Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
KSIĘŻPOL
2018.10.08 14:41 | aktualizacja: 2018.10.08 15:17

Tadeusz Cymański wspiera KWW Sprawiedliwa Polska

W poniedziałkowe południe, 8 października, Komitet Wyborczy Wyborców Sprawiedliwa Polska zorganizował konferencję wyborczą, mającą na celu prezentację kandydatów do rad oraz na stanowiska wójtów gmin. Osoby z tej listy wsparł znany polityk Tadeusz Cymański.
Tadeusz Cymański wspiera KWW Sprawiedliwa Polska
Tadeusz Cymański wspiera KWW Sprawiedliwa Polska

KWW Sprawiedliwa Polska to jeden z 8 komitetów, obejmujących zasięgiem cały teren powiatu biłgorajskiego. Jego pełnomocnikiem wyborczym jest Andrzej Borowiec. W poniedziałek, 8 października KWW Sprawiedliwa Polska zorganizował konferencje wyborcze, których celem było zaprezentowanie kandydatów do rad gmin, powiatu, jak również na wójtów gmin. Pierwsze ze spotkań odbyło się przed Urzędem Gminy w Księżpolu, gdzie przedstawiono kandydata na wójta gminy Adama Kaczorowskiego.

Udział w spotkaniu wziął znany polityk Tadeusz Cymański, który pierwszy raz posłem na Sejm został już w 1997 roku. Obecnie jest posłem wybranym z list PiS. Nie zabrakło również posłanki Agaty Borowiec.

- Przyjechaliśmy po to, by wesprzeć najlepszego kandydata na urząd wójta gminy Księżpol. Adam Kaczorowski to znany działacz, oddany pracy na rzecz naszej małej ojczyzny. Jest on członkiem koła rolnego w moim biurze poselski, które zostało założone, by wspierać lokalnych rolników. Pan Adam jest także radnym Rady Gminy Księżpol - mówiła posłanka, przedstawiając kandydata.

Swoją obecność w powiecie biłgorajskim wyjaśnił Tadeusz Cymański. - Kampania wyborcza powoduje, że jeździmy po kraju, gdzie tylko czas pozwala i chęci kierują. Z wielką przyjemnością przyjechałem do powiat biłgorajskiego. Chcemy wspierać tych ludzi, którzy naszym zdaniem dają rękojmię i gwarancję, że w przypadku wyboru na różne funkcje będą je pełnić dobrze i odpowiedzialnie, z korzyścią dla wspólnoty lokalnej - mówił parlamentarzysta.

Podkreślił, że w kraju potrzebne są zmiany, które już następują. - W tych najbliższych wyborach chcemy, by te zmiany były również w Polsce samorządowej. Dlatego chcę zaprosić wszystkich Państwa do udziału w wyborach, ale też zaangażowania się w kampanię wyborczą. Mam nadzieję, że lista do rady gminy, rady powiatu i wyniki wyborów spowodują lepsze czasy, większą dynamikę i większy rozwój - mówił dalej Tadeusz Cymański dodając, że w pełni popiera kandydata na wójta gminy Księżpol. - Myślę, że ma wszystkie cechy potrzebne w tej pracy, jak zaangażowanie, kompetencja i uczciwość. Byłem burmistrzem Malborka przez 8 lat i wiem, że poza umiejętnościami potrzeba w tej pracy woli walki, woli zmian i wytrwałości, czego wszystkim kandydatom życzę, a 21 października będą oczekiwał dobrych wieści - stwierdził.

Nazwiska kandydatów walczących o miejsce w radach gmin, powiatu znajdą Państwo w artykułach z cyklu "Kandydaci do rady...", natomiast kandydatów na wójtów prezentowaliśmy w artykule pt. Kandydaci na wójtów i burmistrzów.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Tadeusz Cymański wspiera KWW Sprawiedliwa Polska, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 4701
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
Grzegorz z Chetyna   Wow! Sam Cymański przyjechał do Biłgoraja? Ale zaszczyt :)
8 października 2018
+3
-1
Okradziony przez miasto na 150 tyś zł   Wiecie co się dzieje z niewygodnymi postami na facebooku KWW Janusza Rosłana ? Są usuwane w ekspresowym tempie!
tu jeszcze jest
https://zapodaj.net/3087d946ac6b9.png.html
a tu link do obietnicy pomocy w przekształceniu działek z terenów zielonych na działki budowlane zgodnie z CZAS NA OSIEDLA - w ciągu roku zrobiono NIC

8 października 2018
+11
-7
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl