Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
HUTA TUROBIŃSKA
2018.02.20 10:11

Chciał wyprzedzić, doprowadził do zderzenia

Przed sądem stanie 23-latek, który doprowadził do zdarzenia z dwoma pojazdami. Mężczyzna, w sobotę, w Hucie Turobińskiej postanowił swoim volvo wyprzedzić bmw. Manewr rozpoczął jednak na wzniesieniu drogi. Decyzja ta doprowadziła do zderzenia z dwoma innymi pojazdami. 23-latek stracił prawo jazdy i odpowie za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Chciał wyprzedzić, doprowadził do zderzenia
Chciał wyprzedzić, doprowadził do zderzenia

W sobotnie popołudnie 23-letni mieszkaniec gminy Wysokie podróżował wraz z pasażerką samochodem marki Volvo. Mężczyzna jechał w kierunku Lublina, w miejscowości Huta Turobińska postanowił wyprzedzić jadący przed nim pojazd marki BMW.

Manewr rozpoczął na wzniesieniu drogi. W wyniku decyzji 23-latka kierowca bmw oraz jadący z naprzeciwka kierowca volkswagena zmuszeni byli do gwałtownego hamowania. Niestety pomimo szybkiej reakcji kierowców doszło do bocznego zderzenia tych trzech pojazdów. Jak później tłumaczył policjantom kierowca Volvo przyczyną jego zachowania była chęć wyprzedzenia takiego samochodu jak BMW.

Na szczęście pomimo poważnych uszkodzeń wszystkich trzech pojazdów nikt z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci na miejscu zdarzenia zatrzymali 23-letniemu kierowcy volvo prawo jazdy z uwagi na rażące łamanie przepisów i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyzna odpowie również przed sądem, grozi mu wysoka grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów.

JK
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Chciał wyprzedzić, doprowadził do zderzenia, 0 out of 5 based on 0 ratings
JK dodany
 
Odsłon: 4197
Dodaj zdjęcie
tagi: ,

Waszym zdaniem (11)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
b01-8a0
~ PL  do ~ j 64   polska byla szykowana dla zydow tylko hitler troche dziado..stwa wytepil , ale zostalo , sporzedali Polske ci u wladzy , PRECZ Z TUSKIEM NA ZAWSZE
25 lutego 2018
+2
-0
e24-84a
~ qwerty   fajnie trzezwy idzie siedziec w soli lekarka pijana zabija chlopa co stoi na poboczu i dalej jezdzi autem nie siedzi , niedawno pijany policjant w soli powoduje wypadek jezdzi o co tu chodzi drodzy ??
25 lutego 2018
+1
-0
4e2-455
~ Kierowca   Czasami trzeba pod rów uciekać, bo jakiś debil myśli, że wyprzedzi. Wyprzedasz jak debil, huk z Tobą, ale możesz komuś krzywdę zrobić. Za takie wyprzedania na styk powinna być surowa kara. Najlepiej prawka zabierać!!!!
21 lutego 2018
+1
-0
953-cd6
~ bf   Jesteście roztargnieni jak ten sędzia co niechcący zabrał 50 zł , wszyscy jesteście niewinni ,to ta baba jest winna ,że zostawił a 50 zł i wystawiła sędziego na pokuszenie , do piekła z nią
21 lutego 2018
+1
-0
15e-d7e
~ Mariusz  
21 lutego 2018
+1
-0
7a9-b04
~ j64   Ten przydługi wstęp jest konieczny, aby zrozumieć obecną sytuację Polski. Jak podał do publicznej wiadomości p. Premier Morawiecki, Polska jest własnością kogoś z zachodu. Nie ma wątpliwości, że pod tym pojęciem kryje się City of London Corporations, posiadające 97% kapitału całego świata. Mieszkańcy terenów pomiędzy jeszcze Bugiem i Odrą są tylko i wyłącznie podatnikami.
Przypomnę. Za czasów Pierwszej Rzeplitej podatek wynosił 10%. Po rozbiorach podniesiono go do 15 18%. Zły Hitler podniósł podatek do 33%. Był to w owych czasach, najwyższy w Europie podatek. Potem przyszli dobrzy komuniści z Sowietów i podnieśli podatek do 50%. Potem już było z górki i po przewrocie w 1989 roku podatki wzrosły podobno do 80%. Przypomnę, że słynny „Bunt herbaciany w 1776 roku, będący umowną datą powstania USA, miał miejsce w związku z podniesieniem podatku z 3 do 7%.
Grabież staje się sposobem na życie dla grupy ludzi żyjących razem w społeczeństwie, tworząc dla siebie system prawny, który upoważnia ich i kodeks moralny, który gloryfikuje to. Frederic Bastiat.
Jak więc jeszcze bardziej można oskubać ludność?
To bardzo proste: tworząc wyimaginowane choroby przewlekłe. Leki są opodatkowane i jak wmówią Tobie, Dobry Człeku, że jesteś chory, to sam płacisz ten podatek do końca życia. Nikt przecież Ciebie nie zmusza do kupowania leków.
Nieprawdaż, że to dobry pomysł na zarabianie? Popatrz uważnie. W stanie wojennym wydatki państwa na Zdrowie wynosiły 10.5% PKB. Aron Bucholtz zwany Balcerowiczem obniżył je na ok. 4%. A resztę musisz sam dokładać. dr J Jaskowski
20 lutego 2018
+3
-0
0c3-1e5
~ j64   O tym, że Piastowie nie byli wcale takimi wielkimi, za jakich się obecnie usiłuje ich uważać, świadczą fakty. Żaden nie wpadł na pomysł utworzenia wyższych szkół, w celu „wyhodowania własnej kadry urzędniczej. Urzędnikami w owych czasach w Polsce byli mnisi: niemieccy, francuscy, czy włoscy. Można się domyślać, komu służyli. Żaden z Piastów nie był na tyle mądry, aby dokonać pomiarów terenu i tworzyć mapy. Podobnie zresztą postępowali Jagiellonowie. Dopiero Królowa Bona dokonała pierwszych pomiarów i stworzyła mapy niektórych terenów Polski.
Nie jest znany żaden król Polski, który budowałby mosty i drogi łączące rzekome twierdze pomiędzy sobą. Jak wiemy, Rzymianie pierwsze co robili, do wejścia do jakiegoś kraju to budowali drogi, które z resztą trwają do dnia dzisiejszego. Słynne akwedukty długości 40 60 km wyraźnie świadczą o tym, że wiedzieli, co jest ważne dla ośrodków miejskich i obronności kraju.
Z pamiętników Królowej Bony natomiast wiadomo, że podczas jej przyjazdu do Polski, 1500 lat po Rzymianach, dopiero budowano, specjalnie dla niej, niektóre odcinki dróg, ponieważ były nieprzejezdne. A to było już 600 lat po rzekomym początku państwa.
Żaden z tych Piastów, czy Jagiellonów, nie wpadł na pomysł zakładania wyższych szkół. Szkoła Krakowska za Kazimierza W. nie miała statusu Uniwersytetu, z powodu braku profesorów. Dopiero Jadwiga Andegawenka podniosła ją do rangi Uniwersytetu. Zygmunt Stary sam oszczędzał na Uniwersytecie Krakowskim, a jednocześnie pozwalał na zakładanie aż 3 innych uniwersytetów na terenach przygranicznych [słynny bunt Żaków].
Kochanowski pisał „Odprawę Posłów Greckich dla księcia pruskiego, a nie króla polskiego, jak się to wmawia obecnie. Państwo polskie o powierzchni miliona km kw. posiadało jedną uczelnię przez ponad 8 pokoleń i nie widziało potrzeby tworzenia innej. Dopiero Stefan Batory Węgier, założył drugi uniwersytet w Wilnie.
20 lutego 2018
+2
-0
8fc-cf5
~ j64   Kolejne rozbiory to rok 1772. Uczy się w polskojęzycznych podręcznikach, że było 3 zaborców: Austria, Prusy i Moskwicin. Należy się jednak temu przyjrzeć bliżej. Przecież zarówno Austria, jak i Prusy należały do Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. Moskwą rządziła Katarzyna księżniczka ze Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego.. Sophie Friederike Auguste zu Anhalt-Zerbst-Dornburg, Czyli to była jedna rodzina! Generałowie Suworow, Dybicz itd. to byli generałowie niemieccy.
Podobną bajką jest gloryfikowanie Kazimierza zwanego obecnie Wielkim.
Po pierwsze, osobnik ten tak się przestraszył w czasie bitwy pod Płowcami w 1332 roku, że uciekł aż do Krakowa.
Po drugie, wierutną głupotą jest twierdzenie, że wybudował aż 50 zamków i zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną. Koszt budowy jednego zamku w przeliczeniu na obecną walutę, opierając się na danych angielskich [archiwa nie zostały zniszczone] to ok. 5 miliardów funtów. Polska za czasów Kazimierza W. liczyła 2 2.5 miliona ludzi. Nie miała więc żadnego potencjału ekonomicznego i intelektualnego, aby w tak krótkim czasie zbudować tyle warowni. Nie miała po prostu tylu architektów i budowlańców. Nawet w 200 lat później zamki budowali cudzoziemcy.
Przykładowo, w 1982 roku Hunta wojskowa podjęła decyzję o budowie elektrowni atomowej. Koszt budowy zamku i elektrowni atomowej jest porównywalny. Polska liczyła wtedy ponad 30 milionów ludzi w latach, a wiec 10 razy więcej, aniżeli za Kazimierza W., i także nie wydoliła finansowo z budową jednego „zamku”. Hunta w celu większego opodatkowania ludności wprowadziła kartki na żywność, wywożąc jej większość za granicę, nazywając to eksportem i zarabianiem dewiz. A i tak to nic nie dało! Tak więc w 600 lat później, dziesięciokrotnie większa populacja nie zbudowała jednej twierdzy, a co dopiero 50.
20 lutego 2018
+2
-0
cf0-f6c
~ j64   W dwudziestym pierwszym wieku oszukiwanie ludu zamieszkującego tereny jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem doszło do zenitu. Powszechna, państwowa, rzekomo bezpłatna edukacja oraz mass media głównego nurtu dezinformacji znacznie ułatwiły ten proceder. Mass media zostały, dzięki pomocy użytecznych trolli, przejęte zaraz po 1989 roku przez konsorcja niemieckie.
Jak wiadomo od 1688 roku, Londyn wszedł we władanie dynastii niemieckiej, Królem Anglii został Wilhelm książę Oranii -Nassau. Nie jesteśmy więc sami w tym zniewalaniu umysłów. Biedni Angole, za piwo i seriale, także wierzą od 300 lat, że mają własną królową.
Francuzi, po zrobionej im przez City of London Corporations rewolucji w 1789 roku i przejściu na garnuszek wszechobecnego państwa, także są ogłupiani przez państwową, powszechną, rzekomo bezpłatną edukację. Najlepszym dowodem jest fakt, że dopiero obecnie, po 200 latach, można u nich coś pisać na temat mordów w Wandei w latach 1793 4.
Przypomnę: tzw. kolumny rewolucyjne, których było jedenaście, mordowały dzieci wrzucając je do ognia, gwałciły i rozpruwały brzuchy kobiet. Po raz pierwszy w historii nowożytnej zastosowały masowe mordy pod postacią topienia ludzi w zamkniętych barkach. To wszystko robili kulturalni Francuzi -Francuzom. Po ponad 100 latach powtórzyły to bandy Lenina-Goldmana i Stalina. Krążą pogłoski, że jedną z owych kolumn francuskich dowodził niejaki Napoleon Bonaparte, późniejszy „bohater narodowy.
20 lutego 2018
+2
-0
7e6-0f7
~ j 64   Pierwsze dni września 1939
Milicja Żydowska we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: „Gdy kolumna szła przez miasteczko miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”.
Mało kto wie także, że Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku czy Krakowie. Ten fakt zapewne dzisiejsze, wrogie Polsce środowiska żydowskie, a także rząd Izraela, chcieliby na zawsze i na wieczność zamieść pod dywan.

Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym mówi prof. Krzysztof Jasiewicz. Ponadto całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem „Polska we Lwowie”.
Mówmy też o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. apeluje justice4Poland. Miały one miejsce w licznych miejscowościach na wschodzie. Mówmy też o masowej kolaboracji żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze. Świadkowie tamtych dni Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman ,jak również tysiące polskich świadków.
I my apelujemy: mówmy o tym, czytajmy udostępniajmy. Nie dajmy obarczyć Polski wszystkimi grzechami tego świata!
źródło: newsweb.pl
20 lutego 2018
+5
-0
040-e72
~ Przyczyna   Bo nie miał kamizelki odblaskowej.
20 lutego 2018
+3
-0
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Przeczytaj również

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl