Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.07.06 11:18

Komenda się zmienia

Wiosną rozpoczął się remont biłgorajskiej Komendy Powiatowej Policji. Zadanie ma zakończyć się dopiero w 2021 roku i będzie kosztować prawie 7,5 mln zł.
Komenda się zmienia
Komenda się zmienia

Przedsięwzięcie dotyczące termomodernizacji i modernizacji obiektu Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju realizowane jest w ramach zadania inwestycyjnego ujętego w  Programie modernizacji Policji (…) na lata 2017 - 2020.

- W lipcu ubiegłego roku Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie zawarła umowę na wykonanie prac w Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju o wartości 7.496.850,00 zł. Okres realizacji przedsięwzięcia to lata 2017 - 2021 - wyjasnia nadkom. Renata Laszczka- Rusek, rzecznik prasowy KWP w Lublinie.

W ramach zadania przewiduje się wykonanie głębokiej kompleksowej termomodernizacji, tj. docieplenie ścian zewnętrznych wraz z wykonaniem instalacji odgromowej, docieplenie stropodachu, docieplenie ścian przy gruncie, wymianę okien i drzwi, wymianę instalacji c.o, wykonanie kotłowni gazowej wraz z instalacją gazową , wentylacji mechanicznej pomieszczeń, modernizację instalacji ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, wymianę opraw oświetleniowych na LED.

- Działania te wpłyną na zwiększenie efektywności energetycznej obiektu. Dodatkowo planowana jest przebudowa strefy wejścia, adaptacja pomieszczeń służby dyżurnej, wydzielenie pomieszczenia dla osób tymczasowo zatrzymanych, czy też remont węzłów sanitarnych, sali odpraw z wydzieleniem szatni patrolu oraz remont pomieszczeń biurowych i korytarzy - dodaje rzecznik Laszczka - Rusek.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Komenda się zmienia, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 3425
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
012-d8b
~ ???   Dlaczego wycieli drzewa? Teraz będzie patelnia.
Jak to się dzieje ze zieleniec tam obok jest rozjezdzony przez samochody? Przecież nie mozna parkowac na trawniku w mieście. Jak spadnie deszcz to tam niezłe bagno. I to by byla wizytówka tej "firmy". Bo liftingiem fasady nie zmienia się mentalności.
11 lipca 2018
brak ocen
d35-4a4
~ qwerty   Mogliby też usunąć ten okropny płot, nie wiem jaką funkcje on pełni?
8 lipca 2018
+1
-1
411-e8c
~ jh789   komenda policji wyremontowana, starostwo wyremontowane, straz pozarna wyremontowana, kosciol na rynku wyremontowany, a szpital jak z lat 70 tynk sie sypie cegły odpadają szczególnie oddział zakazny i chorob płuc!!!!!!!!!!!!
7 lipca 2018
+9
-0
e81-6e3
~ zxc  do ~ Mok   Myślę, że powinni zacząć od usunięcia tych wszystkich szyb i krat. Nawet na poczcie już otworzyli się na klienta, a policja dalej za szybą.
6 lipca 2018
+4
-4
e8d-e86
~ Mok   Ciekawe kiedy zmieni się podejście ludzi tam pracujących do pracy i zaczną pracować !
6 lipca 2018
+7
-3
fa9-ee2
~ sara   Ścieli drzewa .... :(
6 lipca 2018
+5
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl