Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2021.05.30 09:21

Sanepid do rolników i zbieraczy runa leśnego - musisz wpisać się do rejestru!

Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Biłgoraju informuje, że każda osoba, która dostarcza surowce i produkty pochodzenia roślinnego zobowiązana jest do wpisania się do rejestru. Można to zrobić w siedzibie instytucji lub za pośrednictwem strony internetowej.
Sanepid do rolników i zbieraczy runa leśnego - musisz wpisać się do rejestru!
Sanepid do rolników i zbieraczy runa leśnego - musisz wpisać się do rejestru!

Producenci z terenu powiatu biłgorajskiego dostarczający surowce i produkty pochodzenia roślinnego do punktów skupu/zakładów przetwórczych/ konsumenta końcowego, zgodnie z przepisami art. 63 ust. 2 pkt 1, 12 i 13 oraz ust. 3 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2020 r. poz. 2021 ze zm.), zobowiązani są do złożenia wniosku o wpis do rejestru zakładów do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego

w Biłgoraju ul. Dąbrowskiego 15, 23-400 Biłgoraj

Druk wniosku o wpis do rejestru zakładów dostępny jest w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Biłgoraju, ul. Dąbrowskiego 15, 23-400 Biłgoraj oraz na stronie internetowej stacji www.gov.pl/web/psse-bilgoraj w zakładce dokumenty i wnioski do pobrania.

Rejestracja jest bezpłatna.

W przypadku stwierdzenia prowadzenia produkcji pierwotnej produktów pochodzenia roślinnego i działań powiązanych bez złożenia wniosku o wpis do rejestru zakładów, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Biłgoraju będzie zobligowany - zgodnie z art. 103 ust. 1 pkt 4 i art. 104 ust. 1 ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. z 2020 r. poz. 2021 ze zm.) do wystąpienia z wnioskiem o wymierzenie kary pieniężnej do Lubelskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Sanepid do rolników i zbieraczy runa leśnego - musisz wpisać się do rejestru!, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 8266
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
JKlemens  Oto mamy rządy PiS-omatołków. Już niedługo jak zachcesz pójść do toalety to będziesz musiał wypełnić zgłoszenie w sanepidzie. Urzędnik przyjedzie, sprawdzi czy aby masz papier toaletowy i czy spłuczka działa. Nie będzie tak, że się załatwisz a papieru brak, woda w spłuczce nie badana i pod złym ciśnieniem. Oczywiście ważne też okno czy ma wymiary odpowiednie i czy wentylacja ma odpowiedni ciąg i czy czasem nie wychodzi na ulicę. Bo na ulicę nie wolno wypuszczać nieświeżego powietrza z wentylacji bo tam ludzie przecież chodzą. A nasza dojna zmiana dba o ludzi a tym bardziej o dzieci. Bo dzieci to jest przyszłość PiS-u, telewizji Trwam i Polski oczywiście jak najbardziej. I tak ma być bo my dbamy o Polaków, oczywiście tych prawych. Na nieprawych nałożymy podatki, może nawet od sedesu będą płacić. Bo wiadomo, że nam pieniądze nie śmierdzą nawet jak pobierane są od sedesu i od PiS-uaru. Tak nam dopomóż.....
30 maja 2021
+24
-5
Ostatnio dodane komentarze
JKlemens   Oto mamy rządy PiS-omatołków. Już niedługo jak zachcesz pójść do toalety to będziesz musiał wypełnić zgłoszenie w sanepidzie. Urzędnik przyjedzie, sprawdzi czy aby masz papier toaletowy i czy spłuczka działa. Nie będzie tak, że się załatwisz a papieru brak, woda w spłuczce nie badana i pod złym ciśnieniem. Oczywiście ważne też okno czy ma wymiary odpowiednie i czy wentylacja ma odpowiedni ciąg i czy czasem nie wychodzi na ulicę. Bo na ulicę nie wolno wypuszczać nieświeżego powietrza z wentylacji bo tam ludzie przecież chodzą. A nasza dojna zmiana dba o ludzi a tym bardziej o dzieci. Bo dzieci to jest przyszłość PiS-u, telewizji Trwam i Polski oczywiście jak najbardziej. I tak ma być bo my dbamy o Polaków, oczywiście tych prawych. Na nieprawych nałożymy podatki, może nawet od sedesu będą płacić. Bo wiadomo, że nam pieniądze nie śmierdzą nawet jak pobierane są od sedesu i od PiS-uaru. Tak nam dopomóż.....
30 maja 2021
+24
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
29 stycznia 2023 Biłgoraj
31. finał WOŚP w Biłgoraju
W niedzielę 29 stycznia zorganizowano 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak każdego roku WOŚP gra w Biłgoraju. Na ulicach miasta można było spotkać wolontariuszy, a koncert finałowy odbył się w Biłgorajskim Centrum Kultury.
dzisiaj, 19:17 Biłgoraj
Suczka porzucona na mrozie. Sprawa ma zostać zgłoszona policji
dzisiaj, 14:19 Powiat
Zaplanowano przerwy w dostawie prądu
dzisiaj, 00:02 Biłgoraj
Bal maturalny uczniów ZSZiO [NOWE ZDJĘCIA]
Tegoroczne studniówki uczniów biłgorajskich szkół zakończone. Jako jedni z ostatnich, w sobotę 4 lutego, na balu maturalnym bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących. Ich studniówka odbyła się w hotelu Janów w Borownicy.
dzisiaj, 09:05 Turobin
Gmina sprzedaje strażackiego stara
27 stycznia 2023 Region
Na Roztoczu powstanie ścieżka w koronach drzew
29 stycznia 2023 Biłgoraj
Studniówka uczniów RCEZ [NOWE ZDJĘCIA]
Na symboliczne sto dni przed najważniejszym egzaminem w życiu, na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej. Studniówka została zorganizowana w sobotę 28 stycznia, w hotelu Janów, w Borownicy.
dzisiaj, 09:47 Biłgoraj
Mistrz Polski z "Budowlanki"
w sobotę, godzina 10:17 Żelebsko
Powstanie droga Żelebsko-Trzęsiny
26 stycznia 2023 Biłgoraj
Zmarł ks. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny
W wieku 80 lat zmarł ks. kan. Jan Maksim, były proboszcz parafii pw. św. Marii Magdaleny, uhonorowany tytułem "Zasłużony dla miasta Biłgoraja". Odszedł w środę 25 stycznia.
w sobotę, godzina 22:55 Biłgoraj
"Sklep z facetami" w Biłgoraju
we wtorek, godzina 16:28 Biłgoraj
Strażacy przeszli na emeryturę, w tym rzecznik KP PSP
26 stycznia 2023 Biłgoraj
Nowe oznakowanie w okolicach jednego z głównych skrzyżowań?
Z taką propozycja, by ustawić nowe znaki w okolicy skrzyżowania ul. Boh. Monte Cassino z ul. Komorowskiego wystąpił radny Rady Miasta Biłgoraja Tomasz Bednarz, który uznał, że poprawi to bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pieszych. O jakie zmiany chodzi?
w czwartek, godzina 10:52 Zawada
Potrącenie na trasie Biłgoraj-Zamość. Nie żyje 63-latka
w czwartek, godzina 11:42 Biłgoraj
W Urzędzie Miasta polała się krew
w sobotę, godzina 22:22 Biłgoraj
"Katolik" na studniówce
Uroczystym balem studniówkowym uczniowie ostatnich klas Katolickiego Liceum im. Jana Pawła II rozpoczęli odliczanie do egzaminów maturalnych. Wydarzenie zorganizowano w sobotę 4 lutego w Restauracji Kresovia pod Biłgorajem.
25 stycznia 2023 Goraj
Szkoła na sprzedaż
w piątek, godzina 20:17 Biłgoraj
Spotkanie z działaczami Lewicy
w czwartek, godzina 08:18 Biłgoraj
Sylwia wyruszyła na konkurs Miss Charm
Pochodząca z Biłgoraja Sylwia Bober jest w drodze do Wietnamu, gdzie będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym konkursie piękności.
dzisiaj, 09:00 Biłgoraj
"Sztuka - Moda - Piękno" - wystawa prac młodych plastyków
w sobotę, godzina 08:20 Babice
Babiczanki najlepsze
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl