Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BISZCZA
2018.08.27 08:43

Wójt gminy Biszcza odznaczony przez Prezydenta RP

Wójt gminy Biszcza Zbigniew Pyczko został uhonorowany Srebrnym Krzyżem Zasługi. Odznaczenie państwowe, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, podczas uroczystości dożynkowych wręczył wojewoda lubelski Przemysław Czarnek.
Wójt gminy Biszcza odznaczony przez Prezydenta RP
Wójt gminy Biszcza odznaczony przez Prezydenta RP

Postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy za zasługi na rzecz społeczności lokalnej Srebrnym Krzyżem Zasługi odznaczony został wójt gminy Biszcza Zbigniew Pyczko. Odznaczenie państwowe podczas Dożynek Gminno-Parafialnych w Bukowinie, w imieniu Prezydenta RP, wręczył włodarzowi wojewoda lubelski Przemysław Czarnek.

- To niezwykłe wyróżnienie i zaszczyt - mówił wójt Pyczko i dodał, że na wszystko, co dzieje się w gminie Biszcza złożyło się zaangażowanie i wsparcie wielu osób. - Odznaczenie jest też sygnałem i motywacją do dalszej wytężonej pracy na rzecz naszej społeczności gminnej - podsumował Zbigniew Pyczko.

Krzyż Zasługi ustanowiony został w 1923 r. Nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatywną. Dzieli się na trzy stopnie: Złoty Krzyż Zasługi, Srebrny Krzyż Zasługi oraz Brązowy Krzyż Zasługi. Może być nadany tej samej osobie w każdym stopniu dwukrotnie. Przed nadaniem Krzyża Zasługi wyższego stopnia powinny upłynąć co najmniej 3 lata. Odstępstwo od tej zasady dopuszczalne jest wyjątkowo.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Wójt gminy Biszcza odznaczony przez Prezydenta RP, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 5119
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (19)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
2cf-56a
~ mieszkaniec  Tak z czystej ciekawości -za jakie to ZASŁUGI ?
Np. za ciągłe przerwy w dostawach wody w ostatnich latach ?
Za tolerowanie pijaństwa sekretarza i jego wyczynów drogowych ?
27 sierpnia 2018
+31
-4
0aa-c61
~ Yyyy...  A Pan Kita nie dostał za jazdę pod wpływem alkocholu???
27 sierpnia 2018
+25
-5
45e-147
~ dziadek  Nie musi się wykazywać. Wystarczy że jest z pisu to i krzyżyk dostał. Oby do jesieni to może ludzie zmądrzeją i skończy się pisowska pycha
27 sierpnia 2018
+17
-4
Ostatnio dodane komentarze
bff-eea
~ ak®  do ~ Bilgorajak   MA babę czyli żonę i dzieci a czemu się nie chwali to jego sprawa. A TY pytaczu internetowy to niegramotny internetowo jesteś ???
======================================================
Za to niejaka z ksywą Krowiarka się zborsuczyła i się tym nie chwali . Nie wiem czemu się nie chwali bo mocno podobny syneczek do mnie .A zdjęć do netu zapodawał nie będę ze względu na mocną ich treść./ona jest szczerbata i ma w poprzek to co inne mają pionowo w krzyżówce/
29 sierpnia 2018
brak ocen
574-f65
~ ak®  do ~ OBIEKTYWNY   -z tym alkoholem to i ja niedoszła ofiara jeZDem .Bo rodzina niejakiej Ewelinki ksywa Krowiarka z bandy uciekinierów bytomskich na mnie też pułapki nastawiali w postaci pustej lodówki wyładowanej markową wódką np Chopin. I stale kazali mi się częstować zawartością lodówki.Potem zadymę by mi wmawiali przed ich pajacami.
W w kwestii pana Pyczki to ja zawsze poważałem tego gościa z kilku powodów.
A Wy czego się Go czepiacie, że ON nie może ruszyć ludzi z tzw ,,Lokalnego Świecznika " jak sam Sąd i Prokuratura takich nie może ruszyć ?????
Nikt łba przed konia rotmistrza nie może wystawić to czemu pan Pyczko by miał wystawiać ???
Wybierzcie mnie na kolejnego Wójta to ja Wam pokaże takie cuda że nawet Krowiarce odejdą chęci gnojenia mnie swymi pajacami .
29 sierpnia 2018
+1
-0
102-10d
~ Też mieszkanka  do ~ do obiektywny   "Na pewno nic nie umiesz i po prostu się boisz, to tylko piszesz takie paszkwile." Bardzo merytoryczny komentarz, czyżby wypowiedział się sam wójt? A może sekretarz?
29 sierpnia 2018
+2
-2
0ca-c58
~ do obiektywny   Taki jesteś obiektywny jak były poseł.
Zasrancy tylko napuszczają ludzi na siebie.
Pójdż do Gminy i powiedż swoje. Na pewno nic nie umiesz i po prostu się boisz, to tylko piszesz takie paszkwile.
28 sierpnia 2018
+3
-5
578-3ab
~ OBIEKTYWNY   Szanowni mieszkańcy Gminy Biszcza!!!
Ostatnio pod każdym artykułem dotyczącym Gminy Biszcza, a także zdarzeń drogowych z udziałem pijanych kierwców, pojawiają się wpisy odnośnie sytuacji z pijaństwem za kierownicą sekretarza Waszej Gminy. W przeszłości los tragicznie doświadczał młodych ludzi z Waszej gminy, którzy tracili młode życie w wypadkach spowodowanych przez osoby pijane i prowadzące pojazdy mechaniczne. Chcę powiedzieć, że w sytuacji gdy władza, którą wybraliscie umywa ręce i daje przyzwolenie na pijaństwo i prowadzenie pojazdów przez własnych urzędników czy nie warto zmienić władzy? Na wybór sekretarza, który haniebnym czynem popisał się w tym roku, nie macie wpływu. Ale macie wpływ na to, kto tego sekretarza powołuje. Najbliższe wybory niech pokażą jak uważają mieszkańcy Gminy Biszcza. Serwując urzędową pensję z podatków osobom przyzwalajacym na takie czyny, obyście w przyszłości nie mieli krwi na rękach gdy pijak po raz kolejny zechce szarżować po ulicy z nadmierną prędkością. Pozdrawiam
28 sierpnia 2018
+10
-1
4d0-cf2
~ Dana   Za dobre gospodarowanie Gminą.
Proszę nie zadzdrościć - tylko pomóc.
Zawsze nagradza się najlepszych.
No, ale ja rozumiem, nic sam nie jest wart i innych nie uszanuje.
28 sierpnia 2018
+3
-8
b6f-588
~ mieszkaniec2   Misiewicz dostał za zasługi dla obronności kraju to i Wójt -obydwaj mają wielkie zasługi.
28 sierpnia 2018
+10
-0
8ec-fe1
~ NGC 224   jaki WSTYD.
28 sierpnia 2018
+6
-1
dd4-bb9
~ formaldehyd  do ~ pp   Za Komorowskiego to dopiero była jazda..to se ne vrati..
27 sierpnia 2018
+4
-4
78e-828
~ pp   jaki prezydent takie odznaczenie
27 sierpnia 2018
+15
-4
8f0-037
~ Buko   Nowy gajer u wójta.
27 sierpnia 2018
+2
-0
d62-3c8
~ Bilgorajak   A wójt z biszczy to kawaler bo nigdy nie widziałem go z żoną?
27 sierpnia 2018
+3
-2
155-b4e
~ Adam   Zmienić wójta i sekretarza Kitę!
27 sierpnia 2018
+13
-2
45e-147
~ dziadek   Nie musi się wykazywać. Wystarczy że jest z pisu to i krzyżyk dostał. Oby do jesieni to może ludzie zmądrzeją i skończy się pisowska pycha
27 sierpnia 2018
+17
-4
e26-fd2
~ MIeszaniec   "Nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść państwu lub obywatelom, ofiarną działalność publiczną, ofiarne niesienie pomocy oraz działalność charytatyw" - ale właściwie to za co Pan Wójt otrzymał ten Krzyż? Za jakie działania "ponadprogramowe"? Ale tak serio. Nie to, że jakoś człowieka nie, lubię czy coś...
27 sierpnia 2018
+12
-1
bf3-cf9
~ byle jak   bo to zwykła blaszka , która nic nie daje,tylko posłuszeństwo wykazuje,za to z kitą wyszło , to nie powinien tak działać jako przełożony,to w biszczy widzą i ta blaszka nic nie pomoże.
27 sierpnia 2018
+9
-1
0aa-c61
~ Yyyy...   A Pan Kita nie dostał za jazdę pod wpływem alkocholu???
27 sierpnia 2018
+25
-5
2cf-56a
~ mieszkaniec   Tak z czystej ciekawości -za jakie to ZASŁUGI ?
Np. za ciągłe przerwy w dostawach wody w ostatnich latach ?
Za tolerowanie pijaństwa sekretarza i jego wyczynów drogowych ?
27 sierpnia 2018
+31
-4
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
w środę, godzina 09:43 Biłgoraj
Uczennica 2 klasy liceum w Biłgoraju wydaje książkę
"Perspektywy" to zbiór 30 krótkich tekstów, na każdy dzień miesiąca autorstwa licealistki z Biłgoraja, z których każdy pokazuje inną perspektywę na codzienność. Aby spełniło się marzenie Hanny o wydaniu własnej książki potrzebne są środki, dlatego za pośrednictwem portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy.
dzisiaj, 18:44 Lubelszczyzna
Statystki dotyczące koronawirusa
w piątek, godzina 17:08 Biłgoraj
Oświadczenie ws. szpitala
w sobotę, godzina 11:41 Powiat
Biskup zamojsko-lubaczowski odwołuje dyspensę
Biskup Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej ks. Marian Rojek wydał dekret o ograniczeniu dyspensy od udziału w Eucharystii. Od kiedy będą obowiązywać nowe zasady?
w czwartek, godzina 20:30 Okrągłe
Wypadek motocyklisty. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]
w piątek, godzina 15:29 Biłgoraj
Ambra wyjaśnia
21 maja 2020 Biłgoraj
Jest nowa dyrektor DPS dla Kombatantów w Biłgoraju
W biłgorajskim Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora placówki. Dotychczasowa dyrektor Maria Piętak przeszła na emeryturę. Kto ją zastąpi?
w czwartek, godzina 10:26 Powiat
6 nowych przypadków COVID-19 w powiecie biłgorajskim
w czwartek, godzina 10:35 Wólka Abramowska
Trafili do szpitala po uderzeniu pioruna
24 maja 2020 Biłgoraj
Gra terenowa w biłgorajskich lasach
Dzięki współpracy Nadleśnictwa Biłgoraj z pasjonatem regionu i organizatorem geocachingu w lasach Jakubem Piechotą wszyscy chętni odwiedzający biłgorajskie lasy mogą wziąć udział w grze terenowej. Do zabawy potrzebny jest jedynie odbiornik GPS lub telefon z taką funkcją.
dzisiaj, 10:21 Biłgoraj
OSP potrzebuje pomocy
we wtorek, godzina 14:38 Gromada
Zderzenie pojazdów na trasie nr 835
w piątek, godzina 14:49 Biłgoraj
Komendant KP PSP przeszedł na emeryturę
W piątek, 29 maja 2020 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Biłgoraju odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącego ze służby na zaopatrzenie emerytalne komendanta powiatowego PSP w Biłgoraju st. bryg. Wiesława Krenta.
w środę, godzina 16:43 Biłgoraj
Wśród pracowników biłgorajskiego szpitala jest przypadek koronawirusa?
w piątek, godzina 09:19 Biłgoraj
Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja
22 maja 2020 Biłgoraj
Dyrektor MDK zrezygnowała z pełnionej funkcji
W ubiegłym tygodniu do Zarządu Powiatu wpłynęła rezygnacja dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju Renaty Sochy z pełnionej funkcji. Placówką kierować będzie do końca sierpnia br.
dzisiaj, 09:05 Księżpol
Mała gmina - duże inwestycje
w sobotę, godzina 13:45 Biłgoraj
Czyja zguba?
24 maja 2020 Lubelszczyzna
Wojewoda zmniejsza liczbę łóżek na oddziałach zakaźnych
Wojewoda Lech Sprawka podjął decyzję o ograniczeniu liczby łóżek na oddziałach zakaźnych. Ma to związek ze stabilizującą się sytuacją epidemiczną na Lubelszczyźnie. Których placówek dotyczy decyzja wojewody?
w piątek, godzina 11:10 Sól
Przewrócił się na widok radiowozu
dzisiaj, 09:06 Biłgoraj
Szukasz ciekawego zajęcia? Podejmij wyzwanie
dzisiaj, 10:44 Biłgoraj
Dalszy etap rozbudowy Miasteczka na Szlaku Kultur
Miasteczko na Szlaku Kultur Kresowych to wyjątkowe na skalę kraju miejsce, które ma przypominać o historii Biłgoraja. W maju znów ruszyły prace budowlane. W tym tygodniu obiekt odwiedziła Telewizja Polska, która realizowała program "Poland in undiscovered".
18 maja 2020 Roztocze
Zapomnieliśmy o pandemii?
21 maja 2020 Biłgoraj
Komunikat IMGW dla powiatu biłgorajskiego
w czwartek, godzina 11:42 Biłgoraj
Szpital wstrzymał przyjęcia z powodu koronawirusa [AKTUALIZACJA]
Od czwartku, 28 maja, biłgorajski szpital wstrzymał przyjęcia na wszystkie oddziały, czynne są poradnie i izba przyjęć. Nie ma oficjalnego stanowiska dyrekcji placówki. Informacja o sytuacji w szpitalu ma zostać podana jutro.
w piątek, godzina 08:05 Gmina Biłgoraj
29-latek odpowie za posiadanie nielegalnych substancji
w czwartek, godzina 18:40 Lubelszczyzna
Aktualna sytuacja epidemiczna
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl