
We wtorek 13 lutego w Kraśniku zostały rozegrane półfinały wojewódzkiej licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja ZSL w Biłgoraju rywalizowała z dziewczynami z Zespołu Szkół nr. 1 w Kraśniku i I L O im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim.
Zawody, którym towarzyszyła ogromna presja związana z awansem do finałów wojewódzkich rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Pierwszy mecz drużyna z Biłgoraja grała z dziewczynami reprezentującymi powiat kraśnicki. Po zaciętej walce nasza drużyna wygrała 2:1. W drugim z I LO z Janowa Lubelskiego było już trochę łatwiej i po zwycięstwie 2:0 dziewczyny z "Lesnika" osiągnęły historyczny awans na mistrzostwa województwa w Tomaszowie Lubelskim.
W zawodach grały: Alicja Szawara, Zuzanna Tomecka, Klaudia Szymaszek, Izabela Murzacz, Kinga Osiewicz, Karolina Tomecka, Roksana Piela, Paulina Dziaduszyńska, Aleksandra Szybiak, Emilia Sosnowa, Amelia Wcisło, Katarzyna Bielak.
Gratulujemy!

Zarejestruj się
Zaloguj się


















Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail