Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
POWIAT
2018.08.06 10:04 | aktualizacja: 2018.08.06 10:05

Zgłosiła porwanie dziecka - okazało się, że była pijana

Przed sądem stanie matka 10-miesięcznego chłopca, która w minioną sobotę powiadomiła policję o porwaniu dziecka. Okazało się, że kobieta była kompletnie pijana i zapomniała, że dziecko zostawiła pod opieką innych osób, także nietrzeźwych. O sprawie został poinformowany Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.
Zgłosiła porwanie dziecka - okazało się, że była pijana
Zgłosiła porwanie dziecka - okazało się, że była pijana

W minioną sobotę około godz. 18.00 policjanci udali się do miejscowości Korytków gdzie zgłoszono porwanie 10-miesięcznego dziecka. Do tego zdarzenia miało dojść w momencie, gdy matka dziecka korzystała z toalety w barze.

- Po przybyciu na miejsce policjantów 39-letnia kobieta powiedziała, że chce odwołać interwencję, ponieważ przypomniała sobie, że synka zostawiła pod opieką ciotek. Policjanci udali się pod wskazany przez kobietę adres, żeby sprawdzić czy dziecko faktycznie się tam znajduje i czy sprawowana nad nim opieka jest prawidłowa. Na miejscu zastali dwie "ciocie" i 10-miesięczne dziecko. Niestety jak się okazało, obie "opiekunki" spożywały alkohol. Policjanci przebadali alkomatem 39-letnią matkę dziecka, która miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. 31-letnia "ciocia" ponad 1 promil, a druga - prawie pół promila - informuje sierż. sztab. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

Z uwagi na brak trzeźwej osoby, która mogłaby się zająć chłopcem, policjanci wezwali na miejsce załogę karetki pogotowia, która przewiozła maleństwo do szpitala. Mundurowi ustalili, że 39-latka ma również 8-letnie dziecko, do którego ma ograniczone prawa rodzicielskie, ponieważ w przeszłości odpowiadała już przed sądem za sprawowanie opieki pod działaniem alkoholu.

Kobieta ponownie stanie przed sądem. O sprawie został poinformowany Sąd ds. Rodziny i Nieletnich.

Policjanci sprawdzają, czy doszło do narażenia na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia chłopca. Jak przypomina sierż. sztab. Klimek zgodnie z prawem za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia dziecka grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

JK/Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Zgłosiła porwanie dziecka - okazało się, że była pijana, 0 out of 5 based on 0 ratings
JK/Red. dodany
 
Odsłon: 4875
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (21)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
c48-9ed
~ X  Tak, genialny program. Zabiera wszystkim a rozdaje wybranym. Czy wy ludzie rozumy potraciliście?? Rząd nie ma własnych pieniędzy bo mieć ich nie może, dziś ty dostajesz, jutro ciebie ograbią z całego majątku i rozdadzą. Daliście się sprzedać za 500 zł niczym Pani wykonująca wiadomy zawód i jeszcze bronicie swojego alfonsa, Jareczka
6 sierpnia 2018
+23
-6
900-da3
~ adam  10 miesięcy X 500 ZŁ = 5000 zł było trochę na picie
6 sierpnia 2018
+15
-2
c48-9ed
~ X  Kolejny sukces programu 500+. Brawo PiS!!
Nie sądziłem że ktoś za 500 złoty na wóde będzie gotowy zrobić dziecko, a jednak! Pomysłowość ludzka chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać! Co miesiąc zabierają wam połowę wypłaty, VAT, akcyze i 100 innych podatków, zwracają 500zł i tym kupują sobie wasze głosy, genialna taktyka
6 sierpnia 2018
+17
-5
Ostatnio dodane komentarze
6fa-fcb
~ Jaro  do ~ dziadek   Stary h.. A słownictwo jakby go wychowalo 2 ojców
8 sierpnia 2018
brak ocen
cb3-ff2
~ Koman   Ten dziadek i x to trzeba wywieźć do senatorium w Radecku
8 sierpnia 2018
+1
-0
2c5-927
~ Wyborca   Kaczor nie jest prezesem jest stalinowskim kurduplem co ograbia jednych Polaków a rozdaje społecznym mendom i nierobom a ci płodzą dzieci w pijanej orgii. Już niedługo waszych wszawych rządów a jak przegracie wybory to pozamyka was się w psychuszkach. A skarlały Napoleon z Nowogrodzkiej trafi do piekła. PIS-lamskiego piekła!!!
7 sierpnia 2018
+9
-2
a73-e8d
~ dziadek  do ~ Jaro   Widzę że codziennie wieczorem na kolana i walenie gruchy przed portretem marszałka....masakra. Pewnie na kongresach pisiorów robisz marszałkowi rowek na błysk
6 sierpnia 2018
+4
-4
cf6-ece
~ Jaro  do ~ dziadek   Nie narzekają to tobie dałem wczoraj pod Tesco jak na tanie wino sempiles bo spod remizy cię przegonili i limit w zeszycie się skończył
6 sierpnia 2018
+1
-4
14c-7cd
~ Jaro  do ~ dziadek   Popatrz co piszesz i jak żal ci ściska że ci dzieci wyschly tam gdzie pisałem dziadku adoptuj x i dostaniesz 500+ będziecie szczęśliwi a pan Kaczyński jest Prezesem
6 sierpnia 2018
+1
-9
492-1d0
~ j   Jednak od momentu wstąpienia do UE w 2004r. do 2015r. parlament III RP, zgodnie z wymogami traktatu akcesyjnego oraz traktatu lizbońskiego, musiał (i będzie musiał nadal) implementować, czyli włączyć, do polskiego prawa ustawodawstwo UE.
Obecnie ok. 90% ustawodawstwa III RP stanowi ustawodawstwo UE. Można zatem twierdzić, że władze III RP decydują o sprawach państwa i obywateli wyłącznie w zakresie pozostałych 10% ustawodawstwa. O reszcie decydują, bowiem władze UE, ponieważ to one tworzą prawo UE. I ci z nas, którzy idą na wybory zostają dopuszczeni do żydowskiej wyborczej hucpy zaledwie w zakresie wspomnianych 10% warto więc było głosować?
Przypomnę: władze III RP pochodzą z demokratycznych (teoretycznie) wyborów.
Parlament UE pochodzi z „demokratycznych wyborów, ale nie posiada uprawnień do stanowienia prawa !!!!
Prawo UE stanowi Komisja Europejska, która nie pochodzi z demokratycznych wyborów (nawet takiej demokracji jaką znamy z autopsji) nie znane są rzeczywiste mechanizmy wyłaniania Komisji Europejskiej !!!!
Zatem, mamy w Polsce totalitarną dyktaturę zewnętrznego organizmu decyzyjnego realizowaną przez miejscowych, syjonistycznych kacyków i kolaborantów.dariusz kosiur
6 sierpnia 2018
+3
-6
492-1d0
~ j   Mamy w Polsce totalitarną dyktaturę zewnętrznego organizmu decyzyjnego realizowaną przez miejscowych, syjonistycznych kacyków i kolaborantów.
a
Powtarzanie, że władze III Żydo-RP są nielegalne jest w istocie truizmem i szkoda czasu i miejsca na uzasadnienia. Władze w Polsce przestały być legalne od 1926r., od momentu żydo-masońskiego przewrotu inspirowanego przez Międzynarodowego Żyda (MŻ) z USA i z Wlk.Brytanii. Tym samym wybory w Polsce od 1926r. nie spełniają wymogów legalności i demokracji demokracji wszystko jedno jak pojętej z jakim przymiotniem.
Najlepszy okres dla Polski i Polaków i chyba jeden z lepszych w naszych dziejach po 966r. to po 1926r. okres rządów tzw. polskich komunistów 1956-80. Choć i w tym czasie wiele sfer funkcjonowania państwa znajdowało się w żydowskich łapach (np. kultura, oświata), co w końcu ułatwiło żydowską rebelię w 1980r. i całkowite przejęcie władzy w 1990r. dariusz kosiur
6 sierpnia 2018
+2
-6
340-f0f
~ dziadek  do ~ Jaro   Odezwał się Janusz analfabeta co napukał dzieci za 500 i teraz broni marszałka pisu co by mu 500 nie zabrali żeby miał za co napić się pod remizą
6 sierpnia 2018
+9
-4
b0c-478
~ Jaro  do ~ X   Lepszy Jareczek nijezeli tw donaldek
6 sierpnia 2018
+3
-10
b0c-478
~ Jaro  do ~ X   Jak jesteś starym bezdzietnym kawalerem to powinieneś jeszcze byków zapłacić a nie narzekać na forum to niczyja wina ze twoje dzieci na prześcieradło wyschly
6 sierpnia 2018
+0
-8
2f6-7ed
~ Jaro  do ~ X   Słabe forum jednych się blokuje innych nie widać że to gazeta tuska
6 sierpnia 2018
+3
-7
74e-200
6 sierpnia 2018
+1
-4
fb0-17c
~ j64   Jeszcze troche i nie bedzie mozna spojzec na wschod bo zabroni PIS -chory na wschod Propaganda i rzeczywistość
Posted by Marucha w dniu 2018-08-05 (Niedziela)
Polska nie może zmienić swojego położenia geograficznego, a to oznacza, że naszym największym partnerem mogącym dostarczyć najtańsze surowce energetyczne jest Rosja. Nie chcą się z tym pogodzić polscy decydenci i od lat zatruwają atmosferę wizją jakiegoś gigantycznego zagrożenia suwerenności, mimo że kraje takie jak Węgry, Finlandia czy Słowacja widzą to zupełnie inaczej.
Mit zagrożenia gazowego ze strony Rosji jest w Polsce wszechpotężny, mimo że w bilansie energetycznym Polski gaz rosyjski nie odgrywa większej roli.
Co ciekawe, póki co, w sprawie importu rosyjskiej ropy takiej propagandy nie ma, co jest o tyle dziwne, że akurat w tej dziedzinie uzależnienie Polski od Rosji jest znacznie większe niż w przypadku gazu.
Tymczasem rzeczywistość jest silniejsza niż ideologiczno-propagandowe zadęcia. Jak nieco wstydliwie informują media Polska sprowadza coraz więcej węgla z Rosji, bo sama nie jest w stanie zapewnić zapotrzebowania na ten surowiec.
Dowiadujemy się także, że Gazprom zwiększył eksport gazu ziemnego do Polski o 6,6% w okresie styczeń-lipiec 2018 r. A przypomnę tylko, że jest to firma uznana w Polsce za „narzędzie rosyjskiego imperializmu”.
Ale to nie wszystko. Oto polski koncern Lotos zawarł gigantyczny kontrakt z rosyjskim Rosnieftem na dostawę od 6,4 mln ton do 12,6 mln ton ropy naftowej do końca 2020 r. Przeliczając na dwa i pół roku wychodzi nie mniej niż 2,6 mln ton rocznie i nie więcej niż 5 mln ton. To dużo więcej niż Lotos sprowadził od Rosnieftu w ub. roku. Rosyjska firma pochwaliła się tym kontraktem i wydała stosowny komunikat, pisząc, że „umowa z Grupą Lotos potwierdza jakość relacji partnerskich Rosnieft z głównymi odbiorcami w tradycyjnych regionach zbytu rosyjskiej ropy”. Polski Lotos milczy na ten temat, jakby wstydząc się zawartego porozumienia.
Szef Lotosu jeszcze rok temu, wychodząc naprzeciw politycznemu zapotrzebowaniu, przy okazji pierwszego transportu ropy amerykańskiej do rafinerii gdańskiej wojowniczo zapowiadał dalsze pogłębianie dywersyfikacji i kolejne dostawy ropy z innych kierunków niż rosyjski. Dzisiaj po cichu podpisuje kontrakt z Rosnieftem.
Pewnie głównym powodem zawarcia tego kontraktu jest cena tłoczona rurociągiem „Przyjaźń rosyjska ropa jest po prostu tańsza od „słusznych politycznie dostaw z USA i Zatoki Perskiej, a i transport nie stanowi żadnego problemu. Tak oto, ideologia i doktrynerstwo przegrywa z pragmatyką i rachunkiem ekonomicznym.
Jan Engelgard
Myśl Polska, nr 33-34 (12-19.08.2018)
http://mysl-polska.pl/
6 sierpnia 2018
+1
-4
c48-9ed
~ X  do ~ Jaro   Tak, genialny program. Zabiera wszystkim a rozdaje wybranym. Czy wy ludzie rozumy potraciliście?? Rząd nie ma własnych pieniędzy bo mieć ich nie może, dziś ty dostajesz, jutro ciebie ograbią z całego majątku i rozdadzą. Daliście się sprzedać za 500 zł niczym Pani wykonująca wiadomy zawód i jeszcze bronicie swojego alfonsa, Jareczka
6 sierpnia 2018
+23
-6
340-46b
~ Jaro   Piszecie tym 500+ bo jakby nie to toby nie piła co jak ktoś chce się napić to się napijemy a żal wam ściska że ktoś dostaje to bardzo dobry program i dużo pomaga fani tuskolandu
6 sierpnia 2018
+3
-22
c48-9ed
~ X   Kolejny sukces programu 500+. Brawo PiS!!
Nie sądziłem że ktoś za 500 złoty na wóde będzie gotowy zrobić dziecko, a jednak! Pomysłowość ludzka chyba nigdy nie przestanie mnie zadziwiać! Co miesiąc zabierają wam połowę wypłaty, VAT, akcyze i 100 innych podatków, zwracają 500zł i tym kupują sobie wasze głosy, genialna taktyka
6 sierpnia 2018
+17
-5
270-0e1
~ nmkj   I co z tego ,że pijana?Matce w Polsce wolno wszystko co innego chłop skarbonka
6 sierpnia 2018
+6
-4
7d4-aa0
~ dziadek   patologia ! teraz co druga to ku.wa i pijaczka
6 sierpnia 2018
+10
-4
900-da3
~ adam   10 miesięcy X 500 ZŁ = 5000 zł było trochę na picie
6 sierpnia 2018
+15
-2
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl