Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2018.05.16 10:09 | aktualizacja: 2018.05.16 16:22

Zbierają na gokarty

Stowarzyszenie "Domek Przedszkolaka" z Biłgoraja bierze udział w IV edycji programu Tesco "Decydujesz, pomagamy". Dzięki dotacji planuje zakupić 4 dwuosobowe gokarty (dorosły + dziecko), które będzie można nieodpłatnie wypożyczyć na długie, dalekie przejażdżki.
Zbierają na gokarty
Zbierają na gokarty

Do 4 czerwca można oddawać głosy na inicjatywy społeczne w IV edycji programu Tesco "Decydujesz, pomagamy". W każdym ze 125 mikroregionów przyznane zostaną trzy granty, w wysokości 5 000, 3 000 i 1 000 złotych. Oznacza to, że Tesco wraz z Fundacją Tesco przekażą aktywnym mieszkańcom łącznie 1 125 000 złotych na realizację 375 projektów wpływających na poprawę życia lokalnych społeczności.

W Biłgoraju i okolicach rywalizują ze sobą:

  • Stowarzyszenie "Domek Przedszkolaka" - w okolicy Biłgoraja pojawia się coraz więcej ścieżek rowerowych, a ponadto miasto otoczone jest pięknymi lasami. Warto korzystać z tego naturalnego dobra wspólnego. Dzięki dotacji Stowarzyszenie chce zakupić 4 gokarty dwuosobowe (dorosły + dziecko). Będzie je można nieodpłatnie wypożyczyć i zabrać swoje pociechy na długie, dalekie przejażdżki.

  • Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach - celem proletkult "Dźwięk kultury" jest wspólnie z lokalnymi zespołami poprawienie akustyki w sali widowiskowej poprzez wykonanie i zamontowanie elementów absorbujących fale akustyczne. Efekty tych działań będzie można "usłyszeć" podczas otwartego koncertu w wykonaniu lokalnych zespołów.

  • Hospicjum "Santa Galla" w Łabuńkach koło Zamościa - celem jest zakup szafek przyłóżkowych dla chorych przebywających w Hospicjum "Santa Galla". Pragniemy, aby przebywające w hospicjum osoby, miały zapewnione jak najlepsze warunki, wpływające korzystnie na komfort i samopoczucie. Szafki przyłóżkowe zapewnią pacjentom łatwy dostęp do rzeczy osobistych oraz umożliwią uzyskanie pożądanego ustawienia. Stanowi to ważny aspekt, biorąc pod uwagę ograniczenia fizyczne chorych, którzy są w mniejszym lub większym stopniu niesprawni fizycznie.

Klienci Tesco w Biłgoraju mogą głosować na - ich zdaniem - najatrakcyjniejsze i najbardziej potrzebne projekty w okolicy. Wystarczy do 4 czerwca zrobić zakupy w Tesco, a otrzymany wraz z paragonem żeton wrzucić do urny.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Zbierają na gokarty, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 1177
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (2)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
179-fa3
~ MANIEK  do ~ Wyborca   Która to partia ma takiego wyborcę? Wystarczy czytać ze zrozumieniem aby zauważyć, że te gokarty są na pedały więc o jakich ekstremalnych zajęciach piszesz? Jest inicjatywa i warto pomóc aby na miejscu była możliwość skorzystania z tej formy rekreacji - i to za darmo!
17 maja 2018
+4
-1
d29-9d7
~ Wyborca   Chyba ci rodzice nie widzieli w telewizji dziewczyny której włosy wraz z szalikiem zostały nawinięte na oś napędową. Została oskalpowana i na całe życie oszpecona. Dzieci mogą nie mieć wyobraźni i doświadczenie życiowego, ale rodzicom to już na mózg wali. Trampoliny i wyrzutnie z wodą już nie wystarczają. Teraz gokarty!!! Najlepiej żeby ktoś tę forsę dał. Dają po 500 zł na dzieciaka, MOPS daje żarcie i na węgiel, opłaca też mieszkania to teraz mamusie będą szukać wrażen ekstremalnych na gokartach. Za 2 lata zechcą z dzieciakami na spadochronach skakać i będą zbierać na samolot.
16 maja 2018
+4
-12
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl