać szerokim łukiem. IDIOCI !
17 lutego 2024
+19
-8
sssss   Burak. Wstyd że ktoś mu tutaj pozwala głosić te putinowskie brednie. Pozostaje mieć nadzieję że wkrótce i tego kolesia skutecznie rozliczą. Kościelnego nie było?
17 lutego 2024
+23
-7
Zonkers   Temu niezależnemu, tak? ;D
16 lutego 2024
+19
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Kto zasiądzie w Radzie Powiatu?
Już wiadomo kto przez pięć najbliższych lat będzie zasiadał w Radzie Powiatu Biłgorajskiego. O mandat radnego ubiegało się 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów wyborczych.
w środę, godzina 10:07 Józefów
Leśnicy sprzedają URSUSA 4514
11 kwietnia 2024 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Znamy skład Rady Miasta Biłgoraja
Podczas niedzielnych mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych, którzy przez najbliższych 5 lat będą decydować o przyszłości miasta. Znamy oficjalne wyniki.
w piątek, godzina 11:17 Biłgoraj
Wolne etaty w starostwie
w piątek, godzina 18:07 Biłgoraj
Zderzenie pojazdów na ul. Długiej
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja
Znamy wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja. W drugiej turze, podobnie jak w 2018 roku, zmierzą się dotychczasowy włodarz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
w piątek, godzina 15:58 Łukowa
Gołym okiem widać zaawansowanie prac przy jednej z najważniejszych powiatowych inwestycji
w czwartek, godzina 10:23 Biłgoraj
Oświadczenie prezesa PGK ws. możliwych nieprawidłowości w oczyszczalni ścieków
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Znamy skład nowej rady
Znane są już oficjalne wyniki wyborów w gminie Biłgoraj. O fotel wójta ubiegało się trzech kandydatów. Kto uzyskał najwięcej głosów?
we wtorek, godzina 06:47 Biłgoraj
Napad na lombard
w piątek, godzina 08:43 Biłgoraj
Kinga ma maturę na 100%
10 kwietnia 2024 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
w piątek, godzina 21:27 Biłgoraj
W BCK można oglądać wystawę audiowizualną pt. "One"
10 kwietnia 2024 Frampol
Utrudnienia na DW nr 835. Rusza remont
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Wyniki wyborów z 66% obwodów w Biłgoraju. Będzie druga tura?
Trwa liczenie głosów oddanych w niedzielnym głosowaniu. Według wyników z 66,67% obwodów wybory na burmistrza Biłgoraja nie zostały rozstrzygnięte. Kto ma szansę na udział w drugiej turze?
11 kwietnia 2024 Księżpol
Mieszkanka powiatu w konkursie Miss Polonia 2024
w poniedziałek, godzina 07:53 Biłgoraj
Pożegnanie radnych
9 kwietnia 2024 Biłgoraj
Do sądu wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej
Jak informuje radca prawny Marek Błaszczak, pełnomocnik burmistrza Janusza Rosłana, do sądu w Biłgoraju wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej.
we wtorek, godzina 12:53 Biłgoraj
Tak zmieni się skwer
w czwartek, godzina 09:48 Biłgoraj
W starostwie można oddać krew
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl