Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2019.05.09 22:52

Konfederacja w Biłgoraju

W czwartkowe popołudnie, 9 maja, w Biłgorajskim Centrum Kultury z mieszkańcami miasta i okolic spotkali się kandydaci do Europarlamentu z ramienia Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy z okręgu lubelskiego.
Konfederacja w Biłgoraju
Konfederacja w Biłgoraju

Mieszkańcy Biłgoraja i okolic mieli okazję zapoznać się z programem oraz kandydatami do Europarlamentu z ramienia Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Spotkanie odbyło się w czwartek, 9 maja, w sali konferencyjnej Biłgorajskiego Centrum Kultury.

W spotkaniu uczestniczyli: Witold Tumanowicz - członek Zarządu Głównego Ruchu Narodowego, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, nr 1 na liście w okręgu lubelskim, Bartłomiej Pejo - Prezes Regionu Lubelskiego Partii KORWiN/Partia Wolność i wicestarosta powiatu świdnickiego, nr 2 na liście w okręgu lubelskim oraz Magdalena Pisarska-Chojnacka - pełnomocnik Ruchu Narodowego w okręgu lubelskim, nr 5 na liście.

- Startujemy w wyborach do Parlamentu Europejskiego żeby pokazać, że traktujemy suwerenność na poważnie. Nie pozwolimy na zapisanie przynależności do Unii Europejskiej w konstytucji, nie chcemy uwiązywania Polski w jakiekolwiek sojusze i porozumienia - mówił Witold Tumanowicz i podkreślił, że Konferencja jest za współpracą na jasnych zasadach i jednoczesnym utrzymaniem suwerenności także militarnej.

- Kandydujemy do Europarlamentu żeby zmieniać Polskę i dbać o jej suwerenność. Sprzeciwiamy się ideologii LGBT, to rodzice powinni decydować o tym jak chcą kształcić dzieci, a nie prawo unijne czy nawet polskie - mówił Bartłomiej Pejo.

Kandydaci Konfederacji deklarowali również sprzeciw wobec ustawy 447 ws. bezspadkowego mienia ofiar Holocaustu. - Nie ma jakichkolwiek podstaw aby wypłacać pieniądze środowiskom żydowskim - mówił Bartłomiej Pejo.

Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy to sojusz środowisk wolnościowych, narodowych, konserwatywnych i obywatelskich, tworzony przez Partię KORWiN, środowisko Grzegorza Brauna, Skutecznych Piotra Liroya-Marca, Ruch Narodowy, ruch pro-life oraz Federację dla Rzeczypospolitej Marka Jakubiaka. Jak podkreślają członkowie spoiwem konfederacji jest sprzeciw wobec dyktatu Berlina i Brukseli. W Parlamencie Europejskim zamierzają walczyć o podmiotowość i niepodległość Polski jako #KoalicjaPropolska. - Podstawę działalności Konfederacji, bez względu na sytuację międzynarodową i geopolityczną, stanowić ma interes Polski i Polaków - deklarują.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Konfederacja w Biłgoraju, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 2582
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
69  do miszka   Lepiej czytać Gazetę Polską niż Sputnik.
10 maja 2019
+5
-9
miszka  do 69   Widać że zaczytany jesteś w gazeciepolskiej i tak rozsiewasz te brednie.
10 maja 2019
+9
-5
autochton   Gwoli wyjaśnienia: Ludzie ogłupieni przez telewizor uważają, że PiS i Zjednoczona Prawica to partie prawicowe. W rzeczywistości są to socjaliści którzy chcą decydować o wszystkich aspektach życia Polaków, od gospodarki po światopogląd. Jedyne prawicowe obecnie partie to Narodowcy i Korwiniści. Nie mają oni dużych szans bo suweren popiera, (zgodnie z ideologią socjalistyczną), tych, co najwięcej rozdają, a to na dziecko, a to na krowę, a to dla ojca Rydzyka. PiS buduje w Polsce eurosocjalizm zgodnie z tym, co zostało ustalone przy tzw. "okrągłym stole". Czy tego chcecie?
10 maja 2019
+17
-11
69  do @niezależny@   To nie jest żadna alternatywa. W UK już był taki jeden Nigel Farage, który również był finansowany z Moskwy.
Narobił burdelu, ludzie głosowali za Brexitem nie zdając sobie sprawy z tego z czym to się wiąże. Skutki Anglicy odczuwają do dzisiaj pomimo, że do samego Brexitu nie doszło.
Szkoda Waszego głosu na Korwina. Kwaśniewski w Charkowie miał więcej we krwi niż Korwin zbiera na wyborach.
10 maja 2019
+8
-12
@niezależny@   Szkoda że tak mało ludzi o tym wiedziało. Jest naprawdę niezła alternatywa w odróżnieniu do "WIELKICH" Partii które robią wszystko pod siebie i mam tu na myśli zarówno tych co są jak i tych co byli.
Pozdrawiam
10 maja 2019
+17
-19
69   "spoiwem konfederacji jest sprzeciw wobec dyktatu Berlina i Brukseli"
oraz poddanie się pod dyktat Rosji. Tym panom dziękujemy, nie zabierajcie głosów prawicy, nie chcemy powrotu zaborcy ze wschodu.
10 maja 2019
+17
-16
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl