Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Sezon na oświadczenia?
2010.12.30 15:32 | aktualizacja: 2011.01.06 03:06

Radny Iwaniec oświadcza...

Kampania wyborcza, którą mieliśmy okazję obserwować w ubiegłym miesiącu obfitowała w wydarzenia, nie tylko pozytywne. Mimo, że dobiegła już końca, nie milkną dyskusje z nią związane. Rzeczywistość powyborcza także okazała się godna skomentowania. Z takiej możliwości skorzystało kilku radnych. Na czwartkowej sesji Rady Miasta, 30 grudnia br., zrobił to również radny Krzysztof Iwaniec.
Radny Iwaniec oświadcza...
Radny Iwaniec oświadcza...

"Szanowni radni, burmistrzowie, urzędnicy, zebrani goście, drodzy mieszkańcy miasta Biłgoraj.

Za nami sesje organizacyjne, znamy składy komisji, jesteśmy po pierwszym czytaniu projektu budżetu na 2011 rok.

Znamy deklaracje kandydatów na radnych przed wyborami i obecnych nowej kadencji radnych.

Na ostatniej sesji rady klub PiS informował nas radnych i mieszkańców że II kadencja rady miasta była najlepsza a opozycji dano komisję rewizyjną. Dlaczego, idąc za apelem za kilka dni na sesji rady powiatu, ustalając skład komisji powiatowych nie dano tego przykłądu i nie przekazano koalicji PiS-PSL opozycji przewodnictwo komisji rewizyjnej.

Jeszcze słychać echa kampanii wyborczej prowadzonej w Biłgoraju. Była to demokratyczna wojna plakatów oraz wojna na ulotki. Wszystko odbywało się w miarę dobrze i sprawiedliwie. Ale do momentu 19 listopada 2010r. - przed dniem ciszy wyborczej.

Duże wrażenie na mnie i nie tylko na mnie zrobiła ulotka - paszkwil, taktyka SB-cka. Na tej ulotce "Spróbujmy rozszyfrować KW powiatu biłgorajskiego" z podpisem "Redakcja MW Nasza Polska".

W przerwie dzisiejszej sesji miałem możliwość spotkania Mariana J. I zapytać o tę ulotkę. Dlaczego pod nią tylko inicjały "MW Nasza Polska" a sam się pod nią nie podpisał.

Uciekł ripostując mi słowa że "Polska jest nasza". Nazywając mnie też zdrajcą jak jest na tej ulotce. Ktoś powie dlaczego teraz o tym mówię na sesji? Bo nie było wcześniej takiej możliwości. Kolega Tadeusz, radny powiatowy, wspomniał na sesji powiatowej o tej ulotce. I wiem że jest to odpowiedni moment.

Nikt z nas nie jest doskonały, ale osoby roznoszące ten paszkwil mówią że są katolikami, stojąc w pierwszych rzędach w kościele i opluwając innych. Gdybyśmy w tych czasach mieli inkwizycję wszyscy opisani w tej ulotce byliby spaleni na stosie. Gdyby to było ponad 200 lat temu Faryzeusze by nas uwięzili!

Jestem zaniepokojony tą nienawiścią jaka jest zawarta w tej ulotce. Katolik na katolika? Czy tak powinno się zdobywać władzę i wolnośc. W demokracji o którą walczyliśmy? Szkoda mi bardzo przedsiębiorcy Andrzeja Miazgi który dotknął biłgorajską politykę. Zrezygnował z mandatu radnego będąc pracodawcą setek biłgorajskich rodzin i też został w tej ulotce poniżony i opluty. Ten który namówił mnie do zdrowej V kadencji rady. Aby nie służyć partii lecz ludziom, działać na rzecz rozwoju miasta Biłgoraj. Jestem dumny - miasto Biłgoraj w rankingu krajowym jest w czołówce.

Dziwi mnie że w tej ulotce nie opisano KW PiS, że z ich list startują funkcjonariusze bezpieczeństwa - SB.

Jeden z działaczy PiS, toczy się w stosunku do niego postępowanie wyjaśniające, został przyłapany na rozprowadzaniu tych ulotek.

Dlatego proszę o rozsądek, uczulam i apeluję do mieszkańców miasta Biłgoraj, aby podrzucane brudy w następnej kampanii nie zaszkodziły w dobrym wyborze radnych, lecz znalazły się w koszu na śmieci.

Trzeba dużo się modlić o mądrość tych katolików. Ja im wybaczam i będę się modlił o mądrość do Ducha Świętego".

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Radny Iwaniec oświadcza..., 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 8579
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (53)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
PL
6bd-6cb
~ QQQQ   Jakie Herezje za inkwizycji to by zrobili calopalenie na stosie na rynku w Sobiepanach lub przy tamie w Bilewie
21 stycznia 2013
brak ocen
PL
887-347
~ Rosio Bck   Iwaniec ma rację w PiS są SBecy. To oni roznosili te parszywe ulotki pisane charakterem Kity, Książka i Schodzińsdkiego ...
20 lutego 2012
+1
-0
PL
c9a-cf7
~ działa SB   j panowie! mówicie o zdradzie tego czy owego. Pokazujecie tylko swój JAD i tylko JAD, nie ma u was miłości bliżniego nawet na poziomie minimum! Jeśli któryś z radnych przeszedł z tzw. opcji jednej do drugiej to pomyśl, może chciał pełniej działać w radzie dla wyborców czyli MIESZKAŃCÓW BIŁGORAJA! A porównanie do Judasza do tylko świadczy o Twoim poziomie intelektualnym! Także brak szaunku dla wiary a przede wszystkim CHRYSTUSA. Nie mam nic wspólnego z Iwańcem ale jeśli on jest Wasz lub był to Wy go w ogóle nie rozumiecie i nie zrozumiecie.Jego wystąpienie to wyraz bólu: jak można tak niegodnie postępować, najpierw zabierać niby w majestacie prawa /które teraz opluwa z całym byłym ustrojem/ ostatnie środki to życia. Teraz MARYJAN jest /ma się za takiego a inni niektórzy też tak uważają/ aniołem! To jest szatan w anielskim przebraniu! Tych co chcą zgody, porozumienia, współpracy i pracy dla i na rzecz mieszkańców nazywacie zdrajcami judaszami. A tak szczerze aż do bólu to sami co chcecie? Jakie życzenia macie dla siebie i innych u progu 2011r.? CIEKAWE!
Służba Bezpieczeństwa (SB) organ bezpieczeństwa państwa działajacy w strukturach resortu spraw wewnętrznych, działający w PRL w latach 1956-1990, powołany m.in. do utrwalania władzy komunistycznej, zapewniania porządku publicznego, bezpieczeństwa wewnątrz kraju, zdobywania informacji i kreowania pozytywnych dla interesu państwa zdarzeń na zewnątrz. W końcowej fazie swojego istnienia, w sierpniu 1989 SB zatrudniała 24300 funkcjonariuszy, którzy kontrolowali 90000 tajnych współpracowników. W tym i w Biłgoraju. W latach 1988 już starali się wejść do związków zawodowych w Biłgoraju. Prężnie działali teraz są w prawicy. Czytaj obwieszczenie w PIS funkcjonariusze SB. Są w kościele biłgorajskim stojąc w piewrwszych rzędach. Starają się o władzę w mieście i powiecie. póki żyja nie ustąpią. Mamia parafian mówiąc źle na innych. PATRZ NA ULOTKĘ OSTATNICH WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH - link : zobacz treść ulotki. Tak teraz działa w prawicy SB.
3 stycznia 2011
+3
-0
PL
cbe-ff8
~ hehe   No to super, że działa.
3 stycznia 2011
+1
-0
PL
c9a-cf7
~ Ona i On   Sb w biłgorajku jednak działa
3 stycznia 2011
brak ocen
PL
296-a24
~ Ona   żonę ma
2 stycznia 2011
brak ocen
PL
142-090
~ -   Nie jestem w temacie.
Komu się to Radny Iwaniec oświadczył?
Może mi ktoś wyjaśni.
2 stycznia 2011
+2
-0
PL
cbe-ff8
~ zdrowy rozum   Szacunek mam dla panów: Ferenca, Iwańca i Tujaka, że jednak poszli po rozum do głowy i zerwali z totalnym oszołomstwem. Gratuluję im udanych wyborów, ludzie Was cenią i dlatego na Was zagłosowali. Podobnie jak na innych, obelżywie krytykowanych w ulotce. Ulotka, dowód rzeczowy, który przysporzył Wam głosów. Wstydem i hańbą okryli się Wasi przeciwnicy. Głównego sprawcę i kilku jego kompanów ludzie bardzo nienawidzą.
2 stycznia 2011
+3
-3
PL
6b7-e16
~ parafianka   Krzysiu, przed wyborami widziałem cię skomlącego przed kościołem o głosy katolików wychodzących ze Mszy, a teraz nie jesteśmy ci już potrzebni...
2 stycznia 2011
+2
-2
PL
cbe-ff8
~ ulotka zachęciła do wyborów oszkalowanych   Wyniki wyborów świadczą o tym, że ulotka tak bardzo wkurzyła ludzi, iż postanowili w te pędy zagłosować na tych, których jagusiowe towarzycho oczernia. Ci co pisali ulotkę, srogo się przeliczyli , hehehheheh
2 stycznia 2011
+1
-1
PL
39a-fb5
~ ryszard   wdzieczna aniu to se wez go na swięta do domu hahhahaha
1 stycznia 2011
+2
-0
PL
dfb-4c4
~ parafianka   Gdybym wiedziała,że na obwieszczeniu pisze że z listy pis biłgoraja startują funkcjonariusze SB co teraz do kościoła chodza i pomagają księzom nie głosowałabym na nich. Chodzili na kółka różańcowe i modlitewne -mówili aby na nich głosować sącząc jad na innych. Nie wiedziałam , że tak podli są przed wyborami a teraz mówią aby po wyborach już o tym zapomnieć. /
1 stycznia 2011
+2
-2
PL
dfb-4c4
~ Ania   Krzycho mi pomógł i jestem mu wdzięczna
1 stycznia 2011
+1
-3
PL
d87-cc5
~ josef z bazin   krzychu nie poczuwaj sie ciesz sie ze radnym mozesz byc,a i pomaluj se seata bo kwas robisz
1 stycznia 2011
+2
-1
PL
34f-37b
~ gsdg   a co mnie jakaś ulotka ,narzekają tylko......ma być ***** w Biłgoraju .,dobrobyt , dużo pracy ... do roboty za co ci płacimy
1 stycznia 2011
brak ocen
PL
34f-37b
~ sedgh   Izy nie rób siary.........daj sobie spokój.....nie zapomnij ......nadstawnej jeszcze wódę wisisz
1 stycznia 2011
+4
-0
PL
fea-4ac
~ parafianka   Gdybym wiedziała,że na obwieszczeniu pisze że z listy pis biłgoraja startują funkcjonariusze SB co teraz do kościoła chodza i pomagają księzom nie głosowałabym na nich. Chodzili na kółka różańcowe i modlitewne -mówili aby na nich głosować sącząc jad na innych. Nie wiedziałam , że tak podli są przed wyborami a teraz mówią aby po wyborach już o tym zapomnieć.
1 stycznia 2011
+1
-4
PL
6b7-e16
~ n   judasz będzie zawsze patrzył na srebrniki
1 stycznia 2011
+5
-1
PL
b0a-ba7
~ Czy PIS ma mieć zawsze rację i ludzi mamić/   Oj panowie! mówicie 0 zdradzie tego czy owego. Pokazujecie tylko swój JAD i tylko JAD, nie ma u was miłości bliżniego nawet na poziomie minimum! Jeśli któryś z radnych przeszedł z tzw. opcji jednej do drugiej to pomyśl, może chciał pełniej działać w radzie dla wyborców czyli MIESZKAŃCÓW BIŁGORAJA! A porównanie do Judasza do tylko świadczy o Twoim poziomie intelektualnym! Także brak szaunku dla wiary a przede wszystkim CHRYSTUSA. Nie mam nic wspólnego z Iwańcem ale jeśli on jest Wasz lub był to Wy go w ogóle nie rozumiecie i nie zrozumiecie.Jego wystąpienie to wyraz bólu: jak można tak niegodnie postępować, najpierw zabierać niby w majestacie prawa /które teraz opluwa z całym byłym ustrojem/ ostatnie środki to życia. Teraz MARYJAN jest /ma się za takiego a inni niektórzy też tak uważają/ aniołem! To jest szatan w anielskim przebraniu! Tych co chcą zgody, porozumienia, współpracy i pracy dla i na rzecz mieszkańców nazywacie zdrajcami judaszami. A tak szczerze aż do bólu to sami co chcecie? Jakie życzenia macie dla siebie i innych u progu 2011r.? CIEKAWE!/
31 grudnia 2010
+4
-5
PL
ed5-5fe
~ Benna   Startował z Fundacji XXI i bedzie startował z Fundacji bo z oszołomami nie chce widocznie mieć nic współnego. Dobrze robi.
31 grudnia 2010
+2
-3
PL
445-f93
~ oni   ludzie pis z bilgoraja pisza na forum bojąc się o przyszłośc. Idzcie na sylwestra
31 grudnia 2010
+2
-3
PL
6b7-e16
~ MŁODA   CIEKAWA JESTEM Z JAKIEJ LISTY WYSTARTUJE IWANIEC ZA CZTERY LATA I CIEKAWA JESTEM CZY LUDZIE NADAL BEDA WIERZYC JAK BEDZIE BIEGAL Z OJCEM PO BLOKACH I PROSIL O GLOSY BO JEST PRAWICOWY HAHA
31 grudnia 2010
+3
-2
PL
6b7-e16
~ mieszkaniec   Po takim wystąpieniach wstydzić powinni się ci którzy wierzą iwańcowi i ferensowi - nawet na sesjach mieszają Boga do polityki - te modlitwy i mówienie o katolikach, przykazaniach. Żenada!
31 grudnia 2010
+4
-2
PL
6b7-e16
~ psycholog   Panie Iwaniec, masz pan tzw.
syndrom Judasza. Polega to na tym, że jeśli ktoś raz się sprzeda (np. za garść srebrników) ten nigdy w życiu nie zazna spokoju. Zawsze będzie odbierany jako zdrajca, bez względu w jakiej będzie przebywał kompaniji czy Komitecie Wyborczym.
31 grudnia 2010
+2
-2
PL
e37-cee
~ ma rację   Oj panowie! mówicie 0 zdradzie tego czy owego. Pokazujecie tylko swój JAD i tylko JAD, nie ma u was miłości bliżniego nawet na poziomie minimum! Jeśli któryś z radnych przeszedł z tzw. opcji jednej do drugiej to pomyśl, może chciał pełniej działać w radzie dla wyborców czyli MIESZKAŃCÓW BIŁGORAJA! A porównanie do Judasza do tylko świadczy o Twoim poziomie intelektualnym! Także brak szaunku dla wiary a przede wszystkim CHRYSTUSA. Nie mam nic wspólnego z Iwańcem ale jeśli on jest Wasz lub był to Wy go w ogóle nie rozumiecie i nie zrozumiecie.Jego wystąpienie to wyraz bólu: jak można tak niegodnie postępować, najpierw zabierać niby w majestacie prawa /które teraz opluwa z całym byłym ustrojem/ ostatnie środki to życia. Teraz MARYJAN jest /ma się za takiego a inni niektórzy też tak uważają/ aniołem! To jest szatan w anielskim przebraniu! Tych co chcą zgody, porozumienia, współpracy i pracy dla i na rzecz mieszkańców nazywacie zdrajcami judaszami. A tak szczerze aż do bólu to sami co chcecie? Jakie życzenia macie dla siebie i innych u progu 2011r.? CIEKAWE!
31 grudnia 2010
+2
-5
Redakcja   Redakcja Gazety Biłgorajskiej posiada konto oficjalne. Jeżeli będzie potrzeba aby podać ważne informacje na forum, będą one z konta oficjalnego.
Pozdrawiamy i Życzymy Udanego Sylwestra!
31 grudnia 2010
+1
-1
US
c10-f2a
~ pis   chcesz zrozumiec co to ciemnota zapisz sie do pisu
31 grudnia 2010
+3
-3
PL
1e8-af4
~ redakcja   Od redakcji. Panowie PIS chodzicie po dorach i piszedcie to samo. Wasze IP świadczy, że w PIS jest teraz poruszenie i nie mozecie spac...
31 grudnia 2010
+2
-3
PL
6b7-e16
~ żal   iwaniec do roboty z ferensem a nie tylko uzalanie sie i mysli o zdradzie i podstepach - nie siejcie nienawisci to wy rozpetujecie te nienawisc - prawdziwy katolik przebacza i zapomina a nie wystepuje na sesjach i uzala sie nad swoim marnym losem
31 grudnia 2010
+2
-2
PL
6b7-e16
~ po co   po co iwaniec przynosi na sesje swoje sprawy?
31 grudnia 2010
+1
-1
PL
3cd-28c
~ ateista   Pomysły takich ludzi jak Marian Jagusiewicz w ogóle nie powinny być brane pod uwagę tym bardziej jeżeli chodzi o nakłady finansowe z budżetu miasta.Chore ambicje niech zaspokaja z własnej kieszeni.Powinien być ignorowany.
31 grudnia 2010
+3
-3
PL
142-090
~ Ian   Dzieki Zwancowi i Ferensowi poznalem tresc tej słynnej ulotki. Szkoda tylko, ze ta ulotka nie byla szerzej rozprowadzona przed wyborami. Z pewnoscia mielibysmy wtedy mniej PAJACOW w Radzie Miasta i Powiatu.
31 grudnia 2010
+4
-1
PL
55b-f41
~ psycholog   Panie Iwaniec, masz pan tzw.
syndrom Judasza. Polega to na tym, że jeśli ktoś raz się sprzeda (np. za garść srebrników) ten nigdy w życiu nie zazna spokoju. Zawsze będzie odbierany jako zdrajca, bez względu w jakiej będzie przebywał kompaniji czy Komitecie Wyborczym.
31 grudnia 2010
+6
-2
PL
019-86e
~ Marysia   Krzysiu, przed wyborami widziałam Cię jak przed kościołem, z dziećmi z Wioski Dziecięcej rozdawałeś swe ulotki. Nie wiem czy to było eleganckie i tak do końca legalne?!?
31 grudnia 2010
+4
-2
PL
6b7-e16
~ krzysio   latka lecą a niektórzy płaczą jak małe dzieci z misiem - modlić się można ale nie na sesji. Katolik na sesji oświadcza przeciw katolikowi?
31 grudnia 2010
+4
-2
PL
6b7-e16
~ młoda   CIEKAWA JESTEM Z JAKIEJ LISTY WYSTARTUJE IWANIEC ZA CZTERY LATA I CIEKAWA JESTEM CZY LUDZIE NADAL BEDA WIERZYC JAK BEDZIE BIEGAL Z OJCEM PO BLOKACH I PROSIL O GLOSY BO JEST PRAWICOWY HAHA
31 grudnia 2010
+6
-2
PL
6b7-e16
~ pytanie   czy startowanie z listy pis i przejście do koalicji z fundacją jest zdradą?
31 grudnia 2010
+4
-1
PL
6b7-e16
~ wstyd   radny iwaniec powinien pracować dla miasta a nie prowadzić kampanię
31 grudnia 2010
+2
-2
PL
288-942
~ K   I dobrze. Masz rację. Ten tekst nasza Polska nadaje się do sądu na sprawę. Zal mi tych co głosowali na PiS. Zal mi biłgorajan.
30 grudnia 2010
+3
-3
PL
b7b-44a
~ J23   Bardzo słuszne słowa wypowiedział na Radzie p. Iwaniec i chwała mu za odwagę. Zachowanie autorów ulotki jest naganne i wymaga napiętnowania nie zależnie od opcji politycznej. Janek z D. jest właśnie Jankiem z D. i trudno mu zrozumieć, że uczciwość jest poza wyznawaniem wiary i przynależnością partyjną. Dlaczego uważasz, że ludzie związani z Fundacją XXI są gorsi? Kto dał Ci prawo sądzić ludzi i oceniać ich katolicyzm? Ludzie lewicy również są uczciwymi katolikami, a nie wszyscy prawicowcy żyją w zgodzie z przykazaniami, co widać po autorach ulotki.
30 grudnia 2010
+4
-4
US
c10-f2a
~ mirama   za duzo mamy moherowej holoty w bilgoraju a M to chory psychol stary kolchoznik.jak dlugo mamy 70% ciemnoty w bilgoraju tacy psychole beda terroryzowac porzadnych ludzi
30 grudnia 2010
+3
-3
PL
cbe-ff8
~ normalny katolik   Katolikiem to jest Iwaniec, a nie ten coraz bardziej psychopatyczny koleś z piekła rodem.
30 grudnia 2010
+3
-3
PL
712-b3e
~ looker   Jak pana pomówiono panie radny to trzeba autora ulotki podać do sądu...i po zawodach.
Wszyscy radni (bez wyjątku!!!) zostali powołani do służby nie dla płomiennych mów, tylko dla do PRACY !!!
A tak swoją drogą ile ma pan lat, aby używać stwierdzeń:"... W demokracji o którą walczyliśmy?...".
30 grudnia 2010
+4
-1
PL
6b7-e16
~ katolik   iwaniec i jego potraktowanie kolegów po wyborach = katolik????
30 grudnia 2010
+4
-2
PL
6b7-e16
~ młoda   Obiecywać to umie a dokonania gdzie?
30 grudnia 2010
+4
-3
PL
6b7-e16
~ zygmunt   tak partii już nie ma
30 grudnia 2010
+1
-1
PL
cbe-ff8
~ bezpartyjny   "tera" - to on jest centrowy, jeśli w ogóle "Janek z Dereźni" wie co to oznacza, i czy w ogóle zna definicję lewicowości, prawicowości. Nie ma we wpisie słów niecenzuralnych, więc blokowanie jest bezzasadne.
30 grudnia 2010
+1
-2
PL
a62-a9a
~ Janek z Dereźni   Panie Iwaniec, niech Pan nie udaje katolika i prawicowca, poszedł Pan do Fundacji i jest Pan tera lewicowy.
30 grudnia 2010
+5
-3
PL
6b7-e16
~ Anna L.   Koniec kampanii i oświadczeń prawicowców startujących z listy Zygmunta D. Panie radny - trzeba zająć się miastem a nie swoją osobą.
30 grudnia 2010
+5
-3
PL
6b7-e16
~ MJ   A ja nie szanuję radnego za to że startując z jednej opcji po wyborach zostawia kolegów i idzie do drugiej opcji - bo co ? Bo dają stanowisko w radzie? Człowiek który odchodzi z jednej,drugiej partii - nie dlatego że ona upada tylko dlatego że inni dają więcej - nigdy nie będzie miał szacunku u ludzi. Radny Iwaniec niech zajmie się solidna pracą w radzie a nie użalaniem się nad swoim losem.
30 grudnia 2010
+4
-3
PL
cbe-ff8
~ czytelnik   Na szczęście nikt z żadną partią nie musi brać ślubu i bardzo dobrze jest odciąć się od takiej opcji,z którą, jak się okazuje, nie ma sensu dłużej być. Ja szanuję radnego za to właśnie.
30 grudnia 2010
+4
-3
PL
6b7-e16
~ haha   krzysiu byłeś i w po i w pis --- i teraz fundacja XXI -- i jak mają cie szanować ludzie :)
30 grudnia 2010
+5
-3
PL
cbe-ff8
~ mieszkaniec katolik   Słusznie radny przedstawił skandaliczne zagrywki M.J. i jemu podobnych. Te osoby przynoszą od dawna przynoszą wstyd naszemu miastu. Ich pełne nienawiści, grzeszne zachowanie zasługuje na wykluczenie ich z Kościoła. Tak nie zachowują się przykładni katolicy, tylko osobnicy opętani szatanem, nienawiścią. Radny obiecał się modlić o opamiętanie M.J. i jego kolegów.Oprócz modlitwy pilnie przydałby się lekarz psychiatra,bo paranoja nasila się, mania prześladowcza .
30 grudnia 2010
+4
-5
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 09:09 Biłgoraj
Gra terenowa w biłgorajskich lasach
Dzięki współpracy Nadleśnictwa Biłgoraj z pasjonatem regionu i organizatorem geocachingu w lasach Jakubem Piechotą wszyscy chętni odwiedzający biłgorajskie lasy mogą wziąć udział w grze terenowej. Do zabawy potrzebny jest jedynie odbiornik GPS lub telefon z taką funkcją.
dzisiaj, 14:38 Gromada
Zderzenie pojazdów na trasie nr 835
12 maja 2020 Powiat
Ostrzeżenie IMGW dla powiatu
w czwartek, godzina 11:19 Biłgoraj
Jest nowa dyrektor DPS dla Kombatantów w Biłgoraju
W biłgorajskim Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora placówki. Dotychczasowa dyrektor Maria Piętak przeszła na emeryturę. Kto ją zastąpi?
dzisiaj, 10:58 Obsza
Kolejny pirat drogowy pożegnał się z prawkiem
dzisiaj, 14:29 Radecznica
Biłgorajanin dyrektorem szpitala w Radecznicy
w piątek, godzina 10:01 Biłgoraj
Dyrektor MDK zrezygnowała z pełnionej funkcji
W ubiegłym tygodniu do Zarządu Powiatu wpłynęła rezygnacja dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju Renaty Sochy z pełnionej funkcji. Placówką kierować będzie do końca sierpnia br.
dzisiaj, 08:58 Łukowa
Przekroczył prędkość, miał ponad 1,5 promila
w czwartek, godzina 12:10 Biłgoraj
Komunikat IMGW dla powiatu biłgorajskiego
w niedzielę, godzina 11:06 Lubelszczyzna
Wojewoda zmniejsza liczbę łóżek na oddziałach zakaźnych
Wojewoda Lech Sprawka podjął decyzję o ograniczeniu liczby łóżek na oddziałach zakaźnych. Ma to związek ze stabilizującą się sytuacją epidemiczną na Lubelszczyźnie. Których placówek dotyczy decyzja wojewody?
w poniedziałek, godzina 12:16 Zamch
Amatorzy jazdy na podwójnym gazie
w poniedziałek, godzina 21:45 Lubelszczyzna
12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2
14 maja 2020 Powiat
Marcin Kulig p.o. dyrektora zamojskiego WORD
Zarząd Województwa Lubelskiego uchwałą powierzył Marcinowi Kuligowi, radnemu Rady Powiatu Biłgorajskiego pełnienie obowiązków dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Zamościu.
w poniedziałek, godzina 11:35 Powiat
Czekają nas burze z gradem
w poniedziałek, godzina 09:31 Powiat
Będą nowe chodniki
13 maja 2020 Kraj
III etap odmrażania gospodarki. Podano kluczowe daty
W środowe popołudnie, 13 maja, premier Mateusz Morawiecki ogłosił wprowadzenie kolejnego etapu odmrażania gospodarki. Nowe zasady będą obowiązywać od najbliższego poniedziałku. Na co będziemy mogli sobie pozwolić?
18 maja 2020 Roztocze
Zapomnieliśmy o pandemii?
dzisiaj, 07:27 Obsza
Sprawy urzędowe bez obostrzeń, ale w rygorze sanitarnym
17 maja 2020 Biłgoraj
Remont trasy Biłgoraj - Tarnogród opóźniony
Już na początku bieżącego roku miał rozpocząć się remont trasy od Biłgoraja, w kierunku Tarnogrodu, do granicy województwa lubelskiego. Do tej pory żadne prace nie są prowadzone. O wyjaśnienie przyczyn zwróciliśmy się do Zarządu Dróg Wojewódzkich w Lublinie.
14 maja 2020 Biłgoraj
Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne
w niedzielę, godzina 18:23 Lubelszczyzna
13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem
14 maja 2020 Powiat
Nowy przypadek COVID-19 w powiecie biłgorajskim
W czwartek, 14 maja potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u mężczyzny w przedziale wieku 21-40 lat z powiatu biłgorajskiego. Łącznie na Lubelszczyźnie zdiagnozowano 399 przypadków COVID-19, w tym 10 w naszym powiecie.
w czwartek, godzina 10:31 Lubelszczyzna
Wzrosła liczba zgonów, kolejny przypadek zakażenia w powiecie
w piątek, godzina 12:15 Biłgoraj
Biłgoraj EKO Challenge w DDTVN
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl