Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2019.09.11 10:51 | aktualizacja: 2019.09.11 10:56

Gdzie podział się sprzęt medyczny?

Samorząd powiatu biłgorajskiego, po kontroli przeprowadzonej w szpitalu złożył do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w zakresie przywłaszczania powierzonych rzeczy ruchomych o wartości prawie 300 tys. zł. Syndyk masy upadłości wyjaśnia, że znajdują się one w posiadaniu spółki. W tej sprawie wydane zostało oświadczenie.
Gdzie podział się sprzęt medyczny?
Gdzie podział się sprzęt medyczny?

W drugiej połowie sierpnia, po przeprowadzonej kontroli w biłgorajskim szpitalu, Starostwo Powiatowe postanowiło o złożeniu do prokuratury zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Pisaliśmy o ty w artykule pt. Zawiadomienie do prokuratury po kontroli szpitala.

- W odniesieniu do artykułów prasowych, dotyczących stwierdzonych nieprawidłowości powstałych w wyniku kontroli przeprowadzonej w ARION Szpitale Sp. z o.o. w upadłości przez Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, co do wykazanych rzekomych braków środków trwałych i wyposażenia wydzierżawionego o wartości 290 tys. zł, syndyk masy upadłości przedkłada oświadczenie - wyjaśnia Piotr Łukaszczyk, kierownik Działu Marketingu.

Pełną treść publikujemy poniżej:

OŚWIADCZENIE

Na skutek wezwania skierowanego do Powiatu Biłgorajskiego w dniu 5 września 2019 roku syndyk masy upadłości Arion Szpitale sp. z o. o. W upadłości z siedzibą w Lublinie otrzymał protokół z dnia 2 8 czerwca 2019 roku dotyczący przeprowadzonego przeglądu składników majątku Powiatu Bi ł gorajskiego dzierżawionego przez Arion Szpitale sp. z o. o. w upadłości z siedzibą w Lublinie. Ja k wynika z treści protokołu powołany przez Powiat Biłgorajski zespół kontrolujący stwierdził braki w zakresie środków trwałych. Po szczegółowym zapoznaniu się z wykazem ruchomości, które w ocenie Powiatu Biłgorajskiego zaginęły, uprzejmie informujemy, że wszystkie ruchomości w tym urządzenia i sprzęt medyczny wydzierżawione przez Arion Szpitale sp. z o. o. w upadłości z siedzibą w Lublinie o d Powiatu Biłgorajskiego, które zostały wskazane jako zaginione znajdują się w posiadaniu spółki.

Sprzęt medyczny jest zabezpieczony i prawidło w o magazynowany przez syndyka masy upadłości Arion Szpitale sp. z o. o. w upadłości z siedzibą w Lublinie. Swobodne i subiektywne wnioski kontroli nie znajdują potwierdzenia w stanie faktycznym.

SYNDYK
Leszek Jarosz Licencja Nr 62

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Gdzie podział się sprzęt medyczny?, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 4147
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
stan   Kto ze starostwa robił te kontrole? Pełen profesjonalizm jak widać. Jeszcze Arion poda starostwo za zniesławienie. To będzie kabaret. Co na to pani Strzałka tak wiele mówiąca o szpitalu przed wyborami. Już chce uciec do sejmu? Zając się praca a nie skakanie ze stołka na stołek. Dla mnie to ośmieszenie jeśli ten sprzęt naprawdę jest.
6 dni temu
+14
-6
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl