Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.02.10 11:09

Ferie pod nadzorem policji

Ferie zimowe zbliżają się ku końcowi. Okres dwutygodniowej przerwy w nauce był okazją do przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku dla dzieci biorących udział w zimowiskach. Właśnie w trakcie takich spotkań policjanci biłgorajskiej jednostki odwiedzali dzieci i młodzież i rozmawiali o tym jak być bezpiecznym.
Ferie pod nadzorem policji
Ferie pod nadzorem policji

Kończą się ferie i już w poniedziałek trzeba wrócić do szkoły. Okres dwutygodniowej zimowej przerwy w nauce był doskonałą okazją do przypomnienia dzieciom zasad bezpiecznego wypoczynku.

Policjanci z Zespołu ds. Nieletnich, a także z wydziału biłgorajskiej drogówki odwiedzali w czasie ferii dzieci i młodzież na zorganizowanych zimowiskach. Właśnie w trakcie takich spotkań policjanci biłgorajskiej jednostki rozmawiali o tym jak być bezpiecznym podczas ferii zimowych. Mundurowi przypomnieli małym słuchaczom zasady bezpiecznego zachowania w domu, a także podczas zabawy na świeżym powietrzu ze zwróceniem szczególnej uwagi na zagrożenie jakie towarzyszą zabawom na lodzie.

Funkcjonariusze biłgorajskiej drogówki omówili zasady bezpieczeństwa na drodze i przypominali o elementach odblaskowych, które mogą uratować nas przed zdarzeniem drogowym. Wspólnie z dziećmi policjanci powtórzyli numery alarmowe i omówili sytuacje w jakich należy z nich korzystać. Podczas spotkań policjanci omówili także zagadnienie cyberprzemocy najczęściej dotykającej młodych ludzi.

JK
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Ferie pod nadzorem policji, 0 out of 5 based on 0 ratings
JK dodany
 
Odsłon: 1369
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (1)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
6fc-fa2
~ Florek   Ciekawe czy przypomnieli że chodzi się po chodnikach a nie po ulicy. Kurcze zapomniałem to Biłgoraj tu na chodnikach są parkingi a chodzi się po ulicy.
A zgłoszenia z mapy zagrożeń że zdjęciami pokazującymi notoryczne łamanie przepisów są odznaczane jako niepotwierdzone to ja już nie wiem o co chodzi może tam na komendzie ktoś myśli że to fotoshop.
10 lutego 2018
+5
-1
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl