Jakub Koszarny, uczeń Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju zajął I miejsce w VII Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej, w kategorii "maturzysta". W nagrodę otrzymał indeks.

Jakub Koszarny jest uczniem Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju.
Kuba wziął udział w VII Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej. Okazał się najlepszy, zajął I miejsce w kategorii "maturzysta".
czytaj dalej ⇓ REKLAMA
Laureat otrzymał indeks, a tym samym możliwość studiowania na wydziale administracji, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uczeń Katolika wykazał się bardzo dużą wytrwałością w pogłębianiu swojej wiedzy oraz w dążeniu do sukcesu.
W teście wziął udział po raz trzeci. Dwa lata temu zdobył wyróżnienie, a rok później zajął drugie miejsce. Serdeczne gratulujemy!
KLO/red.

Zarejestruj się
Zaloguj się
















![Zdarzenie drogowe na feralnym skrzyżowaniu w Biłgoraju [AKTUALIZACJA]](https://bilgorajska.pl/mini-artykul-80-38757-002.jpg)
Redakcja telefon
Skrzynka alarmowa
Redakcja e-mail