Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2019.06.11 09:50 | aktualizacja: 2019.06.11 09:53

Chcą zainstalować w lasach fotopułapki

Po akcji #BiłgorajEkoChallenge czas na kolejny krok. Tym razem grupa mieszkańców Biłgoraja postanowiła pójść dalej i ma w planach zainstalowanie w lasach fotopułapek. Trwa zbiórka pieniędzy. Celem jest 1 tys. zł, już prawie udało się osiągnąć tę kwotę.
Chcą zainstalować w lasach fotopułapki
Chcą zainstalować w lasach fotopułapki

Kilka tygodni temu grupa mieszkańców Biłgoraja stworzyła akcję o nazwie #BiłgorajEkoChallenge, chodziło o zaktywizowanie ludzi, dla których obecny stan okolicznych lasów nie jest obojętny, a jednocześnie dostrzegają oni potrzebę działania w kierunku poprawy czystości. - Akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, tym bardziej, że przekształciliśmy ją w niewielki konkurs - informuje Łukasz Dąbrowski, jeden z organizatorów. #BiłgorajEkoChallenge trwa do 21 czerwca, a o akcji pisaliśmy już w artykule pt. Podejmij wyzwanie! .

Czas na kolejne działania.

- Po długich namysłach zdecydowaliśmy się zwrócić z pomocą do Was - mieszkańców, ponieważ wbrew naszym oczekiwaniom niektóre instytucje umywają od problemu ręce. A szkoda... Zbieramy pieniądze na zakup fotopułapek, oraz tablic edukacyjnych, które będziemy mogli zainstalować w miejscach, gdzie zaśmiecenie lasu jest cykliczne i pomimo naszych starań w dalszym ciągu pojawiają się tam nowe śmieci. Chcemy, aby osoby, które świadomie niszczą nasz ekosystem były pociągnięte do odpowiedzialności. Będziemy wdzięczni za każde wsparcie... - dodają organizatorzy akcji.

Zbiórka środków na ten cel trwa, prowadzona jest za pośrednictwem portalu pomagam.pl. Mimo, że kwotę 1 tys. prawie udało się zebrać, każda kolejna złotówka pomoże zadbać o czystość naszych lasów.

Link do zbiórki - https://pomagam.pl/bilgorajdlalasow?fbclid=IwAR3wSZd-Wl6fZEoQOS-CW_mYVgsOwpJAZmFJhu2zdzECg4nLBImejAJi4Ck.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Chcą zainstalować w lasach fotopułapki, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 2502
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl