Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
TARNOGRÓD
2020.05.11 12:22

Odzyskał zgubione pieniądze

Dzięki uczciwej postawie mieszkanki Tarnogrodu 66-letni mężczyzna odzyskał zgubione pieniądze. Dzisiaj odebrał zgubę od policjantów z Posterunku Policji w Tarnogrodzie, którzy zabezpieczyli gotówkę. Mężczyzna był ogromnie wdzięczny za pomoc i godną pochwały postawę kobiety.
Odzyskał zgubione pieniądze
Odzyskał zgubione pieniądze

W ubiegły piątek, 8 maja tuż po godzinie 10:00 do policjantów z Posterunku Policji w Tarnogrodzie zgłosiła się 42-letnia kobieta, która na ul. 1 Maja w Tarnogrodzie odnalazła większą ilość gotówki. Policjanci zabezpieczyli znalezione pieniądze i poszukiwali właściciela. Informowaliśmy o tym w artykule pt. Właściciel gotówki poszukiwany

Dzisiaj około godziny 8:00 do policjantów Posterunku Policji w Tarnogrodzie zgłosił się 66-letni mieszkaniec gminy Potok Górny, do którego należały pieniądze. Jak się okazało 66-latek chciał gotówkę włożyć do kieszeni koszuli, zrobił to jednak niedokładnie i pieniądze wypadły na ulicę.

Mężczyzna był ogromnie wdzięczny za pomoc oraz uczciwą i godną pochwały postawę kobiety i podziękował jej osobiście.

JK/Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Odzyskał zgubione pieniądze, 0 out of 5 based on 0 ratings
JK/Red. dodany
 
Odsłon: 4062
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (7)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
Grzegorz z Chetyna  do Kriser   AMEN
12 maja 2020
+3
-4
Kriser  do Grzegorz z Chetyna   O tym, jak do kwestii znaleźnego odnosi się polskie prawo, wie chyba każda nawet średnio rozgarnięta osoba. Wciąż jest to sprawa pomiędzy dwiema stronami, które - w razie braku satysfakcji - mogą ją rozpatrywać przed właściwym rzeczowo sądem i Panu właściwie nic do tego. Jest taka staropolska mądrość: nadmierna ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Nie chciałby Pan chyba, żeby obce osoby prywatne nadmiernie ingerowały w Pana prywatność i się bardzo mocno interesowały, jak Pan załatwia swoje własne sprawy? Na tym kończę, bo nie ma sensu tej dyskusji nadmiernie rozwlekać.
12 maja 2020
+6
-2
Grzegorz z Chetyna  do Kriser   O ile z dwoma pierwszymi zdaniami mogę się ostatecznie zgodzić, to z pozostałymi niestety nie! Wcale to nie jest prywatna sprawa między tymi osobami. Zgodnie z polskim prawodawstwem należy się znaleźne w wysokości 10% wartości zguby. IGNORANTIA IURIS NOCET... :)
12 maja 2020
+3
-6
Kriser  do Grzegorz z Chetyna   Artykuł o tym, że ktoś znalazł pieniądze, publikuje się po to, aby był formą ogłoszenia skierowaną do osoby, która te pieniądze zgubiła. Artykuł o tym, że zostały odebrane, publikuje się między innemi po to, aby inne osoby, które coś zgubiły, wiedziały, że to ogłoszenie jest już nieaktualne. Natomiast to, czy kobieta w formie podziękowania dostała gotówkę, kwiaty, czekoladki czy samochód (lub czy nie dostała nic) to jest już zdecydowanie prywatna sprawa między obiema stronami i Pana ani mnie - jak napisałem wyżej - nie powinno to nadmiernie ciekawić. Życie prywatne każdej osoby to sprawa, którą należy bezwzględnie szanować. Pozdrawiam serdecznie.
12 maja 2020
+6
-2
Grzegorz z Chetyna  do Kriser   A po co Panie Kriser, redakcja umieszcza artykuł o tym, że ktoś zgubił pieniądze, a ktoś drugi je oddał? Po co nam taka wiedza? To sprawa między obiema stronami i czytelnicy nie powinni o tym wiedzieć... :(
12 maja 2020
+2
-8
Kriser  do Grzegorz z Chetyna   A po co Panu, Panie Grzegorzu, taka wiedza? To jest prywatna sprawa między obiema stronami i ani Pan, ani ja nie powinniśmy się tym interesować.
11 maja 2020
+12
-3
Grzegorz z Chetyna   Czy oprócz wdzięczności i podziękowań, również przekazał tzw. "znaleźne"?
11 maja 2020
+7
-9
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
reklama
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
dzisiaj, 10:03 Lubelszczyzna
Nawet do 164 tys. zł dotacji dla przedsiębiorców
W Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się dziś wideokonferencja poświęcona dotacjom unijnym dla mikro - i małych przedsiębiorstw oraz dla samozatrudnionych. Nabór wniosków ruszy w środę 15 lipca br. Z dofinansowania mogą skorzystać te firmy, które w sytuacji związanej z koronawirusem znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Unijne wsparcie wypłacać będzie Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie. Na ten cel w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 zarezerwowano 74 mln zł.
dzisiaj, 14:12 Biłgoraj
Starosta odpowiada na słowa burmistrza Biłgoraja
dzisiaj, 10:09 Biłgoraj
Burmistrz Biłgoraja zdradza na kogo odda głos w wyborach
27 czerwca 2020 Diecezja
Zmiany w parafiach
W sobotę, 27 czerwca, podczas Dnia Kapłańskiego w Sanktuarium w Krasnobrodzie, biskup zamojsko-lubaczowski Marian Rojek ogłosił decyzje personalne dotyczące kapłanów Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.
w poniedziałek, godzina 09:13 Biłgoraj
Akcja ratunkowa nad zalewem
dzisiaj, 13:24 Biłgoraj
"Wybierzmy cywilizację przyszłości"
28 czerwca 2020 Osuchy
76. rocznica bitwy pod Osuchami
W tym roku przypada 76. rocznica największej bitwy partyzanckiej Polskiego Państwa Podziemnego podczas II wojny światowej - bitwy pod Osuchami. W niedzielę, 28 czerwca na cmentarzu partyzanckim w Osuchach zorganizowano uroczystości rocznicowe.
dzisiaj, 17:27 Lubelszczyzna
13 nowych zakażeń i 13 ozdrowień
dzisiaj, 09:05 Gmina Biłgoraj
Jest absolutorium dla wójta gminy Biłgoraj
26 czerwca 2020 Biłgoraj
Nietypowe zakończenie roku szkolnego
W maseczkach, rękawiczkach, z zachowaniem dystansu i z własnymi długopisami odbierali dziś (26 czerwca) świadectwa uczniowie niektórych szkół w powiecie biłgorajskim. Inni ze swoimi wychowawcami spotkają się dopiero we wrześniu. Wszystko przez trwającą od marca pandemię i związane z nią obostrzenia.
we wtorek, godzina 11:04 Biłgoraj
Szukamy właściciela psa
w czwartek, godzina 12:32 Biłgoraj
#GaszynChallenge w SOS Wiosce Dziecięcej
w czwartek, godzina 15:54 Biłgoraj
"To są niezwykle ważne wybory"
Przekonywał minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podczas wizyty w Biłgoraju. Spotkanie z szefem resortu odbyło się w czwartkowe popołudnie, 9 lipca, w Parku Solidarności. Ziobro przekonywał do oddania głosu na Andrzeja Dudę, wyliczając różnice między obecną głową państwa, a jego kontrkandydatem.
w środę, godzina 12:30 Księżpol
Na Jasną Górę rowerem
w czwartek, godzina 08:15 Biłgoraj
Pszczoły na dachu BCK
w poniedziałek, godzina 15:07 Biłgoraj
Poszukiwany i kolega z dopalaczami
W sobotni wieczór, 4 lipca, biłgorajscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Za kierownicą siedział poszukiwany przez policjantów 34-latek. Razem z mężczyzną w pojeździe znajdował się 46-latek, u którego policjanci ujawnili i zabezpieczyli substancje, które jak wykazały wstępne testy były prawdopodobnie dopalaczami.
dzisiaj, 09:41 Powiat
Drewniane płyty zamiast telefonu
w poniedziałek, godzina 09:55 Biłgoraj
20-latek wjechał w betonowy słup, 15-letnia pasażerka trafiła do szpitala
1 lipca 2020 Lubelszczyzna
Porozumienie ws kolei. Jest szansa na budowę linii do Biłgoraja
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. i samorząd województwa lubelskiego podpisali porozumienie w sprawie Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej, czyli rozwoju transportu kolejowego na terenie Lubelszczyzny. Mieszkańcy regionu mają zyskać lepszy dostęp do kolei dzięki budowie nowych przystanków i linii kolejowych. Łatwiejsze będą codzienne podróże nie tylko po województwie. Pod znakiem zapytania zostaje możliwość budowy nowych linii kolejowych z Szastarki przez Janów Lubelski do Biłgoraja oraz z Lublina do Łęcznej.
w czwartek, godzina 16:14 Lubelszczyzna
Nowe zakażenia SARS-CoV-2 na Lubelszczyźnie
dzisiaj, 07:48 Lubelszczyzna
Nowy konkurs profrekwencyjny. Można zdobyć nawet 50 tys. zł
30 czerwca 2020 Biłgoraj
Oświadczenie szpitala ws. śmierci pacjentki
Dziś rano, 30 czerwca, Wojewódzka Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Lublinie przekazała informację o śmierci w biłgorajskim szpitalu 79-letniej pacjentki z infekcją COVID-19. Oświadczenie w tej sprawie wydał dyrektor placówki Tomasz Kwiatkowski.
w poniedziałek, godzina 12:32 Markowicze
Kolizja na trasie wojewódzkiej nr 835
w środę, godzina 07:17 Biłgoraj
Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl