Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2020.02.10 17:09 | aktualizacja: 2020.02.10 17:24

Biłgorajski sztab Roberta Biedronia wystartował z kampanią

W poniedziałkowe popołudnie, 10 lutego, w Biłgoraju gościła posłanka Monika Pawłowska, regionalny szef sztabu wyborczego kandydata na prezydenta Roberta Biedronia. Przedstawiła szefa sztabu powiatowego i wyjaśniła dlaczego wierzy w sukces wyborczy kandydata Lewicy.
Biłgorajski sztab Roberta Biedronia wystartował z kampanią
Biłgorajski sztab Roberta Biedronia wystartował z kampanią

Wybory prezydenckie już za kilkadziesiąt dni. Oznacza to, że za chwilę ruszy intensywna kampania wyborcza. A w szranki staną: obecny prezydent Andrzej Duda, kandydatka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa - Błońska, kandydat PSL Władysław Kosiniak - Kamysz, kandydat Konfederacji Krzysztof Bosak, kandydat partii Ruch Prawdziwa Europa-Europa Christi Mirosław Piotrowski, kandydaci niezależni Szymon Hołownia, Zbigniew Potocki oraz Piotr "Liroy" Marzec. Przedstawicielem Lewicy będzie obecny europoseł Robert Biedroń.

Szefową ostatniego z kandydatów na terenie województwa Lubelskiego jest posłanka Monika Pawłowska, która przyjechała do Biłgoraja w poniedziałkowe popołudnie, 10 lutego. Spotkała się zarówno z burmistrzem miasta, jak i mieszkańcami.

- Spotykamy się dziś dlatego, by przekazać informację, że lewica się jednoczy, mamy zarejestrowany statut, czekamy tylko na jego uprawomocnienie. Prawdziwe zjednoczenie zbliża się wielkimi krokami - rozpoczęła posłanka Pawłowska i dodała: - Jestem tu też z tego powodu, by przedstawić szefów biłgorajskiego sztabu wyborczego naszego kandydata na prezydenta Roberta Biedronia.

W powiecie biłgorajskim dowodzić działaniami będzie radny Rady Miasta Biłgoraja Tomasz Bednarz, jego zastępcą została Monika Buczko. - Są to osoby młode, operatywne i bardzo aktywne, więc jestem absolutnie spokojna o działania tego sztabu. Zbieramy wszystkie siły i jesteśmy mocno zdeterminowani, by promować i wspierać naszego kandydata. To od nas wszystkich zależy, czy będzie miał dobry wynik, a co do tego jestem święcie przekonana, ponieważ jest to jedyny wiarygodny kandydat. To osoba, która nie boi się mówić o równości, o praworządności i innych trudnych i niewygodnych tematach - mówiła dalej parlamentarzystka. Zaznaczyła też, że wierzy w przejście kandydata Lewicy do drugiej tury wyborów prezydenckich.

Podkreśliła również, że już w ostatni dzień lutego odbędzie się konwencja wyborcza we Włodawie. Być może w późniejszym terminie uda się zorganizować spotkanie z kandydatem bliżej powiatu biłgorajskiego.

Przypomnijmy:

By zarejestrować kandydata na prezydenta niezbędne jest zebranie minimum 100 tys. podpisów, komitety wyborcze mają na to czas do 26 marca. Do urn pójdziemy w niedzielę, 10 maja.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Biłgorajski sztab Roberta Biedronia wystartował z kampanią, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 6933
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
J.Deep  Dlaczego nie zaproszono Lewicowej Agaty Borowiec byłej Posłanki PiS i klanu Borowców z Spółką Anny B. i Łukasza?! Przecież Agata zawsze będąc przez 4 lata posłanką wspierała inicjatywy Lewicy. Brat wygrywał przetargi w Spółdzielni.
Pytają mieszkańcy Regionu. Co z Agatą i propagandą dobrobytu we współpracy z lewicą w Regionie.
Cytuję:
Od dawna przyglądam się, jak obecna władza prowadzi politykę za pomocą siły i wykluczeń. Widzę na co dzień, jak paliwem napędowym obecnej władzy jest hejt. Niepokojącym jest też fakt, że coraz bardziej obywatel traci swoją przedmiotowość. I właśnie dlatego powstała zjednoczona Lewica, która niesie na ustach takie wartości jak wolność, równość, poszanowanie każdego człowieka powiedziała Monika Pawłowska
10 lutego 2020
+45
-10
Drakkar  Potem na tańce pójdą.
11 lutego 2020
+21
-2
Ostatnio dodane komentarze
Drakkar   Potem na tańce pójdą.
11 lutego 2020
+21
-2
krzysztofpa   Oprócz Lewicowej Agaty Borowiec byłej Posłanki PiS i klanu Borowców z Spółką Anny B. i Łukasza?! Powinni zaprosić prezesa Kaczyńskiego ,prokuratora Piotrowskiego ,pana Terleckiego ,panią Pawłowicz Wtedy mielibyśmy komplet komunistów w jednym miejscu.
11 lutego 2020
+6
-13
Grzegorz z Chetyna   Po średniej wieku tam zgromadzonych wnioskuję, że większość to byli członkowie PZPR. Mimo że Biedroń nie ma większych szans, to mu kibicuję aby wygrał. Dlatego że jestem ciekaw, jak to będzie z "pierwszą damą"... :)
10 lutego 2020
+16
-29
J.Deep   Dlaczego nie zaproszono Lewicowej Agaty Borowiec byłej Posłanki PiS i klanu Borowców z Spółką Anny B. i Łukasza?! Przecież Agata zawsze będąc przez 4 lata posłanką wspierała inicjatywy Lewicy. Brat wygrywał przetargi w Spółdzielni.
Pytają mieszkańcy Regionu. Co z Agatą i propagandą dobrobytu we współpracy z lewicą w Regionie.
Cytuję:
Od dawna przyglądam się, jak obecna władza prowadzi politykę za pomocą siły i wykluczeń. Widzę na co dzień, jak paliwem napędowym obecnej władzy jest hejt. Niepokojącym jest też fakt, że coraz bardziej obywatel traci swoją przedmiotowość. I właśnie dlatego powstała zjednoczona Lewica, która niesie na ustach takie wartości jak wolność, równość, poszanowanie każdego człowieka powiedziała Monika Pawłowska
10 lutego 2020
+45
-10
autochton   Sodomici w regionie biłgorajskim nie mają szans. Zresztą w Polsce również nie zdobędą większego poparcia. Ot, taki polityczny folklor.
10 lutego 2020
+32
-23
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
w niedzielę, godzina 07:19 Gmina Biłgoraj
Cesarskie powinności Nadleśnictwa Biłgoraj
Choć serwituty dające społeczeństwu uprawnienia m.in. do korzystania z łąk i pastwisk oraz lasów zostały w większości zlikwidowane pod koniec XIX wieku, istnieje jeszcze kilka nadleśnictw w Polsce, które wciąż respektują te świadczenia publiczne. W nielicznym gronie jednostek Lasów Państwowych obciążonych serwitutami znajduje się Nadleśnictwo Biłgoraj.
w niedzielę, godzina 19:05 Lubelszczyzna
Dzienny raport o koronawirusie
w czwartek, godzina 15:58 Powiat
Dwóch mężczyzn z powiatu chorych na COVID-19
w niedzielę, godzina 10:55 Biłgoraj
Biłgorajanie szyją maseczki
Kilka tysięcy sztuk maseczek, fartuchów, czy przyłbic i kilkadziesiąt zaangażowanych osób - tak w skrócie można podsumować akcję zorganizowaną przez mieszkańców powiatu na rzecz personelu medycznego.
w czwartek, godzina 10:12 Biłgoraj
Koronawirus w biłgorajskiej komendzie?
30 marca 2020 Biłgoraj
W Biłgoraju zmarł pacjent zakażony koronawirusem
w sobotę, godzina 12:44 Frampol
Wolontariusze pomogą w lekcjach
Wolontariusze z grupy C.Z.E.M.U. czyli "Co z Energią Młodzieży Uczynić" oferują bezpłatnie zdalną pomoc w lekcjach. Potrzebujesz korepetycji, a może chcesz pomóc w lekcjach? Skontaktuj się z grupą za pomocą Facebooka.
w czwartek, godzina 14:22 Biłgoraj
Zbyt wiele osób w kościele - zgłoszenie na KMZB
we wtorek, godzina 08:30 Biłgoraj
Izolatorium funkcjonuje w powiecie biłgorajskim
24 marca 2020 Kraj
Rząd wprowadza kolejne restrykcje
We wtorkowe popołudnie, 24 marca, odbyła się konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Szef rządu przekazał informację o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń, które obowiązują już od dziś. Co nas czeka w najbliższych tygodniach?
w niedzielę, godzina 08:39 Józefów
Będzie przedświąteczny handel na józefowskim targowisku
26 marca 2020 Powiat
SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu biłgorajskiego
27 marca 2020 Powiat
W tym roku nie będzie tradycyjnej Wielkanocy
Ze względu na sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa Stolica Apostolska wydała wytyczne dotyczące obchodów Wielkanocy. Jak w tym roku będą wyglądały święta?
w czwartek, godzina 08:12 Frampol
Targowisko we Frampolu otwarte
w piątek, godzina 10:33 Nadrzecze
Izolatorium w Nadrzeczu
26 marca 2020 Biłgoraj
Co z konkursem na dyrektora LO im. ONZ?
W lutym Starostwo Powiatowe w Biłgoraju ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora LO im. ONZ. Zarząd odstąpił jednak od rozstrzygnięcia konkursu, ale powierzył pełnienie obowiązków szefa placówki dotychczasowej wicedyrektor Jolancie Rycyk.
w sobotę, godzina 08:03 Powiat
Obowiązuje zakaz wstępu do lasów
w czwartek, godzina 11:52 Frampol
Zmiana decyzji dotyczącej targowiska we Frampolu
28 marca 2020 Biłgoraj
Targowiska zamknięte do odwołania
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym na miejskich targowiskach wprowadzono zakaz handlu, który obowiązywał do 25 marca. Z uwagi na stan epidemii podjęto decyzję o przedłużeniu ograniczenia.
w środę, godzina 20:30 Lubelszczyzna
Lepsze wieści - tylko jeden nowy przypadek zakażenia
w piątek, godzina 20:15 Lubelszczyzna
Ponad 8 tys. osób poddanych kwarantannie
25 marca 2020 Biłgoraj
Prokuratura wraca do pracy, pracownicy sądu kontynuują kwarantannę
We wtorek, 24 marca decyzją biłgorajskiego sanepidu Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju wznowiła działalność. Testy na obecność koronawirusa okazały się negatywne, dzięki czemu było możliwe skrócenie kwarantanny. Zawieszona pozostaje działalność biłgorajskiego sądu.
w środę, godzina 09:20 Długi Kąt
Rozpalili ognisko wbrew zakazowi zgromadzeń
29 marca 2020 Lubelszczyzna
18 nowych zakażeń SARS-CoV-2 i 5 ozdrowieńców
24 marca 2020 Powiat
Skrócony wniosek o odroczenie składek ZUS
Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać m.in. z odroczenia składek na ubezpieczenia społeczne ze względu na epidemię koronawirusa, mogą już skorzystać z nowego skróconego wniosku. Jest na stronie internetowej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
26 marca 2020 Biłgoraj
Zmiana terminu odbioru odpadów
w sobotę, godzina 21:07 Lubelszczyzna
165 zachorowań, 6 zgonów i 23 ozdrowieńców
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl