Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2021.06.22 08:42 | aktualizacja: 2021.06.23 09:47

Olimpijczycy wyróżnieni przez starostę biłgorajskiego

W poniedziałek, 21 czerwca starosta biłgorajski Andrzej Szarlip nagrodził okolicznościowym dyplomem i kartami podarunkowymi uczniów I LO im. ONZ, RCEZ, ZSBiO, ZSS oraz MDK, którzy w roku szkolnym 2020/2021 wyróżnili się osiągnięciami w nauce.
Olimpijczycy wyróżnieni przez starostę biłgorajskiego
Olimpijczycy wyróżnieni przez starostę biłgorajskiego

Wyróżnieni uczniowie I LO im. ONZ w Biłgoraju:
1. Piotr Łaba, laureat LXVII Olimpiady Chemicznej, finalista LXXII Olimpiady Matematycznej, finalista 70 Olimpiady Fizycznej, finalista XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy", laureat Ogólnopolskej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki, finalista Ogólnopolskej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z informatyki, finalista XII Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kalickiego organizowanego przez WAT i laureat Konkursu Matematycznego organizowany przez Instytut Techniczno-Informatyczny Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu, zajął III miejsce drużynowo w 31 Zawodach Matematycznych Państw Bałtyckich "Baltic Way 2020" i I miejsce w etapie okręgowym XLVII Olimpiady Geograficznej;
2. Julia Rębacz, laureatka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej";
3. Magdalena Golec, finalistka XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy";
4. Szymon Krzesiński, finalista XIV Ogólnopolskej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy";
5. Kacper Kudach, finalista 45 Olimpiady Języka Angielskiego;
6. Natalia Jarząbek, finalistka XXV Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności;
7. Katarzyna Granda, finalistka XXXI Olimpiady Teologii Katolickiej;
8. Dominika Kleban, finalistka XXXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej;
9. Konrad Deryło, uczestnik etapu centralnego zawodów III stopnia XXVIII Olimpiady Informatycznej, laureat Konkursu Matematycznego organizowanego przez Instytut Techniczno-Informatyczny Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu;
10. Maciej Żak, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z matematyki, laureat Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" z fizyki, finalista XII Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kalickiego organizowanego przez WAT;
11. Karolina Kucharz, laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia z elementami geologii;
12. Karolina Rożek, laureatka XIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia z elementami geologii;
13. Kacper Polski, laureat XIII Ogólnopolskiej Olimpiady "O Diamentowy Indeks AGH" - geografia z elementami geologii;
14. Róża Sowa, finalistka XII Międzynarodowej Olimpiady Języka Rosyjskiego;
15. Jakub Rak, finalista XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;
16. Martyna Bednarz, finalistka XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;
17. Martyna Kulanin, zdobyła nagrodę główną w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Ludzie ludziom zgotowali ten los" im. Augusta Kowalczyka i wyróżnienie honorowe w Ogólnopolskim Konkursie Graficznym "Ogrody wyobraźni. Biennale Małych Form Graficznych" oraz kwalifikację do wystawy w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ziemia jest jedna";
18. Patrycja Pietruczyk, zdobyła nagrodę główną w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Ludzie ludziom zgotowali ten los" im. Augusta Kowalczyka;
19. Ewa Przytuła, zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Wyraź to w Pixel-Ach!";
20. Aleksandra Chara, zdobyła wyróżnienie w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Ludzie ludziom zgotowali ten los" im. Augusta Kowalczyka;
21. Martyna Koman, zdobyła wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Rosyjskiej dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych;
22. Michalina Wieczorek, zdobyła nagrodę główną w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ziemia jest jedna" i wyróżnienie w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym “Ludzie ludziom zgotowali ten los" im. Augusta Kowalczyka;
23. Miłosz Sadowski, finalista Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii;
24. Bartłomiej Waliłko, finalista Międzynarodowego konkursu programistycznego PiX Programming Challenge 2020;
25. Mateusz Demidowski, finalista Międzynarodowego konkursu programistycznego PiX Programming Challenge 2020;
26. Tomasz Dyrka, finalista Międzynarodowego konkursu programistycznego PiX Programming Challenge 2020;
27. Jan Wołowski, finalista Międzynarodowego konkursu programistycznego PiX Programming Challenge 2020;
28. Michał Dworniczak, finalista Międzynarodowego konkursu programistycznego PiX Programming Challenge 2020.

Wyróżnieni uczniowie RCEZ:
1. Adam Pudło, finalista i zdobywca I miejsca w kategorii "Wyposażenie warsztatów" w 27. Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej;
2. Daniel Pięciorek, finalista 27. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Samochodowej;
3 Sebastian Czusz, I miejsce w zawodzie technik pojazdów samochodowych w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem" oraz II miejsce w kategorii "Układy wspomagające bezpieczeństwo bierne i czynne w pojazdach ciężarowych" w 27. Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej;
4. Dawid Kopiec, II miejsce w kategorii "Układy wspomagające bezpieczeństwo bierne i czynne w pojazdach ciężarowych" w 27. Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej oraz II miejsce w zawodzie technik pojazdów samochodowych w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
5 Paweł Pieczykolan, laureat XVII Regionalnego Konkursu Informatycznego "Dzień Bezpiecznego Komputera";
6. Szymon Gmyz, I miejsce w Konkursie Informatycznym organizowanym przez Instytut Techniczno-Informatyczny Uczelni Państwowej w Zamościu;
7. Brajan Alterman, laureat Konkursu Informatycznego organizowanego przez Instytut Techniczno-Informatyczny Uczelni Państwowej w Zamościu;
8. Weronika Garbacz, II miejsce w zawodzie technik ekonomista w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
9. Kamil Padiasek, III miejsce w zawodzie technik ekonomista w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
10. Daniel Malec, II miejsce w zawodzie technik mechatronik w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
11. Paweł Skobel, II miejsce w zawodzie technik mechatronik w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
12. Wojciech Leniart, II miejsce w zawodzie technik mechatronik w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
13. Damian Kurzyna, III miejsce w zawodzie technik elektronik w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
14. Paweł Solak, I miejsce w zawodzie technik elektryk w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem";
15. Kamil Jeleń, I miejsce w zawodzie technik elektryk w XV Lubelskim Międzyszkolnym Konkursie Zawodowym "Rok przed dyplomem".

Wyróżnieni uczniowie Zespołu Szkół Budowalnych i Ogólnokształcacych w Biłgoraju:
1. Borowiec Sebastian, finalista etapu centralnego XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych; VI miejsce w Polsce w Ogólnopolskim konkursie Maks Matematyczny;
2. Marzec Mateusz, X miejsce w Polsce w konkursie Maks Matematyczny, II miejsce w rankingu szkół Ogólnopolski - XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych w okręgu lubelskim;
3. Ksiądz Aleksandra, laureatka etapu centralnego Olimpiady Prawosławnej Wiedzy Religijnej;
4. Mateja Aleksandra, finalistka etapu centralnego Olimpiady Policyjnej;
5. Gdańska Maria, finalistka etapu centralnego XXV Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej;
6. Semak Julia, zajęła II miejsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Żołnierze wyklęci - Bohaterowie Niezłomni", II miejsce w Konkursie "Wakacje z historią" organizowanym przez Związek Żołnierzy AK o/Zamość;
7. Bucior Julia, zajęła I miejsce w kategorii powyżej 16 lat w Konkursie plastycznym "Z tęsknoty za podróżami" organizowanym przez Fundację Kultury Irlandzkiej";
8. Frączek Aleksandra, laureatka Programu "Lider wiedzy i ochrony środowiska" organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie oraz Kuratorium Oświaty w Lublinie;
9. Hyz Julia, laureatka Konkursu historycznego "Cud nad Wisłą 1920";
10. Buczek Katarzyna, laureatka Konkursu historycznego "Cud nad Wisłą 1920" i Konkursu historycznego "Wolna-Niepodległa";
11. Jachimowicz Patrycja, zajęła I miejsce w województwie lubelskim w kategorii LO1 w Ogólnopolskim konkursie Maks Matematyczny;
12. Matysiak Hubert, zajął I miejsce w woj. lubelskim w kategorii LO2 w Ogólnopolskim konkursie Maks Matematyczny;
13. Leśniak Aleksandra, zajęła II miejsce w województwie w IV kategorii wiekowej w konkursie "Mój las", organizowanym przez Ligę Ochrony Przyrody;
14. Ohirko Anna, zdobyła wyróżnienie od Konsulatu Honorowego Irlandii w Poznaniu w Konkursie plastycznym "Z tęsknoty za podróżami", organizowanym przez Fundację Kultury Irlandzkiej, zajęła II miejsce w XXXI Powiatowym Konkursie wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej;
15. Grabias Martyna, zdobyła wyróżnienie od Konsulatu Honorowego Irlandii w Poznaniu w Konkursie plastycznym "Z tęsknoty za podróżami" organizowanym przez Fundację Kultury Irlandzkiej.

Wyróżnieni wychowankowie MDK:
1. Julia Furmanek, zdobyła złoty medal w 51. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym PENTEL - Japonia, nagrodę w XII Ogólnopolskim Biennale Plastycznym "Rok polski w tradycji i obyczajach", wyróżnienie w 
VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA", nagrodę w I Powiatowym Konkursie Plastycznym na "Kartkę Bożonarodzeniową z motywem biłgorajskim";
2. Anna Szubiak, zdobyła nagrodę w 22. edycji Konkursu Plastycznego "Malujemy Pastelami" - ŚWIAT ABSTRAKCJI, wyróżnienie honorowe przez kwalifikację do wystawy w 16. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym KOLORY SZAROŚCI - "Noc i dzień w szarości" Rawicz 2021, organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Sierakowie;
3. Zofia Majcher, zdobyła brązowy medal w 51. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym PENTEL - Japonia, wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy w XVIII. Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży "Tęczowy Kalendarz", wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA";
4. Lilianna Obszyńska,zdobyła nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Anioły są takie...", wyróżnienie w XXVIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym o tematyce ekologicznej z cyklu "Ziemia jest jedna" - LABIRYNTY ŚWIATA PODWODNEGO, wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym p.n. "Szlakiem Orlich Gniazd 2020", wyróżnienie w 30. Wystawie Rysunku i Malarstwa "Mój Teatr", wyróżnienie w 
XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesteśmy dumni z Polski";
5. Katarzyna Szado, zajęła II miejsce w MIĘDZYNARODOWYM FESTIWALu "MAGIA TAŃCA" 28.02.2021 OSTRÓW WILKOPOLSKI, III miejsce OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA DANCE SHOW BIAŁOBRZESKI 11.04.21 Gdańsk, I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca w Głogowie Mov&Fun 19.04.21 Głogów;
6. Oliwia Dudzic, zajęła II miejsce solo w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Dance Show Białobrzeski, 11.04.21 Gdańsk, I miejsce solo w Ogólnopolskim Turniej Tańca w Głogowie Mov&Fun 19.04.21 Głogów;
7. Martyna Dziedzic, zajęła I miejsce Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bajki robotów" w Raciborzu, I miejsce w Wiosennych Spotkaniach ze Stanisławem Lemem i Janem Brzechwą w Krasnobrodzie;
8. Faustyna Kaczor, zajęła I miejsce w V Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tajemniczy ogród - wiosna 2021";
9. Antonina Mosakowska, zajęła I miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Koci świat";
10. Hanna Brodziak, zajęła III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tanecznym Solo Dance Fascination-SDF" Zamośc 2021, III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca pod patronatem Starosty Biłgorajskiego Taneczne Inspiracje w sieci, I miejsce w I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca "Chyże Nóżki" Kraków;
11. Klaudia Dargiel, zajeła I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Tanecznym "Solo Dance Fascination-SDF" Zamość 2021, III miejsce Ogólnopolskim Festiwalu Tańca pod patronatem Starosty Biłgorajskiego Taneczne Inspiracje w sieci, I miejsce w I Ogólnopolskim Festiwalu Tańca " Chyże Nóżki" Kraków;
12. Dominika Winnicka, zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Krakowie.

Wyróżnieni uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych:
1. Magdalena Kaper, zajęła I miejsce konkursie literacko - plastycznym "Mój Zamość" i II miejsce konkursie czytelniczym "Kolory czytania";
2. Weronika Szafraniec, zajęła III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Koci świat" organizowany przez SOSW w Kęble i I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez SOSW w Zamościu "Zawsze niech będzie";
3. Arkadiusz Kwiatkowski, zdobył wyróżnienie w I Ogólnpopolskim Konkursie Plastycznym "Koci świat" organizowany przez SOSW w Kęble;
4. Natalia Koper, zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez SOSW w Zamościu "Zawsze niech będzie".

Starostwo Powiatowe
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Olimpijczycy wyróżnieni przez starostę biłgorajskiego, 0 out of 5 based on 0 ratings
Starostwo Powiatowe dodany
 
Odsłon: 3568
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 20:07 Biłgoraj
31. finał WOŚP w Biłgoraju
W niedzielę 29 stycznia zorganizowano 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak każdego roku WOŚP gra w Biłgoraju. Na ulicach miasta można było spotkać wolontariuszy, a koncert finałowy odbył się w Biłgorajskim Centrum Kultury.
dzisiaj, 16:28 Biłgoraj
Strażacy przeszli na emeryturę, w tym rzecznik KP PSP
w piątek, godzina 09:47 Region
Na Roztoczu powstanie ścieżka w koronach drzew
w niedzielę, godzina 00:18 Biłgoraj
Studniówka uczniów RCEZ [NOWE ZDJĘCIA]
Na symboliczne sto dni przed najważniejszym egzaminem w życiu, na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej. Studniówka została zorganizowana w sobotę 28 stycznia, w hotelu Janów, w Borownicy.
dzisiaj, 09:07 Radzięcin
Chciał uniknąć zderzenia z sarną, wylądował w rowie
dzisiaj, 09:03 Kozaki
Czołówka w Kozakach
19 stycznia 2023 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu zatrzymany na Podkarpaciu
Jak potwierdza policja z Lubaczowa, do zatrzymania mieszkańca powiatu biłgorajskiego doszło w nocy z 16 na 17 stycznia, na terenie województwa podkarpackiego, w powiecie lubaczowskim. Prokuratura Rejonowa wszczęła śledztwo w kierunku art. 197 par. 1 kk. Mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony bez postawienia zarzutów.
w poniedziałek, godzina 11:57 Gmina Biłgoraj
2 pożary w gminie Biłgoraj
w poniedziałek, godzina 12:47 Biłgoraj
"Dzień i noc" wraca do Biłgoraja
w czwartek, godzina 07:53 Biłgoraj
Zmarł ks. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny
W wieku 80 lat zmarł ks. kan. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny, uhonorowany tytułem "Zasłużony dla miasta Biłgoraja". Odszedł w środę 25 stycznia.
w środę, godzina 08:15 Goraj
Szkoła na sprzedaż
w poniedziałek, godzina 08:18 Gromada
Gminne kolędowanie w Gromadzie
19 stycznia 2023 Biłgoraj
Będą grupowe zwolnienia w powiecie?
Na koniec listopada ubiegłego roku Powiatowy Urząd Pracy zanotował 1,5% wzrost bezrobocia w powiecie. Wyniosło ono 6%. Czy wzrośnie jeszcze bardziej ze względu na zwolnienia grupowe? Biłgorajskie firmy planują podjęcie takich kroków?
dzisiaj, 08:15 Zanie
Gmina Księżpol kolędowała w Zaniach
w niedzielę, godzina 12:00 Biłgoraj
Track Day dla WOŚP
w czwartek, godzina 08:08 Biłgoraj
Nowe oznakowanie w okolicach jednego z głównych skrzyżowań?
Z taką propozycja, by ustawić nowe znaki w okolicy skrzyżowania ul. Boh. Monte Cassino z ul. Komorowskiego wystąpił radny Rady Miasta Biłgoraja Tomasz Bednarz, który uznał, że poprawi to bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych. O jakie zmiany chodzi?
w poniedziałek, godzina 15:32 Lubelszczyzna
Pada śnieg. Na drogi Lubelszczyzny wyjechały solarki i piaskarki
17 stycznia 2023 Aleksandrów
Przyczepa ciężarówki uderzyła w mazdę [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 10:22 Biłgoraj
Kolejne oszustwo na pracownika banku. 24-latek stracił kilka tys. zł
24-latek podczas rozmowy z fałszywym pracownikiem banku uwierzył, że jego oszczędności są zagrożone. Podał kody, które umożliwiły oszustowi wypłatę z jego konta. Mężczyzna stracił ponad 7 000 złotych.
w niedzielę, godzina 20:35 Biłgoraj
Miłośnicy motoryzacji dla WOŚP
dzisiaj, 09:21 Józefów
Akcyza za paliwo rolnicze do zwrotu
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl