Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2020.10.07 13:37

Bezpośrednia obsługa interesantów w starostwie wstrzymana

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców.
Bezpośrednia obsługa interesantów w starostwie wstrzymana
Bezpośrednia obsługa interesantów w starostwie wstrzymana

W związku ze wzrostem liczby osób zakażonych koronawirusem Starostwo Powiatowe w Biłgoraju wprowadza zmiany w obsłudze interesantów. Podyktowane jest to troską o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców. Od czwartku, 8 października wprawadzone zostaną zmiany w obsłudze interesantów, które polegają na ograniczeniu kontaktów z pracownikami urzędu do formy wykluczającej bezpośredni kontakt.

Sprawy urzędowe należy więc załatwiać za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub tradycyjnej: poczty elektronicznej, elektronicznej skrzynki podawczej, telefonu, czy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Wnioski i dokumenty dostępne są do pobrania na stronie internetowej pod adresem: https://www.bilgorajski.pl/dokumenty-do-pobrania. Wypełnione dokumenty należy wrzucać do oznaczonego pojemnika, znajdującego się przy wejściu do budynku, w zamkniętych kopertach opisanych nazwą wydziału oraz zawierających numer telefonu interesanta. Jak informuje Starostwo interesanci będą przyjmowani jedynie w sprawach niecierpiących zwłoki w wyznaczonym do tego miejscu.

Również kasa starostwa nie realizuje obsługi w sposób bezpośredni, a wszystkie transakcje powinny być regulowane drogą elektroniczną.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Bezpośrednia obsługa interesantów w starostwie wstrzymana, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 6197
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
stan  Czy to nie jest przesada? Dlaczego inne urzędy tego nie robią, tylko starostwo? Dlaczego firmy pracują i ludzie też tam narażają swoje zdrowie. Szkoły pracują, nauczyciele, młodzież i dzieci chodzą do szkół. Takie decyzje starostwa nie są dobre dla mieszkańców. Co z tego że zamkniecie się w urzędzie jak wasze rodziny normalnie pracują i spotkacie się z nimi w domu? Nie chodzą urzędnicy na zakupy do sklepów? Co zrobicie jak wam zamkną sklepy? Będziecie kupować chleb zdalnie?
7 października 2020
+27
-3
odie  "W związku ze wzrostem liczby osób zakażonych...". liczba zakażonych nie wzrosła. W stosunku do ilości wykonanych testów zmalała w porównaniu z dniem wczorajszym, przedwczorajszym. Wczoraj było to 9%, a dziś 6%. Dane podawane bez porównania, zestawienia są doskonała forma oszukiwania, szerzenia fakenews-ów. Robią to niemal wszystkie platformy informacyjne. Do czego zmierzamy?
7 października 2020
+14
-2
Ostatnio dodane komentarze
Drakkar  do stan   Kto wtedy bedzie glosował na Jarosława?
Zresztą wirusa juz ni ma.
Tag muwili w tylewizji.
7 października 2020
+6
-2
stan   Czy to nie jest przesada? Dlaczego inne urzędy tego nie robią, tylko starostwo? Dlaczego firmy pracują i ludzie też tam narażają swoje zdrowie. Szkoły pracują, nauczyciele, młodzież i dzieci chodzą do szkół. Takie decyzje starostwa nie są dobre dla mieszkańców. Co z tego że zamkniecie się w urzędzie jak wasze rodziny normalnie pracują i spotkacie się z nimi w domu? Nie chodzą urzędnicy na zakupy do sklepów? Co zrobicie jak wam zamkną sklepy? Będziecie kupować chleb zdalnie?
7 października 2020
+27
-3
odie   "W związku ze wzrostem liczby osób zakażonych...". liczba zakażonych nie wzrosła. W stosunku do ilości wykonanych testów zmalała w porównaniu z dniem wczorajszym, przedwczorajszym. Wczoraj było to 9%, a dziś 6%. Dane podawane bez porównania, zestawienia są doskonała forma oszukiwania, szerzenia fakenews-ów. Robią to niemal wszystkie platformy informacyjne. Do czego zmierzamy?
7 października 2020
+14
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

REKLAMA
REKLAMA
10 kwietnia 2021 Biłgoraj
81. rocznica zbrodni katyńskiej i 11. rocznica katastrofy smoleńskiej
W sobotnie popołudnie, 10 kwietnia w Biłgoraju upamiętniono polskich oficerów pomordowanych na terenie byłego ZSRR w 1940 r. oraz ofiary katastrofy smoleńskiej, w 11. rocznicę tego tragicznego wydarzenia. Z uwagi na pandemię i obowiązujące obostrzenia uroczystości miały symboliczny charakter.
w czwartek, godzina 10:47 Lubelszczyzna
3 przypadki śmiertelne w powiecie
we wtorek, godzina 12:51 Biłgoraj
Była zawodniczka Znicza jedzie na olimpiadę w Tokio
16 kwietnia 2021 Powiat
Ognisko ptasiej grypy w powiecie
W bieżącym tygodniu, na terenie powiatu biłgorajskiego wykryto pierwsze ognisko ptasiej grypy, dotyczyło ono gospodarstwa niekomercyjnego, w którym utrzymywano 52 ptaki. Stado zostało już zlikwidowane. Przypominamy, że ptasia grypa nie jest groźna dla ludzi.
w czwartek, godzina 07:15 Lubelszczyzna
Wracają przymrozki. IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia
we wtorek, godzina 12:26 Diecezja Zamojsko - Lubaczowska
Biskup o organizacji Pierwszej Komunii Św.
14 kwietnia 2021 Kraj
Minister zdrowia o obostrzeniach. Co z majówką?
W środowe przedpołudnie 14 kwietnia odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Podczas tego spotkania przekazał informacje dotyczące kolejnych kroków podejmowanych przez rząd dotyczących obowiązujących obostrzeń. Jak wiele się zmieni w ciągu najbliższych dni?
we wtorek, godzina 10:42 Kraj
Nowe obostrzenia. Jutro konferencja ministra
we wtorek, godzina 07:21 Biłgoraj
Uczennice ZSZiO finalistkami VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności z Zakresu Projektowania i Wytwarzania Odzieży
w czwartek, godzina 09:10 Biłgoraj
Do Rady Powiatu wpłynęła skarga na starostę
Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu, która odbyła się w poniedziałek 19 kwietnia, radni zajęli się skargą w sprawie naruszenia zasad praworządności i przekroczenia uprawnień, jaka wpłynęła na starostę biłgorajskiego.
w niedzielę, godzina 10:03 Lubelszczyzna
Jak działają oszuści?
w środę, godzina 10:39 Lubelszczyzna
Znów rośnie liczba nowych zakażeń SARS-CoV-2
w środę, godzina 15:48 Kraj
Regionalizacja obostrzeń. Na Lubelszczyźnie nauka hybrydowa
W środowe popołudnie 21 kwietnia odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, podczas której przekazane zostały informacje dotyczące dalszych kroków podejmowanych przez rząd, związanych z epidemią koronawirusa. Wiadomo już, że najmłodsze dzieci wracają do szkół, ale w trybie hybrydowym. Co jeszcze się zmieni w najbliższym czasie?
w sobotę, godzina 18:01 Turobin
Pijany kierowca potrącił rowerzystkę, potem próbował uciec
8 kwietnia 2021 Biłgoraj
Miasto chce sprzedać mieszkania
13 kwietnia 2021 Biłgoraj
Finał Ninja Warrior za nami. Jak poradził sobie strażak z Biłgoraja?
We wtorkowy wieczór 13 kwietnia wyemitowany został finał Ninja Warrior. W programie wystąpił strażak ochotnik z Biłgoraja Piotr Lisiczka. O tytuł pierwszego polskiego Ninja Warrior i 150 tysięcy złotych walczyło 24 zawodników.
we wtorek, godzina 14:28 Dereźnia
Prawie 3 promile u kierowcy skody
w poniedziałek, godzina 10:51 Biłgoraj
125 km/h przez Biłgoraj
w poniedziałek, godzina 11:01 Kraj
Maturzyści będą testowani na koronawirusa przed egzaminem?
Za dwa tygodnie powinny rozpocząć się tegoroczne matury. Czy tak się stanie? Minister edukacji Przemysław Czarnek przedstawił swoje stanowisko w tej sprawie. Możliwe, że będą testy na koronawirusa i szczepienia dla zdających.
w środę, godzina 08:09 Biłgoraj
Od 2021 roku obowiązują nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi
w czwartek, godzina 07:43 Biłgoraj
Taneczne sukcesy w Gdańsku
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl