Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2021.05.30 09:21

Sanepid do rolników i zbieraczy runa leśnego - musisz wpisać się do rejestru!

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Biłgoraju informuje, że każda osoba, która dostarcza surowce i produkty pochodzenia roślinnego zobowiązana jest do wpisania się do rejestru. Można to zrobić w siedzibie instytucji lub za pośrednictwem strony internetowej.
Sanepid do rolników i zbieraczy runa leśnego - musisz wpisać się do rejestru!
Sanepid do rolników i zbieraczy runa leśnego - musisz wpisać się do rejestru! - zdjęcie nadesłane przez czytelnika

Producenci z terenu powiatu biłgorajskiego dostarczający surowce i produkty pochodzenia roślinnego do punktów skupu/zakładów przetwórczych/ konsumenta końcowego, zgodnie z przepisami art. 63 ust. 2 pkt 1, 12 i 13 oraz ust. 3 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2020 r. poz. 2021 ze zm.), zobowiązani są do złożenia wniosku o wpis do rejestru zakładów do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego

w Biłgoraju ul. Dąbrowskiego 15, 23-400 Biłgoraj

Druk wniosku o wpis do rejestru zakładów dostępny jest w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Biłgoraju, ul. Dąbrowskiego 15, 23-400 Biłgoraj oraz na stronie internetowej stacji www.gov.pl/web/psse-bilgoraj w zakładce dokumenty i wnioski do pobrania.

Rejestracja jest bezpłatna.

W przypadku stwierdzenia prowadzenia produkcji pierwotnej produktów pochodzenia roślinnego i działań powiązanych bez złożenia wniosku o wpis do rejestru zakładów, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Biłgoraju będzie zobligowany - zgodnie z art. 103 ust. 1 pkt 4 i art. 104 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2020 r. poz. 2021 ze zm.) do wystąpienia z wnioskiem o wymierzenie kary pieniężnej do Lubelskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
red. dodany
 
Odsłon: 9110
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
JKlemens  Oto mamy rządy PiS-omatołków. Już niedługo jak zachcesz pójść do toalety to będziesz musiał wypełnić zgłoszenie w sanepidzie. Urzędnik przyjedzie, sprawdzi czy aby masz papier toaletowy i czy spłuczka działa. Nie będzie tak, że się załatwisz a papieru brak, woda w spłuczce nie badana i pod złym ciśnieniem. Oczywiście ważne też okno czy ma wymiary odpowiednie i czy wentylacja ma odpowiedni ciąg i czy czasem nie wychodzi na ulicę. Bo na ulicę nie wolno wypuszczać nieświeżego powietrza z wentylacji bo tam ludzie przecież chodzą. A nasza dojna zmiana dba o ludzi a tym bardziej o dzieci. Bo dzieci to jest przyszłość PiS-u, telewizji Trwam i Polski oczywiście jak najbardziej. I tak ma być bo my dbamy o Polaków, oczywiście tych prawych. Na nieprawych nałożymy podatki, może nawet od sedesu będą płacić. Bo wiadomo, że nam pieniądze nie śmierdzą nawet jak pobierane są od sedesu i od PiS-uaru. Tak nam dopomóż.....
30 maja 2021
+24
-5
Ostatnio dodane komentarze
JKlemens   Oto mamy rządy PiS-omatołków. Już niedługo jak zachcesz pójść do toalety to będziesz musiał wypełnić zgłoszenie w sanepidzie. Urzędnik przyjedzie, sprawdzi czy aby masz papier toaletowy i czy spłuczka działa. Nie będzie tak, że się załatwisz a papieru brak, woda w spłuczce nie badana i pod złym ciśnieniem. Oczywiście ważne też okno czy ma wymiary odpowiednie i czy wentylacja ma odpowiedni ciąg i czy czasem nie wychodzi na ulicę. Bo na ulicę nie wolno wypuszczać nieświeżego powietrza z wentylacji bo tam ludzie przecież chodzą. A nasza dojna zmiana dba o ludzi a tym bardziej o dzieci. Bo dzieci to jest przyszłość PiS-u, telewizji Trwam i Polski oczywiście jak najbardziej. I tak ma być bo my dbamy o Polaków, oczywiście tych prawych. Na nieprawych nałożymy podatki, może nawet od sedesu będą płacić. Bo wiadomo, że nam pieniądze nie śmierdzą nawet jak pobierane są od sedesu i od PiS-uaru. Tak nam dopomóż.....
30 maja 2021
+24
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Kto zasiądzie w Radzie Powiatu?
Już wiadomo kto przez pięć najbliższych lat będzie zasiadał w Radzie Powiatu Biłgorajskiego. O mandat radnego ubiegało się 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów wyborczych.
w środę, godzina 10:07 Józefów
Leśnicy sprzedają URSUSA 4514
11 kwietnia 2024 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Znamy skład Rady Miasta Biłgoraja
Podczas niedzielnych mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych, którzy przez najbliższych 5 lat będą decydować o przyszłości miasta. Znamy oficjalne wyniki.
w czwartek, godzina 10:23 Biłgoraj
Oświadczenie prezesa PGK ws. możliwych nieprawidłowości w oczyszczalni ścieków
we wtorek, godzina 06:47 Biłgoraj
Napad na lombard
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja
Znamy wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja. W drugiej turze, podobnie jak w 2018 roku, zmierzą się dotychczasowy włodarz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
w poniedziałek, godzina 07:53 Biłgoraj
Pożegnanie radnych
10 kwietnia 2024 Frampol
Utrudnienia na DW nr 835. Rusza remont
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Znamy skład nowej rady
Znane są już oficjalne wyniki wyborów w gminie Biłgoraj. O fotel wójta ubiegało się trzech kandydatów. Kto uzyskał najwięcej głosów?
11 kwietnia 2024 Księżpol
Mieszkanka powiatu w konkursie Miss Polonia 2024
w czwartek, godzina 09:48 Biłgoraj
W starostwie można oddać krew
10 kwietnia 2024 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
we wtorek, godzina 12:53 Biłgoraj
Tak zmieni się skwer
w środę, godzina 13:01 Gmina Biłgoraj
Ograniczenia w korzystaniu z wody w gminie Biłgoraj
8 kwietnia 2024 Biłgoraj
Wyniki wyborów z 66% obwodów w Biłgoraju. Będzie druga tura?
Trwa liczenie głosów oddanych w niedzielnym głosowaniu. Według wyników z 66,67% obwodów wybory na burmistrza Biłgoraja nie zostały rozstrzygnięte. Kto ma szansę na udział w drugiej turze?
w czwartek, godzina 14:29 Biłgoraj
Na OSiR ratują życie
7 kwietnia 2024 Biłgoraj
Jaka frekwencja w powiecie? [AKTUALIZACJA]
9 kwietnia 2024 Biłgoraj
Do sądu wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej
Jak informuje radca prawny Marek Błaszczak, pełnomocnik burmistrza Janusza Rosłana, do sądu w Biłgoraju wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej.
w środę, godzina 11:55 Wyścigi samochodowe
Karol Kręt pierwszym Polakiem w Carrera Cup od 9 lat
w poniedziałek, godzina 22:08 Biłgoraj
Spotkanie otwarte z Wojciechem Gleniem
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl