Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2020.01.15 08:05 | aktualizacja: 2020.01.15 10:16

Nowy pełnomocnik PiS w okręgu

Sławomir Zawiślak już nie będzie pełnił funkcji pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w okręgu nr 7, do którego należy m.in. powiat biłgorajski. Kto go zastąpi?
Nowy pełnomocnik PiS w okręgu
Nowy pełnomocnik PiS w okręgu

Dotychczas szefem struktur PiS w okręgu, do którego należy także powiat biłgorajski był Sławomir Zawiślak. Pełnił tę funkcję przez 11 lat. W ubiegłym roku, prezes PiS Jarosław Kaczyński zdecydował, że jego miejsce zajmie Beata Mazurek, która w majowych wyborach została wybrana do Parlamentu Europejskiego. Wówczas Zawiślak znów został szefem w okręgu.

Jednak wraz z początkiem bieżącego roku nastąpiły kolejne roszady personalne.

Tym razem na pełnomocnika PiS w okręgu nr 7, decyzją prezesa Kaczyńskiego został powołany Jacek Sasin. - Dziękuję za dotychczasową pracę Sławomirowi Zawiślakowi. Gratulacje dla nowego pełnomocnika Jacka Sasina - napisał na Twitterze szef komitetu wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Sobolewski.

Jacek Sasin startował w wyborach parlamentarnych z pierwszego miejsca na liście PiS w naszym okręgu, obejmującym powiaty: zamojski, biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, bialski, chełmski, krasnostawski, parczewski, radzyński oraz włodawski. Zdobył 91 tys. głosów, na Sławomira Zawiślaka zagłosowało 24 tys. osób.

W czasie kampanii lider listy odwiedził również Biłgoraj, o czym informowaliśmy naszych czytelników w artykule pt. Premier i wicepremier z wizytą w Biłgoraju Obecnie Jacek Sasin pełni funkcję wicepremiera i ministra aktywów państwowych.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Nowy pełnomocnik PiS w okręgu, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 3900
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
autochton   Pełnomocnik okręgu nr 7 to Pikuś! Pan Sasin jest ministrem aktywów państwowych /dawne Ministerstwo Skarbu Państwa/ a to oznacza, że ma decydujący wpływ /nie licząc Naczelnika Państwa/ na dostęp do żłoba. Posady w zarządach spółek państwowych, udział w radach nadzorczych spółek państwowych i miejskich to wszystko jest dla swoich - członków Partii i tych, którzy nawet nie używając wazeliny włażą w cztery litery naszym umiłowanym przywódcom. My, suweren życzymy sobie aby decyzje pana Premiera doprowadziły w krótkim czasie do takiego rozwoju jak w Niemczech lub choćby we Francji. To odpowiedzialne zadanie a odpowiedzialność trzeba konsekwentnie egzekwować.
15 stycznia 2020
+13
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
w czwartek, godzina 09:18 Goraj
Gorajski kalendarz na 2020 rok gotowy
9. edycja kalendarza stylizowanego gminy Goraj pod hasłem "Sen nocy leśnej" jest już dostępna. W role modeli wcielili się jak co roku mieszkańcy gminy i okolic, a wydawnictwo można już nabyć w Gminnym Ośrodku Kultury w Goraju.
w czwartek, godzina 09:55 Tarnowola
Zderzyły się dwie ciężarówki
12 stycznia 2020 Biłgoraj
Zderzenie karetki z terenówką [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 10:38 Biłgoraj
Kolejne fotopułapki w biłgorajskich lasach
Już za kilka dni w biłgorajskich lasach zostaną uruchomione kolejne fotopułapki, zainstalowane dzięki inicjatywie aktywistów z #BiłgorajEkoChallenge. W newralgicznych miejscach już można za to dostrzec tabliczki z napisem "Śmiecąc uśmiechaj się szczerze, być może jesteś w ukrytej kamerze".
w sobotę, godzina 13:12 Biłgoraj
Sukcesy wokalistek z MDK
w sobotę, godzina 14:46 Biłgoraj
Speedcuberzy przyjechali do Biłgoraja
dzisiaj, 16:58 Biłgoraj
Spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja
Tradycyjnie już w ostatnią niedzielę stycznia, w Biłgoraju odbyło się spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja. Wydarzenie rozpoczęło się od mszy św, po której członkowie i sympatycy RRM spotkali się w I LO im. ONZ.
w czwartek, godzina 09:43 Biłgoraj
Uszkodzone szyby w przedszkolu
w sobotę, godzina 08:21 Józefów
Przetarg na odbiór odpadów rozstrzygnięty
w sobotę, godzina 23:15 Biłgoraj
Uczniowie RCEZ bawili się na studniówce
W sobotni wieczór, 25 stycznia, uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej bawili się na swoim pierwszym prawdziwym balu. Studniówka zorganizowana została w hotelu Janów w Borownicy.
14 stycznia 2020 Biłgoraj
Miasto sprzedaje mieszkania
w środę, godzina 12:14 Biłgoraj
Można dostać nawet 96 tys. zł
we wtorek, godzina 14:03 Biłgoraj
Nowe zasady odbioru odpadów - kompostujesz zapłacisz mniej
Wraz z nowym rokiem wprowadzone zostały nowe zasady odbioru odpadów na terenie Biłgoraja. Sprawdź jak odpowiednio pozbywać się śmieci z posesji. Co ważne jeśli część trafi do kompostownika zapłacimy mniej. O ile?
w piątek, godzina 09:46 Biłgoraj
Poszukujemy właściciela suczki
w środę, godzina 14:30 Biłgoraj
Seniorzy rywalizowali
12 stycznia 2020 Biłgoraj
Studniówka Zespołu Szkół Leśnych
W sobotę, 11 stycznia, rozpoczął się sezon studniówkowy w biłgorajskich szkołach. Jako pierwsi na swoim balu maturalnym bawili się uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół Leśnych. Studniówka odbyła się w sali balowej w Modliborzycach.
w piątek, godzina 23:12 Biłgoraj
Czarny Ziutek Z Killerami w ramach Off Road
w środę, godzina 10:06 Biłgoraj
Stypendyści z I LO im. ONZ
w piątek, godzina 10:21 Kraj
Zatrzymania i zarzuty dla sutenerów
W miniony wtorek, 21 stycznia funkcjonariusze Centralnego Biura Policji w Rzeszowie zatrzymali 7 osób, którym prokurator zarzucił czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez inne osoby. Z informacji prokuratury wynika, że grupa miała działać również na terenie Biłgoraja.
w czwartek, godzina 17:02 Karate
Ferie z karate
w piątek, godzina 09:08 Frampol
Kolędowanie z chórami Ziemi Biłgorajskiej
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl