Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2018.10.23 09:30

Aleksandrów, Goraj, Tereszpol, Turobin - lista radnych

W niedzielnym głosowaniu mieszkańcy wszystkich gmin wybrali swoich przedstawicieli, którzy będą ich reprezentować w kadencji 2018-2023. Przedstawiamy listy radnych z gmin: Aleksandrów, Goraj, Tereszpol i Turobin.
Aleksandrów, Goraj, Tereszpol, Turobin - lista radnych
Aleksandrów, Goraj, Tereszpol, Turobin - lista radnych

Gmina Aleksandrów

O jedno z 15 miejsc w Radzie Gminy ubiegało się 45 kandydatów reprezentujących Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandrów 2023, Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Białego oraz Komitet Wyborczy Wyborców Sprawiedliwa Polska. Najwięcej, bo 9 mandatów zdobyli przedstawiciele KWW Józefa Białego.

Nr okręgu

Komitet

Nazwisko i Imiona

Głosów ważnych oddanych na kandydata

Liczba

% (w skali okręgu wyborczego)

1

KW Prawo i Sprawiedliwość

SWACHA Stanisław

56

54.90%

2

KWW Józefa Białego

BRODZIAK Stanisław

56

50.45%

3

KWW Józefa Białego

TORBA Zenon

65

58.04%

4

KWW Józefa Białego

KUSIAK Tadeusz

24

28.24%

4

KW Sprawiedliwa Polska

WIŚNIEWSKI Kazimierz

24

28.24%

5

KWW Józefa Białego

BIELAK Antoni

46

52.27%

6

KWW Józefa Białego

SURMACZ Waldemar

72

68.57%

7

KWW Józefa Białego

MICHOŃSKI Wiesław

45

45.45%

8

KWW Józefa Białego

LELEŃ Teresa Maria

63

63.64%

9

KWW Józefa Białego

BIL Andrzej Stanisław

48

47.52%

10

KWW Józefa Białego

KOSZARNY Krzysztof

47

38.84%

11

KW Aleksandrów 2023

WIĘCŁAW Jolanta Jadwiga

48

42.48%

12

KWW Józefa Białego

RÓŻAŃSKI Bronisław

72

65.45%

13

KW Sprawiedliwa Polska

BOROWIEC Andrzej

58

47.54%

14

KW Prawo i Sprawiedliwość

SURMACZ Jerzy

55

44.72%

15

KW Aleksandrów 2023

HUŁAS Zdzisław Jan

55

49.11%


Gmina Goraj

28 kandydatów, reprezentujących Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Koalicja dla Przyszłości Gminy Goraj, Komitet Wyborczy Wyborców Wójta Gminy Goraj i Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Gmina Goraj walczyło w niedzielnych wyborach o miejsce w Radzie Gminy Goraj. Głosami wyborców 12 z 15 mandatów zdobyli przedstawiciele KWW Wójta Gminy Goraj.

Nr okręgu

Komitet

Nazwisko i Imiona

Głosów ważnych oddanych na kandydata

Liczba

% (w skali okręgu wyborczego)

1

KW Wójta Gminy Goraj

SOWA Władysław

79

55.63%

2

KW Wójta Gminy Goraj

FURMAGA Ryszard

79

53.38%

3

KW Prawo i Sprawiedliwość

GĄBKA Leszek

Bez głosowania

4

KW Wójta Gminy Goraj

ŁACEK Paweł

64

54.70%

5

KW Wójta Gminy Goraj

WIDZ Tadeusz

76

67.86%

6

KWW Koalicja dla Przyszłości Gminy Goraj

KURAŚ Paweł

80

43.01%

7

KWW Koalicja dla Przyszłości Gminy Goraj

JAMROŻY Mieczysław Wojciech

82

55.78%

8

KW Wójta Gminy Goraj

JABŁOŃSKA Danuta

59

42.45%

9

KW Wójta Gminy Goraj

STAŃCZYK Andrzej Jan

101

71.13%

10

KW Wójta Gminy Goraj

MIELKO Krzysztof

112

62.57%

11

KW Wójta Gminy Goraj

KOŚĆ Zbigniew

Bez głosowania

12

KW Wójta Gminy Goraj

STAŃCZYK Mirosław

Bez głosowania

13

KW Wójta Gminy Goraj

KAPICA Stanisław

Bez głosowania

14

KW Wójta Gminy Goraj

BIGOS Leszek

Bez głosowania

15

KW Wójta Gminy Goraj

MOMOT Maria

88

77.88%

Gmina Tereszpol

O miejsce w Radzie Gminy ubiegało się 33 kandydatów z 5 komitetów wyborczych: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Gminy Tereszpol, Komitet Wyborczy Wyborców Sprawiedliwa Polska oraz Komitet Wyborczy Wyborców "Nasza Gmina Wspólna Przyszłość". Decyzją wyborców 10 mandatów przypadło przedstawicielom KW Prawo i Sprawiedliwość.


Nr okręgu

Komitet

Nazwisko i Imiona

Głosów ważnych oddanych na kandydata

Liczba

% (w skali okręgu wyborczego)

1

KW Prawo i Sprawiedliwość

GNIDA Janusz Szczepan

63

53.39%

2

KW Prawo i Sprawiedliwość

KIESZ Adrian Jacek

62

60.19%

3

KWW Sprawiedliwa Polska

KULASZA Henryk Józef

35

41.18%

4

KW Prawo i Sprawiedliwość

MONASTYRSKA Agata

56

52.83%

5

KW Prawo i Sprawiedliwość

KURZYŃSKI Tomasz

65

72.22%

6

KWW Gminy Tereszpol

ZDUNEK Sławomir Krzysztof

63

42.28%

7

Komitet Wyborczy PSL

MACIOCHA Andrzej

65

52.00%

8

KW Prawo i Sprawiedliwość

SZPONAR Jadwiga

56

43.08%

9

Komitet Wyborczy PSL

SITARZ Stanisław

Bez głosowania

10

KW Prawo i Sprawiedliwość

KOŁODZIEJ Teresa

55

60.44%

11

KWW Gminy Tereszpol

BIERNAT Jan

45

36.89%

12

KW Prawo i Sprawiedliwość

CHMIEL Sylwester Karol

92

81.42%

13

KW Prawo i Sprawiedliwość

SZYDEŁKO Leszek

73

57.94%

14

KW Prawo i Sprawiedliwość

MACIUSIAK Elżbieta

51

63.75%

15

KW Prawo i Sprawiedliwość

BOROWIEC Adam Stanisław

47

51.09%


Gmina Turobin

O mandat radnego w niedzielnych wyborach ubiegało się 44 reprezentantów 6 komitetów wyborczych: Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe, Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, Komitet Wyborczy Wyborców Eugeniusza Krukowskiego, Komitet Wyborczy Wyborców Tomasza Kuleszy, Komitet Wyborczy Wyborców Pokolenia Razem i Komitet Wyborczy Wyborców Adama Romańskiego. 9 z 15 mandatów zdobyli przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości.


Nr okręgu

Komitet

Nazwisko i Imiona

Głosów ważnych oddanych na kandydata

Liczba

% (w skali okręgu wyborczego)

1

KW Prawo i Sprawiedliwość

WARDA Beata Barbara

83

47.70%

2

KWW Adama Romańskiego

ROMAŃSKI Adam Jan

190

81.20%

3

KW Prawo i Sprawiedliwość

FIUT Damian Kamil

109

43.43%

4

KW Prawo i Sprawiedliwość

MRÓZ Ryszard Józef

121

45.83%

5

KWW Eugeniusza Krukowskiego

GÓRNY Stanisław

121

56.54%

6

KWW Pokolenia Razem

TOŁPA Radosław

111

61.33%

7

KW Prawo i Sprawiedliwość

MAREK Ryszard Kazimierz

113

47.68%

8

KW Prawo i Sprawiedliwość

SZAFRANIEC Marcin

130

49.43%

9

KWW Eugeniusza Krukowskiego

GĄBKA Józef Janusz

112

44.27%

10

KW Prawo i Sprawiedliwość

BĘCAŁA Teresa Wiesława

69

50.74%

11

KW Prawo i Sprawiedliwość

ŁUKASIK Zofia Anna

105

73.94%

12

KW Prawo i Sprawiedliwość

KRÓL Roman Stanisław

162

50.94%

13

KWW Eugeniusza Krukowskiego

ZWOLAK Zdzisław

76

39.38%

14

KW Prawo i Sprawiedliwość

SNOPEK Eugeniusz Czesław

119

56.40%

15

KWW Eugeniusza Krukowskiego

KRAWIEC Andrzej

83

62.88%

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Aleksandrów, Goraj, Tereszpol, Turobin - lista radnych, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 2550
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (0)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl